Rimmel, Volume Flash Black Extreme

Rimmel, Volume Flash Black Extreme

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Formuła Look&Load powoduje, że tusz natychmiast przytwierdza się do rzęs pogrubiając je szybciej niż zwykle. Rzęsy będą gęste, 5 razy grubsze. Tusz nie klei się, nie kruszy, nie rozmazuje. Odpowiedni dla użytkowników soczewek kontaktowych oraz dla oczu wrażliwych. Przebadany oftalmologicznie.

Kocham!

Miałam wiele tuszy, ale ten jest jednym z lepszych i tańszych.
Z tego co zauważyłam nie mozna go juz chyba nigdzie dostać. A szkoda...
Miał idealną dla mnie szczoteczkę; nie za dużą, nie za małą.Mam duże oczy i bardzo nie lubię małych szczotek, bo dużo musze machać żeby cokolwiek było widać. ;)
Ten tusz był świetny. Miał bardzo intensywny kolor, łatwo pokrywał rzęsy i świetnie je pogrubiał. Opakowanie było bardzo zgrabne, a produkt wydajny.
Nic się nie osypywało, tusz świetnie się trzymał.
Jeśli ktoś ma jeszcze okazję kupić to małe cudeńko, to zachęcam.

średniak

Średniak, ale przyjemny. Bardzo delikatnie podkreślone rzęsy, nie wydłużone, nie pogrubione. Ot, po prostu ładnie rozczesane i przyciemnione nasze naturalne. Jeśli ktoś lubi taki efekt, to tusz idealny. Wydajny, trwały.

Sprawdza się !

Tusz kupiłam na promocji w sklepie rossman.W sumie zachęciła mnie jego wyjątkowo niska cena bo kosztował 6zł :O stwierdziłam że go sprawdzę mimo że posiadam 3 tusze które lubię ;) I jak się okazało nie żałuje tego zakupu tusz ładnie podkreśla efekt podkręcenia,pogrubia i wydłuża rzęsy a jednocześnie zachowuje naturalność :D jedyny minus to taki że odbija mi się na powiece ale i na to jest rozwiązanie ponieważ łatwo się go zmywa patyczkiem do czyszczenia uszu nasączonym w płynie micelarnym :)

Taki sobie

Tusz średniej jakości. Podobno zamiennik Volume Flash Mascara, ale mu nie dorównuje. Nie podkręca tak, jak poprzednik. W ciągu dnia trochę się osypuje. Dosyć dobrze pogrubia.

Używam tego produktu od: 2014
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań po 8ml

Bardzo skleja rzęsy

Używam tego tuszu codziennie ale bardzo mnie denerwuje bo szczoteczka nabiera bardzo duuuużo tuszu więc trzeba ja porzadnie obetrzec, a poza tym skleja rzęsy i muszę ratować się inna szczoteczkę by je rozczesać...Już nie mogę się doczekać, aż kupie inny.

Naszczęście tusz się nie kruszy więc to jest na pewno plus i czarny jest naprawdę czarny.

Nie kupię i nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

tragedia

Może trafiłam na jakiś bubel, ale tusz był tragiczny. Sklejał rzęsy okropnie, odbijał się na powiece i szczoteczka nabierała strasznie dużo tuszu. Mimo, że jestem przeciwniczką marnotrastwa, musiałam wyrzucić ten tusz do kosza - doprowadzał mnie do szewskiej pasji!

Używam tego produktu od: 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

dobra

mascara jest ok
*nie skleja
*dobrze rozczesuje
*łatwo nakłada się drugą warstwę
*ma ładny kolor
*moje rzęsy są wydłużone
*pogrubienia nie zauważyłam
*nie zauważyłam żeby się kruszył
*nie zauważyłam żeby się jakoś szczególnie rozmazywał

Taki sobie..

Tusz wydłuża i pogrubia moje rzęsy. Jednak doza tuszu jaką nabiera szczoteczka jest tragiczna :/ mam wrażenie że na szczoteczce jest połowa zawartości opakowania.

+ pogrubienie i wydłużenie

- doza tuszu
- szybko się kruszy
- beznadziejna szczoteczka. Wolę takie jak maybelline ( są po prostu gęstsze ) a na to dołożyć drugą warstwę maskary z grzebykiem, który mi się bardzo podoba np. w tuszu oriflame black out. Szczoteczka w tuszu rimmela kojarzy mi się tutaj na pierwszy rzut z przerzedzoną szczotką do wc ;/

Używam tego produktu od: 1.5 roku

Taki sobie..

Kiedyś go używałam i tak:

+faktycznie maluje (pogrubia, wydłuża)
+podkreśla oczy

..ale:

-kruszy się szybko
-w krótkim czasie wysusza się i trzeba kupić nowy

Jak dla mnie są lepsze. ;)

Używam tego produktu od: już nie używam

lubie go

po zlym doswiadczeniu z maybelline wracam ponownie do rimmela extreme black volume flash. Uzywam go od dobrych 5-6 lat, z tym ze rozne wersje tego, akurat ten mi przypadl najbardziej do gustu, ale lubie tez jego wodoodporna wersje i czerwona. Tusz dobrze podkresla rzesy, moze jest go troszke za duzo na szczoteczce ale mozna sobie z tym poradzic. Ladna czern, mocny efekt, ja mam dlugie rzesy wiec otrzymuje to czego oczekuje mocne podkreslenie. Juz doszlam do wprawy, ale jeszcze casami mi sie gdzies rozmaze przy aplikacji. Wszystko przez to ze jest go duzo w opakowaniu. Szczoteczka wygodna. Jak narazie przy nim pozostaje.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie pamietam juz ile, ale dużo

Nigdy tego nie kupie i nie polece nikomu.

Okropienstwo.
Nie polece ńikomu.
Co ciekawe kiedys uzywalam go kilka lat az do czasu jak w tym roku kupilam w rossmannie pare miesiecy temu i z tuszu doslownie lala sie czarna woda.kupilam znowu w tym miesiacu w hebe bo nie moglam sie na nic zdecydowac i powiem szczerze ze to po raz kolejny najgorzej wydane piniadze na kosmetyki.nie warte nawet 5 zl.nie wiem czy zmieńili sklad czy co jest przyczyna tego ale jest beznadziejny.

Używam tego produktu od: Kilku lat

Można znaleźć coś lepszego...

+ mocna czerń
+ rzeczywiście pogrubia rzęsy
+ przystępna cena
+ łatwo dostępny

- pod koniec dnia bardzo się kruszy
- niesamowicie skleja rzęsy, powstają grudki, których ciężko się pozbyć nawet dobrym preparatem do demakijażu oczu - koszmar!
- bardzo szybko gęstnieje, a potem wysycha, więc ląduje w koszu na śmieci