Babydream, Żel do pielęgnacji nóg i stóp

Babydream, Żel do pielęgnacji nóg i stóp

Babydream stymulujący żel do pielęgnacji zmęczonych nóg i stóp przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Błyskawicznie usuwa zmęczenie nóg, zapewnia uczucie świeżości, pobudza krążenie, znacznie zmniejsza obrzęki oraz przynosi ulgę utrzymującą się przez długi czas.

Z wyciągiem z kasztanowca, arniki górskiej oraz oczaru, zawiera olejek miętowy, nie zawiera środków perfumujących, nie zawiera oleju mineralnego.

Nie przekonał mnie

Wychodzę z założenia, ze kosmetyki dla kobiet w ciąży powinny być bardzo delikatne dla skóry o łagodnym, nie drażniącym zapachu. Jakże się pomyliłam...po użyciu skóra piecze i szczypie, krótko ale jednak. Zapach...nie wiem jak to nazwać...alkoholowo-mentolowy bardzo intensywny, aż świdruje w nosie i u mnie powoduje łzawienie. Jedyny plus: naprawdę chłodzi i relaksuje opuchnięte nogi, ale na krótko.
W działaniu ok, zapach-dla mnie nie do zaakceptowania.

Stawia na nogi !

Nie polecam uzywać na poczatku ciąży, gdy wystepują nudności, ponieważ żel ma strasznie drażniący zapach, ale za to mocno chłodzi zmęczone nogi, dając im wytchnienie. Szkoda tylko, że też mocno podrażnia oczy miętą i mentholem podczas aplikacji, ale może ja jako alergik mam je zbyt wrazliwe. Zdejmuje opuchlizne z łydek i kostek, dobrze koi po ciężkim dniu. Naprawde pomaga na obolałe stopy i nogi. Jest w formie żelu, który trzeba szybciutko rozsmarować na skórze, bo sprawia wrażenie szybko ulatniającego się/jakby wysychajacego, przez co wchłania się błyskawicznie. Dozownik ma duży otwór, co ułatwia nabranie dużej ilości żelu. Nie jest wydajny, do codziennego stosowania wystarczył mi na 2 tyg, a przy takiej luźnej aplikacji to na miesiąc z hakiem.

EDIT: zapomniałam dodać, że ten zapach jest tylko krótką chwilę przy aplikacji, tylko ten kto się pochyla i smaruje tym żelem czuje ten smrodek i piekotę oczu, więc najlepiej oddać swoje łydeczki i stópki KOMUŚ do posmarowania :D

Używałam przez: ponad 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

mróz !

Znakomicie chłodzi, wręcz mrozi nogi :) Na upalne dni znakomity, doskonale sprawdza się również po ciężkim dniu. Znosi uczucie ciężkości, sprawia iż z nóg znika opuchlizna. Można stosować na pończochy (co jest szczególnie przydatne np. w pracy). Efekt utrzymuje się długo.
Ma jednak dwa ogromne minusy. Pierwszy to okropnie silny zapach alkoholu w trakcie aplikacji (mnie dosłownie zwala z nóg). Drugi to wysuszanie skóry, wymaga dodatkowej dawki nawilżenia w trakcie stosowania.
Mimo to nie znalazłam jeszcze preparatu, który lepiej radziłby sobie z moimi obolałymi i opuchniętymi po całodziennym bieganiu nogami.

Używam tego produktu od: lipca 2007
Ilość zużytych opakowań: kilka

na upaly dla "ciezarowek"

wlasnie dobiega konca moja ciaza [jeszcze tylko tydzien do terminu : ) ] no i te upaly staja sie coraz bardziej nieznosne. nogi i stopy puchna i robia sie ciezkie. Ten zel pomaga naprawde, wprawdzie jakos znaczaco nie zmniejsza puchniecia, ale silnie i przyjemnie chlodzi nogi i stopy, sprawiaja wrazenie lzejszych.
Przez jakis czas mozna zapomniec, ze sie stopy ma ; )
Niestety nie jest wydajny, wystarcza na kilka porzadnych dawek

Polecam wszystie produkty z tej serii, bo sa swietne i opiraja sie na naturalnych skladnikach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ostro chłodzi !

Solidny zel chlodzacy do stop i nog. Na lato jak znalazl.

Efekt chlodzenia jest bardzo mocny, co wrazliwcom odradzam ;)W dodatku utrzymuje sie dosc dlugo. Przynosi ulge po calodziennym dreptaniu w upale.

Konsystencja zelowa, przezroczysta.

W promocji kosztuje okolo 4 zl,ale nie ejst wydajny....dosc szybko sie konczy....Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego

robi co obiecuje

Dobry żel chłodzący do nóg. Chłód konkretny, realnie odczuwalny, nie potrzeba autosugestii żeby go poczuć. Używam w upalne dni, jak czuję że nogi robią się ciężkawe. Konsystencja żelu, lekko się lepi. Ja używam grubej warstwy i daję mu czas żeby się wchłonął i zadziałał. Świetny na odczyny zapalne po owadzich ugryzieniach (komary, gzy itd). Super sprawa na lato.
Zapomniałam dodać-po użyciu koniecznie trzeba umyć ręce, w kontakcie ze śluzówkami bardzo nieprzyjemne doznania się pojawiają (kiedyś zatarłam oko-strasznie piecze).
Używam tego produktu od: odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: teraz chyba 4

Ok.

Chłodzący żel do nóg za ok 4 zł? Pomyślałam, że czemu nie. I bardzo dobrze, że stojąc przed półką w Rossmannie nie poskąpiłam tych 4 zł i go kupiłam, bo jak na taką cenę produkt jest naprawdę zjawiskowy. Doskonale chłodzi stopy, odpręża i relaksuje. Bardzo pomaga na zmęczone nogi w upalne dni. Można powiedzieć, że "stawia na nogi". Właściwości pielęgnacyjnych nie posiada, ale posiadać nie musi. Chłodzi i odpręża doskonale. Napewno dobrze wpływa na krążenie i ukrienie nóg.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

dobry na upalne dni

Kupiłam w zeszłe wakacje, ale rzadko używałam, potem przyszła zima, więc odstawiłam go na półkę. W upalne dni smaruję nim łydki i stopy. Oczekuję od niego tylko chłodzenia(sprawdza się). Nie jest to kosmetyk do pielęgnacji stóp. Trzeba uważać po depilacji - ja raz się zapomniałam i posmarowałam nim łydki, bardzo szczypało. Mógłby trochę delikatniej pachnieć. W dodatku zapłaciłam za niego tylko kilka zł.

Używam tego produktu od: zeszłych wakacji
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

bardzo lubię :)

używam tego produkt od 1,5 roku :) na sporadyczne okazje się sprawdza! tym bardziej kiedy jest upał , moje łydki są po depilacji czy też mam dużo biegania - bardzo chłodzi , nadaje lekkości :D średnio wydajny ale że używam go sporadycznie jedno opakowanie starcza mi na pół roku :) malym minusem jest leciutkie rolowanie się preparatu i zapach(ale mi nie przeszkadza) POLECAM ! cena boska Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 3

nie na zimę :)

Świetnie sprawdził się podczas tegorocznych upałów. Używałam go do chłodzenia stóp a nawet całych łydek - znakomity.
Nie wiem jak radzi sobie z obrzękami, bo ich nie mam.
Nie jest to typowo odżywczy krem, więc nie jest wystarczający do całościowej pielęgnacji - ale nikt tego nie obiecuje.
Latem pewnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: całe wakacje (?)

Taki sobie

Kupiłam go niedawno, na fali zachwalania produktów rossmannowskich: dobrych i tanich.

Uwaga, bo krem naprawdę chłodzi, co w jesienne i zimowe wieczory nie zawsze jest przyjemne :o.
Nie polubiłam się z nim bo niezbyt dobrze się wchłania. Na suchych stopach roluje się:( Trzeba wmasowywać naprawdę małe ilości żeby się nie rolował!!
Dodatkowo lepi się, nawilżenia nie zauważyłam. Nie mogę się doczekać kiedy się skończy!!!
Podsumowując nic specjalnego. Chyba lepiej spróbować go latem...

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

W porządku

Kupiłam, gdy był w promocji i potem długo nie wiedziałam co z nim robić. W ciąży nie byłam i nie jestem na razie, z zylakami problemów nie mam, ale jego chłodzace działanie i naturalny skład mnie skusiły.
No i tak stał sobie, aż nie nadeszły te straszne tegoroczne upały:) Wtedy doceniłam jego nie tylko chłodzące i kojące działanie, ale i szybką wchłanialność i miłe, całkiem niezłe nawilżenie. Świetnie sprawdzał sięrano, a także po przyjściu z pracy, gdy wiedziałm że czeka mnie jeszcze trochę bieganiny.
Chłodzi bardzo, bardzo mocno, praktycznie nie do użycia w zimowej porze.

PS. Czytałam, że dziewczyny używają jako produktu antycellulitowego, bo ładnie napina skórę. Ja stosowałam tylko na stopy i łydki ale to napięcie też zauważyłam, więc może faktycnzie daje niezłe rezultaty na większych obszarach. Za tą cenę niezły:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy