Gosh, Pressed Powder (Puder prasowany)

Gosh, Pressed Powder (Puder prasowany)

Puder ten dyskretnie poprawia estetykę wyglądu i satynuje skórę. Tworzy trwały, matowy film i przeciwdziała poceniu. Aktywnie pochłania sebum. Jest długotrwały-odporny na ścieranie. Produkt ten jest nieperfumowany.

Puder prasowany Gosh zawiera syntetyczny olej z rekina , pigmenty odporne na działanie światła i temperatury ciała oraz otoczenia.

Cena: 40zł / 10g

jestem na tak:)

Odkąd kolorówka Lumene stała się trudno dostępna, miałam problem ze znalezieniem odpowiednio jasnego dla mnie pudru prasowanego. Tylko nieliczne, w tym Skin Couture Lumene, są dla mnie wystarczająco jasne. Przeczytałam dobre recenzje pudru Gosha i zakupiłam odcień transparentny (nr 09). Jest rzeczywiście transparentny, b. jasny, chłodny, nie ciemnieje w ciągu dnia. Puder dobrze stapia się ze skórą, matuje na 6-7 h w chłodniejsze dni, a w ciepłe/gorące też dobrze się sprawuje, jedynie po paru godzinach przykładam chusteczkę higieniczną lub bibułkę matującą i ewentualnie lekko przypudruję ponownie. Podoba mi się efekt wygładzenia skóry, wykończenie jest faktycznie aksamitne. Puder jest delikatny, nie czuję go na twarzy. Nie wchodzi w pory i ich nie zatyka. Dużym plusem jest dla mnie solidne opakowanie ze sporym lusterkiem. Po 2 miesiącach używania i noszenia w torebce nic się w nim nie zepsuło. Załączona gąbka jest w porządku, choć wolę większe i bardziej puszyste. Do poprawek jest dobra, ale rano używam do aplikacji pędzla do pudru sypkiego. Ja również, tak jak inne recenzentki, przyczepię się do wydajności. Używam 1 opakowanie od niecałych 2 miesięcy i widzę, że wystarczy mi jeszcze najwyżej na 3 tygodnie. W zasadzie to jedyny minus, który widzę w tym kosmetyku na chwilę obecną. Cena nie jest najniższa (kupiłam za 41 zł), ale jestem naprawdę z niego zadowolona i będę go kupować, jeśli odcień transparentny będzie nadal dostępny. Nie wiem, jak wyglądają inne odcienie w rzeczywistości, ale po obejrzeniu ich na stronie internetowej Gosha przypuszczam, że dla bladziochów będą za ciemne. Niedawno kupiłam na zapas kolejne opakowanie i na pewno będzie ich więcej.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa 1.

Daje radę

Daje efekt pół-matu, który jest całkiem okej, ale ostatnio po nałożeniu go spryskuję twarz hydrolatem, żeby wyglądało jeszcze bardziej naturalnie. Nigdy nie używałam go samodzielnie, zawsze na podkład, bo raczej jest pół-transparentny, a ja potrzebuję dużego krycia. Strefa T niestety szybko zaczyna się świecić, ale fajnie się nim robi poprawki w ciągu dnia. Cena całkiem okej, dostępność też.

jak do tej pory mój ulubiony

Pomimo, że drogi to wart ceny. Kolor wpasowuje się w skórę, jest delikatny, lekki i przyjemy, matowi, ale nie zostawia na buzi sztucznej maski, nie wysusza, twarz wygląda naturalnie i zdrowo, nie potrzeba go dużo, by osiągnąć zadowalający efekt. Długo się trzyma. Po użyciu tego pudru odstawiłam inne tańsze odpowiedniki.
To to czego szukałam i w końcu trafiłam. Polecam ! :D

Rewelacja

Ja widzę same plusy.
+Bardzo dobrze matuje, ale nie mam skóry tłustej. Do tłustej pewnie sie nie sprawdzi.
+Skóra po nim jest delikatna
+Nie zapycha
+Wydajny
+Nie wysusza

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dobry przyjaciel

Używam krótko, bo od tygodnia, ale naprawdę ten puder mnie zaczarował. Pięknie pokrywa skórę (lepiej nakładać pędzlem niż dołączoną gąbeczką), matuje, nie uwydatnia suchych skórek, nie ściera się. Skóra jest jakby pokryta muślinem. Wygodne, duże lusterko. Jak na razie same plusy.
Jeżeli temperatura zmieni się na bardziej "wiosenną", zobaczę jak wtedy sprawdza się na skórze i uzupełnię recenzję. Zobaczę jak wtedy radzi sobie z matowieniem skóry. Co do wydajności-również za wcześnie na ocenę, choć wydaje mi się, że będzie ok.
Na obecną chwilę-bardzo polecam. Świetny przyjaciel w torebce!

Używam tego produktu od: tydzień

ilez ja sie naszukalam takiego pudru

zaczne od tego ze nie uzywam podkladow, fluidow i innych "prajmerow" wiec puder dla mnie musi byc dobry, solidny ale nie dajacy efektu maski

ten jest REWELACYJNY. wytrzymuje caly dzien, nie sciera sie, nie blyszcze pod koniec dnia, nie daje efektow sztucznej opalenizny, NIE ZATYKA
poreczne opakowanie, poreczna gabka, dosc szybko wychodzi, ale to znak ze po prostu go czesto uzywam

polecam z reka na sercu, a testowalam pierdyliard pudrow

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykle

Hmm... nie jest nagorszy, ale też nie najlepszy

Kupiłam ten produkt na szybko jeszcze przed wakacjami. Zobaczyłam na cenę - 40zł więc pewnie puder będzie dość dobrze krył, no i firma GOSH :) [lecz chyba w pudrach się nie sprawdza]. Wydaje mi się, że cena nie idzie w parze z jakością. Nie sądzę, że jest jakaś wygórowana i w ogóle, ale spodziewałam się lepszego efektu.

Plusy:
+ no niby matuje.. :)
+ nie podkreśla suchych skórek (jeżeli użyjesz pędzelka)
+ naturalny wygląd

Minusy:
- po 2h albo krócej zanika
- gąbeczka ... hehe proponuję jednak pędzelek
- po nałożeniu czuję jakby moja skóra nie była nawilżana od dawna ( przed malowaniem zawsze smaruję twarz kremem nawilżającym)

Czy wydajny jest? Chyba tak. Przez wakacje uzywałam go tylko pod oczy, dopiero w Polsce od września używałam do na całą twarz. Mam go do teraz(początek listopada) także raczej wydajny , jak dla mnie :)

Zdecydowanie polecam

Musze stanac w obronie tego pudru ;) Kupilam go przez przypadek, poszukiwalam pudru i byl akurat w promocji. Uzywam go juz od kilku miesiecy.. Jest bardzo wydajny. Jestem z niego calkiem zadowolona, calkiem fajnie wygladza i matuje. Prawda jest, ze wymaga poprawy po kilku godzinach, ale to chyba normalne, nie ma idealnego pudru, ktory trzymalby sie caly dzien, niezaleznie od pogody itp. Zaleta jest bez watpienia to, ze nie zatyka porow, wiec poprawki sa calkiem bezpieczne. Zdecydowanie polecam, jest nie drogi, w porównaniu do innych pudrów prasowanych polecanych w Wizazu.

Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

taki sobie ;/

Mam mieszane uczucia co do tego kosmetyku...niby matuje, odcien trafiony (golden honej 01-jest bardzo jasny) no ale własnie...po 2 godzinach juz go nie ma;-/
jeśli ktos nie ma bardzo tłustej cery to polecam serdecznie, u mnie puder się niestety nie sprawdził
aha jest bardzo wydajny, ale niestety ma tez tendencję do łamania się

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Tak,Tak,Tak!!!

Ten Puder to Rewelacja,odkrylam go u kolezanki i od razu pobieglam do sklepu po taki sam,swietnie matuje,nie zatyka porow,po nalozeniu na twarz jest milutki w dotyku,odpowiednio dobrany kolor wyglada bardzo naturalnie na twarzy, minusem jest to ze w sklepach jest maly wybor odcieni ale znalazlam swoj idealny(03) i jestem nim zachwycona dokladnie takiego pudru prasowanego zawsze szukalam!!! pozoastane mu wierna na dluuugo

Używam tego produktu od:3 m-cy

OK

Ładnie matuje, łatwo się rozprowadza. Daje naturalny efekt. Mam cerę mieszaną, po kilku godzinach nos wymaga poprawki, reszta wytrzymuje ok. 8 godzin, jeśli nie ma upału.
Nie podoba mi się opakowanie, w prawdzie jest duże lusterko, ale całość wygląda bardzo tandetnie, paskudny plastik.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

Nie dla cery mieszanej.

Puder ten lubię za to, że ma fajną konsystencje, nie zatyka porów, ładnie wykańcza makijaż. Mam kolor transparentny czyli właściwie "koloru brak" :] dzięki czemu idealnie stapia się z moją cerą, po prostu jest przezroczysty :) I za to mu chwała ;) Jednak odejmuje 2 gwazdki za to, że w moim przypadku w ogóle nie matuje. Znaczy...jest to efekt na może 2h, przez co jestem zmuszona non stop nanosić poprawki- i tu powracam do faktu, że nie zatyka porów, bo gdbyby to robił nie wiem w jakim stanie byłaby moja cera po tylu poprawkach w ciągu dnia. Ale myśle, że jest to całkiem symaptyczny puder. :)

Używam tego produktu od:1 roku

ok!

bardzo dobrze się rozprowadza! ładnie matuje! jest bardzo drobniutki i lekki! i pomimo małej gamy kolorów wybrałam 03 i świetnie się spisuje! wcale nie jest ciemny! polecam

Używam tego produktu od: kilku m-cy