Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Joko, Ideal colour & perfect gloss, Lakier do paznokci

Lakiery do paznokci w 60 atrakcyjnych odcieniach. Wyjątkowo łatwo się nakładają i szybko schną. Charakteryzują je ciekawe opakowania i niska cena.

Cena: 6zł/ 10ml

dobry lakier

Jeden z lepszych lakierow jakie mialam - a przetestowalam niejeden
Recenzja joko nr. 26 gleboka czerwien z drobinkami
- dobra konsystencja
- dosc latwy w nakladaniu pedzelek
- fajna buteleczka
- dobra trwalosc
- czerwonego wystarczy nalozyc jedna warstwe i juz jest ok
- nie uzywalam go z rok, odkrecam buteleczke a tutaj calkowicie zachowana jakosc lakieu. Za to duzy plus

Minusy
- pedzelek moglby byc lepszy
- korek jest z fajansowego plastiku i polamal sie
Za estetyke odejmuje pol gwiazdki poniewaz nie wplywa to na jakosc lakieru. Ogolnie polecam

świetne

jak dla mnie świetny lakier ,miałam do czynienia z kolorem nr 33.ma on świetne krycie,właściwie mogłaby starczyć jedna warstwa,pięknie się błyszczy,ma świetny pędzelek dla mnie idealny :)

jedyne na co będę narzekać to dostępność i to ,że jedna warstwa bardzo kiepsko się u mnie trzyma ,a dwie już lepiej ,najlepiej zabezpieczyć ten lakier jakimś utwardzaczem :P

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Dobra jakość

Bardzo lubię lakier do paznokci z tej serii i firmy.

Plusy:
- cena
- wydajność
- wytrzymałość
-kolory
- ładne opakowanie
- szybko schnie
- łatwo się go zmywa
Minusy
- obecnie dostępność, nie potrafię znaleźć kosmetyków z tej firmy

niezły niezły

Mam kolor pół-transparentny(trzeba min 2 warstwy), brązowo-czarny z drobinami które mienią się na złoto-miedziano.

W kwestii trwałości, wysychania, konsystencji, pędzelka, ceny i pojemności jest super :) Nie odpryskuje, nie rysuje się, jest twardy, spoko schnie- nawet 3 czy 4 warstwa :)

Minusem dla mnie jest właśnie to, że trzeba minimum 2 warstwy aby było go dobrze widać, żeby kolor był wyraźny. Ale to kwestia koloru, który nie licząc właśnie tych warstw- w docelowej wersji na pazurze prezentuje się świetnie :) No i trochę ściera się na końcówkach, ale delikatnie.

Polecam wypróbować inne kolory, sama tak też zrobię.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Kupiłam ten lakier w odcieniu nr 28 . Jest to kolor czerwono-pomarańczowy. Moim zdaniem bardzo dobrze się spisuje . Utrzymuje się na paznokciach przez kilka dni , bardzo efektywnie wygląda , jednak trzeba nałożyć dwie warstwy . Dużym plusem jest to , że nie gęstnieje w buteleczce .
Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

wyraziste kolory - rewelacja, jasne - nie polecam

Mam trzy buteleczki tego lakieru.

46 wrzosowy, nie za jasny, nie za ciemny
51 głęboka czerwień
5 beż, dość mocno rozbielony

Z dwóch pierwszych jestem niesamowicie zadowolona, natomiast ostatniego nie polecam.

Plusy lakierów:

+ bardzo wygodny pędzelek, wręcz idealny
+ świetna konsystencja, lakier dobrze się rozprowadza na paznokciu, a w buteleczce nie gęstnieje (czerwień i fiolet mam chyba od dwóch lat i wciąż konsystencja jest idealna)
+ bardzo szybko wysycha - nakładam pierwszą warstwę, mogę od razu nałożyć i drugą
+ dobra trwałość, trzy dni wytrzymuje (u mnie wszystko odpryskuje po dniu lub dwóch)
+ cena - 7-9 zł za taką jakość?!
+ piękny połysk

Teraz trochę o samych kolorkach:

46: można nałożyć jedną warstwę, wtedy kolor jest jaśniejszy, bardziej różowawy niż w buteleczce. Dwie warstwy dają kolor wrzosowy, lekko przybrudzony, jak w buteleczce.

51: jest to jedna z piękniejszych czerwieni jakie widziałam. Dwie warstwy dają naprawdę elegancki, głęboki i intensywny kolor. Całości dopełnia cudny połysk, jest on szczególnie widoczny przy czerwieni, bo wrzos to taki średnio ciemny kolorek i połysk aż tak nie przykuwa uwagi jak przy czerwieni ;). Tą czerwienią można uzyskać naprawdę piękne pazurki, według mnie wyglądają bardzo elegancko i profesjonalnie. Kolor jest idealnie wyważony - nie jest to strażacka czerwień, ale wciąż bardzo intensywna, widoczna, dla mnie - idealna. Miałam czerwony lakier z My Secret, Giordani Gold, Manhattan, Inglot - żadna nie była tak piękna jak ta z Joko.

5: tego koloru absolutnie nie polecam. Jest to jasny, rozbielony beż, kupiłam go przez wspaniałe doświadczenia z powyższymi kolorami i szczerze mówiąc bardzo żałuję. Lakier robi okropne smugi, dwie warstwy dają jakiś dziwny efekt, a jedna nie pokrywa płytki równomiernie, więc i tak źle, i tak niedobrze. W sumie nie będę się produkować, napiszę tylko tyle: jasnych kolorów nie polecam, efekt jest naprawdę nieciekawy, szkoda na ten odcień nawet tych kilku złotych.

Ciemne kolory jak najbardziej - kolor jest głęboki, intensywny, połysk wspaniały, efekt jest naprawdę boski! Na pewno skuszę się na jakiś inny odcień, jeżeli tylko znajdę w drogerii, bo niestety jedyna drogeria, w której widziałam produkty Joko, chyba zaczęła wycofywać ich kolorówkę :(

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

Bez rewelacji

Kupiłam w listopadzie 2009, z potrzeby malowania, kolor 49, nie zostawia smug jak się go umiejętnie rozprowadzi, jedna warstwa ciemnego koloru to mało, ale jednak jest wydajny, skoro posiadam go do tej pory, chociaż nie maluje paznokci kolorami zbyt często. Dokupiłam ostatnio inny kolor 36, pod wpływem kaprysu, ma takie same walory jak ten pierwszy kolor, jedynymi wadami tych lakierów w moim przypadku jest to, że po 2,5 dnia zaczyna "ścierać" się od czubka paznokcia, a 3 dnia zaczynają się robić odpryski. Może to i przeze mnie może jakości lakieru.

Używam tego produktu od: listopad 2009
Ilość zużytych opakowań:2 różne kolory i nadal nie wyczerpane

Bardzo fajny :)

Moim zdaniem są to jedne z lepszych lakierów do poznokci. Chyba mam jakieś szczęście do nich, bo wytrzymują na moich paznokciach 5-6 dni. Przez prawie cały tydzień paznokcie wyglądają idealnie..znajoma ostatnio nie wierzyła ;) Ładnie się rozprowadza, wystarczy jedna wartswa. Podoba mi się opakowanie i niska cena :) Jak narazie mój ulubiony kolor to 33;)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

nie polecam

Nie kupię więcej, bo tworzy ohydne smugi (mam odcień nr 5), jedna warstwa nie wystarczy, a po dwóch odchodzi płatami! Żałuję, że go kupiłam. To kolejny mój niewypał lakierowy (po Golden Rose i Transparentnej Viperze).

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: kilka prób - żadna nieudana

dno

ten lakier nie spełnia żadnych wymogów- malując paznokcie nawet 2 razy widać okropne smugi, lakier odpryskuje po paru godzinach a nawet nieraz po godzinie lub krócej.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1- cały czas

Lakier który kocham

Mój ukochany kolor to nr 26, przepiękna czerwień. Po dwóch warstwach paznokcie wyglądają idealnie (po 1 niekoniecznie). Lakier schnie w miarę szybko (zawsze po malowaniu paznokci odczekuję przynajmniej pół godziny, tak profilaktycznie, żeby mieć pewność, że nic się nie odciśnie).
Jego ogromne zalety to:
CENA
WYDAJNOŚĆ
SUPER WYTRZYMAŁOŚĆ NA PAZNOKCIACH.

Używam tego produktu od:kto to wie, od kilku lat napewno
Ilość zużytych opakowań:przynajmniej 3

raczej tak ;)

Mam kolor taki "niby pomarańczowy", niby nie. Nie potrafię go dokładnie określić, jednak po nałożeniu 3 warstw kolor jest przepiękny. Lakier sam w sobie? Według mnie dość długo schnie, lub to moja wrodzona niecierpliwośc ;p. Jest mało odporny na różne zadraśnięcia i tym podobne. Jednak u mnie trzyma się około 3 dni, co jest rekordem, a pozniej jak schodzi, to całymi płatami.. Jednak i tak jestem zadowolona. Może zakupię też inny kolorek ;)