Oriflame, Visions*, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż

Oriflame, Visions*, Fresh As A Daisy Foundation, Podkład pod makijaż

Daje efekt nieskazitelnie gładkiej cery. Ekstrakt z ogórka nawilża skórę, a masło shea ją zmiękcza. Świeży, naturalny efekt. Podkład odpowiedni do wrażliwej cery. Wystepuje w 6 kolorach.

Dobry

Podkład używałam kilka lat temu.

Na młodą skórę wydawał się dość dobry.

Nawilżał skórę, delikatnie matowił i krył niedoskonałości.

Ciężko było jednak dobrać odcień, aby uniknąć efektu maski.

Nie był zbyt trwały.

Nie można było też trzymać go zbyt długo, gdyż dość szybko się psuł (mimo długiej daty ważności ), ponieważ robiła się z niego woda.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Chyba trzy

Nie rozumiem tych negatywnych opini. Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu i uważam, że jest idealny do cery mieszanej dla nastolatki
+ dobra cena
+ nie tworzy mazów ani efektu maski
+ kryje niedoskonałości
+ nie zatyka porów
+ długo się utrzymuje
+ nadaje naturalny wygląd

Jak po kazdym podkładzie raz na kilka godzin potrzebny jest puder lub bibułka matująca.
Nie wiem czy go kupię ponownie bo weszła teraz nowa wersja, ale ta była dla mnie świetna.
Używam tego produktu od: przez jakieś 2 lata

masakra!!!

nigdy wiecej tego badziewia
+ wygodne opakowanie
+ nawet fajne kolory

- nic nie kryje
- nic nie matowi cery
- po wyjsciu na dwor z cery od razu splywa nic nie odporny
- roluje sie bleeeeee nie chce juz mi sie o nim nawet pisac typowa bazarowka za 2 zl!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

żałosne.

Okropność.
Formuła na bazie wody...
Tworzy smugi, jest bardzo rzadki w konsystencji,
szybko się ściera,
kolory są zbyt ciemne i wyglądają brzydko.
Nie polecam tego produktu.

Używam tego produktu od: długo

Dla niewymagających!!

Podkład kupilam z ciekawości. Mialam nadzieje, ze znalazlam swój ideał.
Niestety:
:( To raczej krem koloryzujący
:( Nie kryje, nawet odrobinkę
:( Kolor najjaśniejszy okazał mega bladym i odcinał sie od mojej mlecznej cery

Na jedyny malusieńki plusik zasługuje opakowanie - bardzo poręczne (z fajnym dziubkiem:)) .

Jeśli ktoś ma nieskazitelną cere i poszukuje mega lekkiego podkladu to moze wybrać ten kosmetyk. Dla bardziej wymagajacych odradzam.

Używam tego produktu od:Kupiłam go 10 mies temu.
Ilość zużytych opakowań:Używałam z 2 - 3 razy.

NIE!

skusiłam się jasnym odcieniem podkładu, wydawało mi się, że będzie pasował do mojej karnacji
niestety okazało się, że kolor co prawda trafiony, ale podkład nie kryje, robią się smugi, nie chce się rozprowadzać, zbiera się w okolicach brwi i skrzydełek nosa, jest jakiś jakby tłustawy ( mam wrażenie jakby zapychał pory), skóra się po nim świeci, jednym słowem- tragedia.
a po tym jak wybrudziłam mojemu chłopakowi koszulkę przytulając się do niego, podkład wylądował w śmietniku :P

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

zmieniłam zdanie ! NIE !!!!!!!

NIE!! NIE !! NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie dość, że przez to coś mój prawie wyleczony nos na którym było może kilka wągrów znowu jest czerwony, są na nim ogromne "wrzody" ropniaki to jeszcze wysypało mnie na czole, policzkach i brodzie czyli całej twarzy ! w życiu tak nie wyglądałam ! Naprawdę nie polecam ! Ten fluid jest Zły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam próbkę tego podkładu, niestety kolor za ciemny ale przecież go nie wybierałam ;) wiec tak:
-zapach nie zaciekawy
-słabe krycie ( ale tego przecież nie obiecuje producent)
-utrzymuje się na skórze kilka godzin
-cera lekko się po nim błyszczy; taki naturalny efekt
-raczej nie nadaje się na pierwszy podkład ponieważ trzeba umieć go odpowiednio zaaplikować, żeby nie było smug ponieważ podkład ma lekką konsystencje i nie jest ciężki trzeba szybko a zaraz dokładnie go nanieść na skóre.. niektórzy mogą mieć z tym problem ja akurat nie.. ogólnie podkład ciekawy, godny polecenia, dla młodych dziewczyn ( podobnie jak cała seria visions ) jednak jeżeli oczekujecie że zakryje pęknięte naczynko bądź wyprysk - nie zrobi tego ( chybaże tak jak ja macie problemy tylko z nosem a reszta cery idwalna wiec ja używam korektora troche na nos i wszystko gra ;) )Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka

No niestety...

Bardzo lubiłam jego poprzednią wersję w fioletowobrązowym opakowaniu.Dlatego skusiłam się na ten
+super kolor-Lucy-jaśniutki,idealny dla mnie
+zapach,który jest dziwny,ale dla mnie ma coś w sobie.Przyzwyczaiłam się do niego w poprzedniej wersji i jakoś dobrze mi się kojaży :)
+ładnie matue
+jest dość delikatny,nie kryje mocno,co kiedyś brałam za plus(teraz też biorę,ale tylko,kiedy moja cera jest w idealnym stanie).
+niska cena
No i na tym chyba koniec +.Minus:
-bardzo źle się rozprowadza,robi smugi,kolor nie rozprowadza się równo
-mógłby jednak mocniej kryć.Ktoś dobrze go porównał do kremu koloryzującego.
-ściera się w ciągu dnia,nie jest trwały.
Nie wiem,czy to ten podkład się zmienił,czy moje upodobania co do jakośći fluidów.Już raczej nie kupię.Używam tego produktu od:tydzień

krem koloryzujący

Podkładu używałam rok temu, kupiłam go w propocji za 9,90. Trudno go właściwie nazwać podkładem, bardziej jest to krem koloryzujący. Mam do niego sentyment, ale nie ponowię już zakupu...

Zalety:
-świetny odcień (miałam Cameron)
-super zapach
-dobrze sie rozprowadzał
-ładne opakowanie
-niska cena

Wady:
-nie kryje
-tworzył tłustą warstwę (mam cerę mieszaną)
-po paru godzinach tworzyły się jakieś placki na twarzy

Podsumowując: dobry jako krem koloryzujący dla bezproblemowych cer.

Używam tego produktu od: w tamtym roku (od wrzesnia do listopada)
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Średni

Bardzo podoba mi się fakt, że najjaśniejszy odcień tego podkładu Lucy jest dla mnie teraz po lecie odrobinę za jasny (mógłby być nieco bardziej beżowy). Produkt ma ładne, wygodne opakowanie, zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż droższe podkłady Oriflame (jak na przykład Aquasurge). Pachnie odświeżająco. Kryje średnio, na pewno nie jest to podkład, który ukryje większe niedoskonałości. Stapia się ze skórą poprawnie, ale wymaga porządnego rozsmarowania. Nie matuje, nie nawilża, nie odżywia, nie rozświetla. Niestety nie jest trwały, po przypudrowaniu trwa na twarzy nie dłużej niz 5-7h. Kupiłam go jednak za śmieszną cenę jako konsultantka i za tą cenę (mniej niż 8zł) jest ok, jednak nie sadzę, by zagościł ponownie w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

mógłby lepiej kryc :(

Kupilam go bo chcialam spróbowac czegos inego... No i nie tego sie spodziewalam;/ Oczywiscie ma kilka zalet:
- śliczny zapach
- wydajny
- twarz po nim jest nawilzona i promienna

no ale ma 2 wady:
- zla konsystencja
- zero krycia :(
Krycie jest dla mnie bardzo wazne bo nie mam twarzy idealnej no i moj idealny podkład powinien dobrze kryc a ten nic!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Super!

Chyba najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Skóa jest nawilżona, kolor idealny. Dość szybko się wchłania, nie mam po nim żadnych wyprysków, a mam dość podatną cerę na takie rzeczy. Polecam jak najbardziej, cena przystępna.

Używam tego produktu od: rok