L'Oreal Paris, Glam Shine Crystals

L'Oreal Paris, Glam Shine Crystals

Nowa kolekcja błyszczyków Glam Shine Crystals L`Oreal oparta jest na wielokolorowych mikrokryształach, które posiadają wielowarstwową strukturę i tworzą lustrzany efekt. Lepiej chwytają światło i rozwarstwiają je na liczne refleksy. Usta stają się niezwykle błyszczące, a kolor wyjątkowo lśniący. Nowy aplikator błyszczyka ma kształt serca, dzięki czemu doskonale pasuje do kształtu ust i precyzyjnie obrysowuje kontury.

Cena: ok. 35zł/ 6ml

Świetny

Fantastyczny błyszczyk. Dzięki drobinkom błyszczyk jeszcze bardziej powiększa usta. Plusem jest aplikatur, którego nie spotkałam w żadnym innym kosmetyku tego typu. Ma przyjemny zapach i się nie klei. Jest nietrwały jak każdy błyszczyk.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

cudo

ja mam w kolorze \'sheer cassis\' to dosc ciemny kolor ale wygladam w nim co najmniej cudownie :P
super konsystencja, nie wysusza ust, nie klei sie, jest mocno napigmentowany ale nietrwaly...niestety trzeba poprawiac... mi w sumie to nie przeszkadza juz... zjadm wszystko co mam na ustach i chyba sie przyzwyczilam do poprawiania :P

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 6ml

świetny produkt

pięknie podkreśla usta, są soczyste, błyszczące i dobrze nawilżone, minus- niestety jak większość błyszczyków szybko się zjada, ale za to plus- nie zbiera się w kącikach ust

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania/ standardowej wielkości

błyszczy

Mam 2 błyszczyki Glam Shine Crystals.I co mogę o nich napisać?Że naprawdę są świetne!Nadają piękny,ale delikatny kolor ustom co bardzo lubię,błyszczą,nie wysuszają ust (przynajmniej moich).Czepiać się mogę jedynie trwałości błyszczyku na ustach,no ale i tak wypadają znacznie lepiej niż inne testowane przeze mnie "cuda".

Myślę,że jeszcze kupię!

Ładne kolory.....tylko ze wysusza usta;

Używałam tego błyszczyka z jakieś dwa lata temu.....nie się z nim troszkę męczyłam, aż oddałam go mamie!

Okropnie wysuszał mi usta;/:(

Kolory bardzo fajne i spory wybór....ale nie dość że wysuszał usta, to jeszcze robił mi białe otoczki wokół ust...wyglądało to paskudnie;/

Sredni

Oceniam kolor nr 302, Opal Strass.
Kolor piekny, delikatny polprzezroczysty fioletowo-rozowy. Brokat rowniez nie jest po prostu srebrny, tylko nadaje kolor. Powieszksza usta.
Dosc trwaly.
Niestety, wysusza usta i zbiera sie w kacikach tworzac nieestetyczne biale "zacieki".

Używam tego produktu od: pol roku

Przeciętniak.

Zalety:
* długo się utrzymuje, nawet 6-8 godzin na imprezie przy popijaniu 2-3 piw
* ma najlepszy aplikator, z jakim się kiedykolwiek spotkałam
* intensywne kolory
Wady:
* wysusza usta
* cena nieadekwatna właśnie do tego wysuszania
Reasumując:
Raczej na tak, ale tylko na specjalne okazje ;)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 2-3

extra

Rewelacyjny błyszczyk. Ogólnie nie lubię błyszczyków ponieważ zwykle wysuszają one moje usta. Z l\'oreal jest zupełnie inaczej. Usta są nawilżone i wyglądają bardzo ładnie. Błyszczyki mają delikatny kolor więc wyglądają naturalnie a drobinki dodatkowo rozświetlają usta.
Ładne opakowanie, nic się nie ściera i nie lepi

bardzo lubie :)

ten błyszczyk jet bardzo przyjemny i fajny dla moich ust :) plusy:
-fajnie powiększa usta
-nadaje ładny raczej delikatny kolor
-dobrze się rozprowadza
-ładnie się świecą dzięki nie mu usta
minusy:
-za to że mógłby być trochę trwalszy odejmuje mu jedną gwiazdkę
-mnie osobiście troszkę drażnią zapachy szminek i błyszczyków loreala ale jestem w stanie to przeboleć gdyż efekt jest naprawdę super :)

Używam tego produktu od:3 tygodni

Cudo

Cudo!
Uzywam tego błyszczyku od dłuższego czasu i nie zamienie go na żaden inny, doskonale nawilża usta i pięknie wygląda. Cena może nie jest zbyt atrakcyjna ale uważam ,że jest wart tego. Polecam

Używam tego produktu od: trzech lat

Zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo mam 4 + innych firm i nie wiem kiedy je skończe. Przypuszczam, że za jakieś 3 lata ;),ale do rzeczy.
Błyszczyk nie ustępuje moim zdaniem w niczym błyszczykom z wyższych półek. Tym z drobinkami rzecz jasna. Choć zawarte w nim drobinki są wyczuwalne na ustach (a nie drobne jak w przypadku zwykłego Glam Shine). Jak już pisałam w innej recenzji, najlepiej sprawdza się w świetle wieczorowym lub przy dużym słońcu. Wtedy usta wyglądają jak mokre z mnóstwem lśniących kropli. Polecam, bo naprawdę warto:)

Używam tego produktu od:roku

nie oddam :D

Mam 2: 305 i 114 - oba uwielbiam - mają lśniące drobinki, mienią się ładnie, a nie czuć ich na ustach. Gęste, nie kleją się, dość długo utrzymują się na ustach. Moje ulubione błyszczyki:)