Garnier, Podstawa pielęgnacji, Tonik łagodzący do każdego rodzaju cery

Garnier, Podstawa pielęgnacji, Tonik łagodzący do każdego rodzaju cery

Tonik dla każdego rodzaju cery z wyciągiem z owoców i z gliceryną. Usuwa ostatnie ślady mleczka i zanieczyszczeń oraz zamyka pory. Doskonale nawilża i łagodzi skórę.

Cena: 10-11 zł / 200 ml

Naprawde dobry

Tonik jest swietny , slicznie pachnie i zdecydowanie odswieza skore pozostawiajac ja przyjemnie pachnaca . Nie daje efektu sciagniecia skory także polecam go wszystkim o wrazliwej skorze i nie tylko.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: sześć

Świetny

Ogólnie nie jestem fanką toników, ale ten zawsze jest w mojej kosmetyczce. Kupiłam go dawno temu nie wiadomo po co, ale został na stałe :) często używam go po demakijażu wieczorem, gdy już jestem padnięta i nie chce mi się myć twarzy żelem, lub po umyciu twarzy, dla odświeżenia, daje efekt promiennej cery z ładnym kolorytem. Przede wszystkim nie ściąga, i skórę pozostawia mięciutką (po innych tonikach, z jakimi miałam styczność, skóra była albo naciągnięta, albo lepka). Nie podrażnia, i nie zapycha. Jest taki leciutki. Polecam :)

Używam tego produktu od:2-3 lata
Ilość zużytych opakowań:4?

polecam

Stosuję go ho ho... z 4 lata już chyba będzie. Dlaczego?

Bo jest delikatny (niektóre toniki sa tak mocne, że buzia piecze), nie podrażnia skóry, usuwa brud.
Buzia nie jest po nim taka naciągnięta, tylko świeża i miękka.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście?

fajny

Fajny tonik , świetnie oczyszcza i tonizuje , pozostawia buzię gładką , nawilżoną i i przygotowaną do nałożenia kremu. Opakowanie wygodne , zapach delikatny , wydajny.. Polecam

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Pozostawia miłe wrażenie

Przyjemnie się go używa- ma ładny zapach, dobrze odświeża, jest łagodny dla skóry. Sprawdza się przy mieszanej cerze- nie powoduje błyszczenia. Dobry, niedrogi produkt.

Używam tego produktu od:w 2006

kocham za zapach...

Moja ocena jest paskudnie nieobiektywna, bo zakochałam sie w jego zapachu. Nie wymagam nic szczególnego od toniku, byle nie wysuszał twarzy i nie smierdział, bo co za przyjemnosc uzywac smierdziucha. Ten jest moim faworytem.

Używam tego produktu od: uuu
Ilość zużytych opakowań: duzo :))

Przyjemnie owocowo

Drugie opakowanie i ten cudny zapach się nie nudzi, niebywałe.
Nie wysusza a nawilża skórę. Bardzo świeże po nim uczucie. Wypoczęta skóra. W połączeniu z kremem i mleczkiem z tej serii cera jest czysta, zdrowa. Fajny jest.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

JEDEN Z FAWORYTÓW

Świetny tonik! delikatny dla cery, wspaniale oczyszcza nie podrażniając, ślicznie pachnie, a buzia po nim nie lepi się i nie jest ściągnięta. Czego chcieć więcej?

taki sobie

Ładnie pachnie, bardzo delikatnie i prawie niezauważalnie. Oczyszcza, ale jakoś nie przypadł mi do gustu. Dostałam go z jakimś innym produktem bo chyba sama bym sie na niego nie zdecydowała.

jeden z ulubionych

Uzywa go zarowno moja mama, jak i ja.Obie goo bardzo lubimy.Jest delikatny,nie podraznia skory,mozna go stosowaac nawet po oplaniu i lekkich podraznieniach slonecznych,ktore lagodzi.Lekko matuje skore,dobrze ja odswieza.Niestety jest malo wydajny,cena w porzadku

poprawny

Podobny do toniku Synergie, lecz ma troszkę inny zapach, choć też milutki :) Niestety, również odrobinę się lepi, ale pozostawia wrażenie czystej, porządnie odświeżonej skóry. Lubię zmywać nim maseczki i właściwie tylko do tego go używam. Jest tani :) Do pielęgnacji szukam jednak toników o bogatszym składzie.

był moim faworytem

był to mój ulubiony tonik do momentu, kiedy nie wypróbowałam tonku różanego Zaji, który jest o połowe tańszy od tego, a ma takie samo zbawienne działanie na moją cerę.Ale fakt ten nie ujmuje jakości Garnier. Nie uczula ania nie podrażnia.Tonik slicznie pachnie, wygładza cerę już po krótkim stosowaniu, mam wrażenie,że ją rozjaśnia i pomaga uporac sie z małymi krostkami. Trzymam wszystkie toniki w lodówce, więc mam także zawsze efekt chłodzący.Jest w miarę wydajny.Porzadny kosmetyk.