Iwostin, Rozjaśniający krem na przebarwienia

Iwostin, Rozjaśniający krem na przebarwienia

Rozjaśniający krem na przebarwienia Iwostin jest przeznaczony do pielęgnacji skóry z przebarwieniami posłonecznymi oraz spowodowanymi innymi czynnikami. W preparacie został zastosowany innowacyjny, opatentowany i przebadany pod względem skuteczności DERMAWHITE NF LS - kompleks składników aktywnych, które wzajemnie nasilają swoje działanie:

*kwas felurowy oraz wyciąg z rośliny Waltheria Indica działają depigmentacyjnie, hamując aktywność tyrozynazy - enzymu uczestniczącego w tworzeniu melaniny,

*kwas glukonowy jest odpowiedzialny za "wyłapywanie" jonów miedzi, niezbędnych do powstawania melaniny,

*kwas cytrynowy i mlekowy delikatnie złuszcza naskórek .

Receptura preparatu została wzbogacona o witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry oraz o fotostabilne filtry SPF14/UVA: IPD16/PPD7, które skutecznie pochłaniają i odbijają promieniowanie UV. Woda termalna z Iwonicza Zdroju koi i łagodzi podrażnienia. Wyjątkowa kombinacja przebadanych składników aktywnych zapewnia wielokierunkowe działanie - usunięcie istniejących przebarwień oraz zapobieganie powstawaniu nowych zmian. Po 8-tygodniowej kuracji skóra nabiera blasku, a koloryt jej jest wyrównany.

nic specjalnego

Ogólnie jest to taki sobie krem. Nie zauważyłam żadnego działania wybielającego przy regularnym stosowaniu. Miał jako takie działanie nawilżające. Szkoda było mi go wyrzucać więc mieszałam z podkładem matującym, co powodowało jego lepsze rozprowadzanie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Jestem na NIE!!!

Nie polecam! W ogóle nie działa! Zużylam 2 tubki i nic, przebarwienia ani drgnęły w dodatku skóra po nim bardzo się błyszczy :-( Używalam go systematycznie na dzień.
Strata kasy i czasu!

Rozczarowanie!

Mialam plamki na policzkach oraz nad górna warga. Powodem ich powstania bylo zazywanie tab antykoncepcyjnych oraz chodzenie na solarium. Pani dermatolog polecila mi ten krem. Zaczelam go uzywac,nie moglam sie doczekac poprawy, ale tylko na darmo sie łudzilam, gdyz po 3 miesiacach nie widzialam zadnych efektow! Stracilam nadzieje na poprawe. Zaprzestalam go stosowac! Nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Nie tego dokładnie szukałam

Krem zmniejsza widoczność przebarwień takich jak np. te po trądziku, jednak na te posłoneczne działa słabo...
Wykorzystałam całe opakowanie wg. zaleceń ale nie zauważyłam specjalnej zmiany...

Krem za to dobrze nawilżał i poprawił kondycję skóry. Filtry z pewnością pomogły, nie zaszkodziły. Prawie bezzapachowy, lekki, wchłania się dobrze.
Ale nie tego dokładnie szukałam.

Polecam dla osób z przebarwieniami po trądziku i delikatnymi piegami.

Używałam tego produktu przez: 2 mies

Misja spełniona:)

Zakupiłam ten specyfik po przeprowadzeniu bezpłatnego badania - a może raczej konsultacji w ramach zdrowej skóry. Po wykorzystaniu próbki zdecydowałam się na zakup i w sumie chyba jestem zadowolona. na policzku miałam przebarwienia trądzikowe (mam cerę mieszaną w stronę suchej na policzkach, pod oczami i nigdy problemów większych nie miałam z wypryskami, rzuciłam palenie więc może moja skóra się tak oczyszczała - trwało to w sumie bardzo długo bo około 2 miesięcy), zaczęłam używać tego kremu, wchłania bardzo ładnie, działać zadziałał, przebarwienia zniknęły - więc cel został osiągnięty z czego się bardzo cieszę.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Nic specjalnego

krem uzywalam na przebarwienia na plecach i ramionachm, do wyprobowania zachecila mnie dobra marka produktu.
stosowalam 1,5 miesiaca regularnie 1-2 razy dziennie wg zalecen lekarza. przebarwienia nieznacznie, minimalnie sie wybielily jednak dla mnie to za malo. momentami po zastosowaniu pojawialy sie wypryski, delikatnie wyrownuje koloryt skory ale gdybym miala wybrac ponownie wybralabym co innego. jednak w schorzeniach skory stawia sie rowniez na czas po jakim mozna zauwazyc efekty, mozliwe, ze gdybym stosowala go kolejne kilka miesiecy byloby lepiej ale wole zastosowac cos szybszego.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1opakowanie / 30ml

Wykorzystała: kilka próbek

Nie sprawdził się

Kosmetyk ten kupiłam, ponieważ posiadam na twarzy dość silne przebarwienia posłoneczne. a (ok 3 miesiące), stosując go systematycznie rano i wieczorem, jednak nie zauważyłam poprawy.
Krem ten sprawdził się jednak na mojej skórze z innego powodu... świetnie nawilżał mi skórę twarzy, zniknął problem z naprężoną i łuszcząca się cerą. Teraz dalej szukam kemu na przebarwienia.
Konsystencja przyjemna, prawie bezzapachowa, łatwa do nałożenia.

polecam tylko dla cierpliwych

moim zdaniem krem rozjasnia przebarwienia jednak jest to proces bardzo dlugotrwaly, po dwoch miesiacach przebarwienia sa znaczenie rozjasnione ale nadal widoczne, no coz nikt nie powiedzial ze znikna z dnia na dzien

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiecy

Beznadzieja

Zero efektów ! Beznadziejny krem ! Polecany, zachwalany, a jednak jestem rozczarowana ! Owszem, pachnie ładnie , ale nie dość, że drogi, to nieskuteczny ! STANOWCZO ODRADZAM !

nie

Używałam jakiś czas temu, odstawiłam bo efektów rozjaśniania nie zauważyłam.Szkoda, bo po firmie Iwostin spodziewałam się dużo :(
Cena wysoka, nie polecam.

Używam tego produktu od:pół roku

brak efektow+wysyp=dno

Wlasnie go zmeczylam. Miesiac regularnego stosowania 2 razy dziennie i niestety rece opadaja.
1. zero efekow rozjasniajacych przebarwienia nawet te najmniejsze, jako krem rozjasniajacy tez nie zadzialal
2. bardzo wysusza, juz po pierwszym tygodniu zaczela mi schodzic skora z nosa, a potem nawet luszczyly mi sie palce od wcierania go
3. wysyp podskornych grudek, z ktorymi do tej pory nie mialam do czynienia, brrr... (w efekcie nie dosc, ze nie pozbylam sie drobnych starych przebarwien, to jeszcze groza mi nowe, bo niestety doglebne oczyszczanie u kosmetyczki po tej "kuracji" konieczne)
4. zapach kremu typowy dla kosmetykow Iwostin - nie perfumowany, chemiczny
5. krem nie wchlania sie calkowicie, wiec makijaz do wykonania zaraz po - odpada
6. krem swieci sie na twarzy, jak nie przymierzajac filtr 40+

Podsumowujac - krem nie wart zakupu nawet za zlotowke. Kardynalny minus za brak jakichkolwiek efektow obiecywanych przez producenta, do tego skutki uboczne pogarszajace znacznie wyglad cery (mieszana). I to wszystko po 5 tygodniech systematycznego wcierania 2 razy dziennie. Nigdy wiecej.

Używam tego produktu od: miesiac