Avon, Color Trend, Final Touch Pressed Powder (Gładki puder)

Avon, Color Trend, Final Touch Pressed Powder (Gładki puder)

Puder prasowany dający satynową gładkość, matuje i ukrywa niedoskonałosci.
Odcienie: Translucent, Translucent Tan.

Są lepsze.

Używałam go przed kilkoma laty. Niestety były trudnosci z dopasowaniem odcienia do cery.
Wydajny, długo wytrzymywał na skórze.
Dobrze się rozprowadzał.
Zapach był ok.
Ogółem zły nie był.

stara wersja była lepsza

Cena: regularna wynosi 20zł, a na promocji ok 13zł i za tą cenę można się jeszcze skusić.
Pojemność: 10g
Dostępność: każdy katalog avon
Kolor: puder jest dostępny w dwóch kolorach "translucent" i "translucent tan". Jeżeli jesteście bardzo blade, to nie polecam wam żadnego z tych kolorów. Dla mnie ten jaśniejszy był odpowiedni :)
Wydajność: opakowanie wystarcza mi na ok 8 miesięcy
Aplikacja: gąbeczka która była dołączona do tego pudru w ogóle nie nadaje się do nakładania, w starej wersji była dużo większa, wygodniejsza, a co do samego nakładania pudru zwykłym pędzlem to nie mam zarzutów.
Działanie: niestety matuje na bardzo krótko, mniej więcej na 1 do 2h :( Stara wersja tego pudru wydawała mi się lepsza, puder był tańszy, na dłużej matowił. Ogólnie mówiąc, nie jest to najlepszy produkt który avon wypuścił na rynek.

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 po 10g

OK

nie wymagam zbyt wiele od pudru, ale ten jest OK
używam odcienia transparentnego

+wydajność
+kolor
+długo utrzymuje się na twarzy
+świetnie matuje
+nie roluje
+nie zapycha porów

-gąbka do aplikacji
-cena

Fajny i wydajny

Kupiłam go z polecenia koleżanki z pracy, która również ma jasną karnację.
I musze przyznać, że na początku miałam wielkie trudności z nałożeniem go na buzię. Gąbka w ogóle nie chciała współpracować - tworzyły się placki i i efekt końcowy był na prawdę słabiutki.
Odłożyłam wtedy ten puder na jakiś czas, po czym dałam drugą szanse kupujac wiekszy pędzel. Od tamtego czasu nie rozstaję się z tym puderkiem. Gąbka kompletnie mi nie podpasowała do aplikacji. A pędzelkiem dosłownie omiatam buzię, taki finish do podkładu i efekt naprawdę jest bardzo fajny:

Plusy:
-nie zapycha porów
-nie roluje się
-buzia się po nim nie świeci (do 5h)
-nie tworzy efektu maski (nakładany pędzlem)
-wydajny
-cena!

Minusy:
-zapach
-dołączona okropna gąbka
-mały wybór odcieni (polecam trnasculent dla dziewczyn o jasnej karnacji)

Ilość zużytych opakowań: 1 i 1/2

dobry

Jak dla mnie sprawdza się dobrze nie jest to może jakiś wyjątkowy puder ale jak dla mnie może być, jest bardzo wydajny jedno opakowanie przy prawie codziennym uzytku stracza mi na min 3 miesiące, dobrze kryje ja używam tego ciemniejszego odcienia i on nadaje ładny wygląd nie tworzy maski
Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach

Używam tego produktu od: 5 LAT
Ilość zużytych opakowań: OK 15 OPAKOWAŃ

dla mnie wystarczający

Puder jak puder, ja nie wymagam od niego nie wiadomo jakich cudów. Ten zadowala mnie w zupełności, dobrze się kładzie, w miarę się trzyma. Jedyny minus to kolory, za mały wybór przez co, no cóż nawet ten jaśniejszy jest tak naprawdę dla mnie za ciemny.
Dla mnie to fajna pozycja na lato, gdy mam opaloną skórę i nie potrzebuję podkładu ani korektora jedynie nieco pudru, idealnie wpasowuje się w kolor skóry i w samą nią.

Nie trudno o lepszych od niego

Bardzooo malutki wybór kolorów, przez co kolor nie był idealny i odcinał się na twarzy. Krył, opakowanie ok, ale ścierał się szybko. Nie trudno znaleźć lepszy kosmetyk od niego

Używam tego produktu od: Rok temu

Mega niewydajny, ciemniejący i toporny

Niestety puder nie jest transparentny, bo jest ciemny, stanowczo za ciemny a na dodatek na twarzy jeszcze bardziej ciemnieje, a oceniam ten jaśniejszy odcień (zwykły transculent). Po nałożeniu gąbeczką tworzy plamy i smugi, a nawet pędzlem trzeba się nagimnastykować, żeby jako tako wyglądał.

Jest bardzo niewydajny, po dwóch tygodniach używania widać denko. Myślę, że przyczyną tego może być to, że jest jakby grubo zmielony, toporny, przez co matuje całkiem OK i ma spore krycie, ale to chyba nie dziwi po nałożeniu takiej szpachli.

Ta jego toporność jednak może okazać się plusem, gdy coś brzydkiego dzieje się z cerą i naprawdę trzeba to zasłonić, to wtedy taka dobra i tania szpachla jest lepsza, niż inne luksusowe preparaty do mocnego krycia, zakładając oczywiście, że pogorszenie stanu skóry jest chwilowe i makijaż nie musi być nieskazitelny – na zasadzie – lepsza tapeta na twarzy niż to, co pod nią.

Jest to produkt tani i poręczny, ale dla jasnych cer nie do przyjęcia, jak i jego wydajność pozostawia wiele do życzenia. Ale jeśli ktoś ma akurat mało kasy, a dużo do ukrycia i nie jest bladolicy, to może się pokusić o zakup, szczególnie że w promocji dostępny jest za kilka złotych.

Używam tego produktu od: kilka m-cy temu, latem

Genialny, idealny, świetny, cudowny !!

Puder jak dla mnie najlepszy z najlepszych.
Serio, miałam tyle pudrów i podkładów że już dawno bym tego nie zliczyła.. mam jasną karnację i to nawet bardzo, nawet trochę trądzikową. Puder kryje mi wszystko, sprawdza się na codzień i bardzo długo się utrzymuję, nie nakładam go tonami ale wystarcza od rana do wieczora.
Już kupiłam drugie opakowanie i kupię ich jeszcze więcej! ;-)

Używam tego produktu od: 6 - ciu miesięcy

okropny

Kupiłam go za kilka złotych, żeby nosić w torebce, bo nie bylo by mi go szkoda gdyby się połamał czy upadł. Uzywam go bardzo rzadko, kiedy jestem cały dzień poza domem.
Tworzy efekt maski, nałożony na skore wygląda bardzo nienaturalnie. Nałożony pędzlem jeszcze, jeszcze, ale od dołaczonej gąbeczki robią się smugi i trudno go równo rozprowadzić. Krótko trzyma się na twarzy. Efekt matowienia - jakby posypała się talkiem albo kredą.
Daję gwiazdkę, bo jednak kilka razy odnosiłam wrażenie, że wieczorami, lepiej wygląda z małą wartwą tego pudru niż w makijażu z rana. Nie polecam.

Średni

Był śmiesznie tani, więc postanowiłam go wypróbować. No cóż, efekt przeciętny. Matuje skórę tylko na jakąś godzinę (używam go w lecie, może w zimie efekt jest bardziej długotrwały), przy nakładaniu widać go na twarzy, trzeba go bardzo dokładnie rozetrzeć, żeby nie być w łatki. Opakowanie bez lusterka.
Ale rzeczywiście jest przy tym bardzo lekki, nie zatyka skóry.
Nie jest najgorszy, kwestia przyzwyczajenia. Zamierzam zużyć do końca :)

bardzo dobry

Używam odcienia transparentnego.

Plusy:
cena
kolor
ładnie matuje
nie wysusza
lekki

Minusów nie zauważyłam.
Kupiłam go w ciemno, ale mnie zadowolił.
Gorąco go polecam : )

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie