Guerlain, Meteorites Pearly Touch Voyage Powder (stara wersja)

Guerlain, Meteorites Pearly Touch Voyage Powder (stara wersja)

Nowa wersja słynnego pudru, tym razem w postaci sypkiej. Praktyczne opakowanie z gąbeczką, równie piękne jak wersji w kuleczkach, zawiera sypki puder rozdrobnionych meteorytów. Można zabrać ze sobą ten puder do torebki i mieć nieskazitelnie piękną cerę przez cały dzień.

To była pokusa :)

Opakowanie plus delikatna gąbka - tak, musiałam go mieć !

Po pierwszym użyciu uznałam, że jest zupełnie inny niż tradycyjne meteoryty, kilka kolejnych ... i doszłam do wniosku, że to jednak nie to.

Pięknie wygląda, jest poręczny, jak przystało na Guerlain ma przyjemny zapach, kolor, jednak sam pomysł aplikacji pudru przy pomocy gąbki nie do końca sprawdził się w moim przypadku.

Ogromny minus otrzymuje za nieszczelne opakowanie - duże ilości najzwyczajniej wysypują się przy zamykaniu :(

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

tak!!!

kolejny cudowny produkt guerlaina, wersja z gąbeczką jest bardziej praktyczna niż kulki, ponieważ można bez problemów nosić ją w torbie bez obawy zniszczenia

śliczny efekt, piękne drobinki, skóra różowa i zdrowa!

Używam tego produktu od:6 m-cy

Piękny efekt:)

Rzeczywiście to nie to samo co meteoryty.Puder ten jest pudrem typowo nabłyszczającym.Pięknie opalizuje na różowo,ale jest to taki delikatny,pastelowy róż.Nie nadaje się na całą twarz,za to pięknie podkreśla kości policzkowe,najlepiej widać to w słońcu.Myślę,że nadaje się na dzień,oczywiście w rozsądnych ilościach.Polecam.Używam tego produktu od:dość dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego,jest strasznie wydajny.

Meteoryty na zawsze :)

Na poczatku mala uwaga - to NIE JEST to samo co meteoryty nr 01 Mythic, tylko "w proszku". Pearly Touch (nr 00) to jest puder zdecydowanie bardziej nablyszczajacy, wiec nazwalabym go raczej rozswietlaczem. Popudrowanie nim calej twarzy wywoluje efekt choinki :)
Pearly touch jest wiec idealnym uzupelnieniem do zwyklych Meteorytow. Slicznie podkresla kosci policzkowe, lub mozna go uzyc jako bardzo jasny rozswietlacz na powieki. Na mojej buzi wytrzymuje prawie caly dzien. Opakowanie jest cudowne i az mi szkoda je nosic w kosmetyczce, zeby sie nie porysowalo.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze