Matrix, Color.smart, Intensive Masque (Maska intensywnie regenerująca)

Matrix, Color.smart, Intensive Masque (Maska intensywnie regenerująca)

Nawilżająca i regenerująca maska przeznaczona do włosów farbowanych i zniszczonych.Wygładza łuski włosa,odżywia,rozświetla.Zawiera silikony kationowe wyzwalające blask oraz kwasy owowcowe chroniące kolor.

Cena: ok. 25zł / 150ml; ok. 40zł / 500ml

Nie za takie pieniądze!

Tytulem wstepu: jako zakrecona uzywam odzywek dla wlosow: kreconych, farbowanych, mocno zniszczonych- tylko takie sa w stanie nawilzyc loki.

Maska do wlosow farbowanych. Powinna wiec mocno nawilzac, odzywiac, wygladzac. Mozna powiedziec, ze wlasciwie wszystko to robi, owszem- z tym ze ja uzyskuje podobny efekt odzywkami z drogerii za nie wiecej niz 10 zl, a nie maskami ze sklepow fryzjerskich za 50 :D
A kiedy "zainwestuje" w gliss kur\'a, czy Syoss\'a- to efekt mam 2x lepszy za 2x nizsza cene :)

Poza tym w mojej ocenie nie jest to zadna maska, tylko najzwyklejsza w swiecie ODZYWKA.
Moje wlosy doskonale czuja roznice; sa cienkie, delikatne i krecone. Wiec kiedy uzyje DOBREJ maski lub odzywki (np. MATRIX sleek look, czy pomaranczowej syoss w tubie) moje wlosy po zmyciu odzywki same ukladaja sie w loki, bez najmniejszej pomocy srodka do stylizacji, lokowki czy czego tam jeszcze.
Po tej \'masce\' moje wlosy sa po prostu deko oblepione (silikony), co moze dawac zludne wrazenie odzywienia.
Nic bardziej mylnego !!! Nie kreca sie, do tego srodek do stylizacji slizga sie po wlosach potraktowanych tym specyfikiem, wiec prosze mi wierzyc- nie jest to produkt warty swojej ceny. Nie warto wyrzucac pieniedzy, naprawde :)

Jako plus moge dodac, ze ma ladny zapach i dosyc dobra konsystencje (moglaby byc bardziej gesta).
Jako minus- mala wydajnosc i cena przesadzona co najmniej o 50%.
Gdyby 500ml kosztowalo 20zl zamiast 50, dalabym 5 gwiazdek, a tak- polowe z tego, i na wiecej na pewno nie zasluguje :)

Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

dobra

Dobra, ale nie świetna. Ma zbyt rzadką konsystencję . Faktycznie lekko chroni kolor i delikatnie go podkreśla. Jednak włosy po jej zastosowaniu nie są nawet ociupinkę bardziej miękkie czy sypkie. Drugi raz nie kupię, ze względu chociażby na relację cena-jakość.

taka o sobie...

Nie powaliła mnie na kolana, jedyne co zostało mi w pamięci po niej to oblepione włosy. Raz na jakiś czas można jej użyć, ale na dłuższą metę nie wyobrażam sobie tego.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

doraźny sposób na ratunek zniszczonym włosom..

Maska nie naprawia uszkodzonych włosów, nie penetruje ich dogłębnie w celu nawilżenia... Jej działanie polega raczej na oblepianiu i nabłyszczaniu łuski włosa, dzięki czemu nie raz uratowała mi ona życie;p Ostania deska ratunku przed ważnym wyjściem lub imprezą dla bardzo zniszczonych, niesfornych włosów...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1- 500ml

Świetna

Maske poleciła mi Koleżanka-Wizażanka:)
Maska jest genialna. Regeneruje wlosy, ujarzmia siano na głowie, nadaje niesamowity połysk. Moje włosy wyglądaja jakby były zdrowe, nie zniszczone.
W rzeczywistości farbuje na jasny blond więc potrzebuję mocnej regeneracji-ta maska sprawdza się w 100%.
Włosy sa wygładzone, lejące się, a przy tym puszyste.
Ma piękny zapach oraz świetną-jakby zelowa konsystencje.
Bardzo wydajna.
Polecam ja każdemu, kto chce zregenerować, naprawic oraz optycnie polepszyć stan swoich włosów.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Cud dla włosów

Dla wszystkich osób które mają problem z rozczesywaniem włosów. Po tej masce męki są skończone. Rozczesują się łatwo, nie plączą. Są delikatne, miłe w dotyku i po myciu ślicznie pachną.

Bardzo wydajna mam opakowanie 500ml, cena nie wysoka. Polecam.Używam tego produktu od:lipca 2010

Świetna dla blondynek

Używam tej maski od prawie 3 lat( z przerwami). Powiem Wam, że chyba nigdy z niej nie zrezygnuje. Używałam Kadusa, maski z Karestese ( droga i nic nie warta, szkoda pieniędzy).
Ta maska dla moich wiecznie rozjaśnianych włosów jest zbawieniem. Włosy są gładkie, lśniące, długie, piękne i końcówki są w idealnym stanie... Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że można z nią przesadzić i włosy mogą być trochę obciążone.
Ogólnie rzecz biorąc to serdecznie polecam ją paniom, które często rozjaśniają włosy.

Używam tego produktu od:2-3 lat
Ilość zużytych opakowań:4-6 ?

tak na 4 -

Dosyć dobra, wydajna maska. Na regenerację bym nie liczyła ale rzeczywiście poprawia wygląd włosów, które po jej użyciu są sprężyste, gładkie, nawilżone.Włosy się ładnie układają,są zdyscyplinowane i nie puszą się. Ułatwia utrzymanie koloru na farbowanych włosach. Niestety trochę za bardzo obciąża jak na mój gust. Wydajna i nie kosztuje fortuny.Zadowolone będą panie z suchymi , rozjaśnianymi włosami.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko 500 ml

Dla mnie KWC!

Zadowolona z szamponu i odzywki z tej serii zakupiłam maskę-zaszalam,wzięłam od razu 500 ml i się nie pomyliłam!

Maską jestem zachwycona.Wad chyba nie umiem wskazać- bardzo podoba mi się zapach, fajna konsystencja, niesamowicie wydajna,działa cuda. Po paru minutach aplikacji maski włosy są bajecznie gładkie, błyszczące, nie puszą się.Zadnych problemów z rozczesywaniem.Uzywam jej raz w tygodniu.Co dla mnie ważne-nie obciąża włosów.
Włosy maluję kilkanascie lat, a są w kapitalnym stanie!Po uzyciu maski są idealne.

Baaaaardzo polecam!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w tracie pierwszego

Nawilżone, lśniące włosy!

Maska wspaniała i doskonała! Wystarczy 3 min i moje włosy przypominające strukturą sierść dzika, długie , suche i plączące się lśnią, łatwo się rozczesują, są miękkie i miłe w dotyku. Nie myślałam, żę jakakolwiek maska to uczyni. Zapach bardzo mi sie podoba!
Warta swojej ceny ! (w hutrowni płacę 33 zł za 500 ml) a jest bardzo wydajna. Wystarczy kropelka na długie włosy.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 500 ml

świetna

Te pięć gwiazdek nieco na wyrost, ale...
ALE: spośród wszystkich profesjonalnych masek/odżywek ze stajni LOreala, jakich używałam (a przetestowałam wiele, głównie Kerastase), i to znacznie droższych niż Matrix, ta jest zdecydowanie najlepsza.

W zasadzie nie ma wad: bajecznie wydajna, gęsta - kremowa, pięknie pachnie, a włosy ją uwielbiają, są miękkie, zdyscyplinowane, błyszczące, grzebień wchodzi jak w masło. Wystarczy niewielka porcja, minuta na włosach i efekt murowany.

Napisałam, że nieco na wyrost te pięć gwiazdek, bo nie dla wszystkich farbowanych włosów będzie dobra. Moje ją kochają, bo naturalnie się puszą, a Matrix genialnie je dyscyplinuje. Jednak gdy użyła jej moja przyjaciółka (mająca nieco rzadsze i słabsze, proste włosy), jej włosy wyglądały jak... ;) Hm, no nieładnie wyglądały, jakby była ich połowa mniej, przyklejone do czaszki. Zatem - dla dziewczyn o słabszych kudłach będzie raczej za ciężka.

Używam tego produktu od: 1 m-c

fajna

mam farbowane/rozjaśniane/spalone włosy, wygładza je i nawilża ale tych spalonych partii nie da się niestety odbudować ;/

faktycznie farby sie nie wypłukują , włosy sie błyszczą. ale chyba nie ma nic co naprawi zniszczone włosy zostaje mi obciąć, po obcięciu nie wiem czy kupie tą, może sleek.look albo jakaś drogeryjna

Używam tego produktu od:2 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml i poczatek 500 ml