KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Maybelline New York Smooth Result (Podkład wygładzający)

3,6 na 569 opinii

Kupi ponownie: 38% osób
    ekstradyska
    3 stycznia 2008 o 16:25
    kolejny dobry od maybelline
    uwazam że jest to kolejny podkład marki maybelline, który jest fantastyczny bardzo ładnie stapia się ze skóra, jest wydajny, ma odpowiednia konsystencje skóra po nim jest gładka, matowa, ale nie wysuszona czego chciec wiecej, dla mnie super Używam tego produktu od:od 2 lat z przerwami Ilość zużytych opakowań:1

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    lemka
    22 września 2012 o 10:44
    5 / 5
    Najlepszy podkład, szkoda że wycofany
    Postanowiłam ocenić ten produkt mimo faktu, że został wycofany z nadzieją, że kiedyś wróci. Był to mój ulubiony podkład, prawie ideał. Plusy: + świetna aksamitna konsystencja ani rzadka, ani gęsta, + nie podkreśla skórek ani niedoskonałości, + bardzo dobrze krył (ale mniej niż Revlon Colorstay), + trwały, przypudrowany utrzymywał się cały dzień, + przystępna cena, + higieniczne opakowanie - tubka. Minusy: - dla cery przetłuszczającej się może być zbyt treściwy, - nie matuje. Drobne minusy wcale mi nie przeszkadzały, teraz szukam odpowiednika tego podkładu, ale jak na razie nic z tego. Podkład Rimmel Wake me up nie ma już tak ładnych kolorów, nie trzyma się tak dobrze na skórze i krycie pozostawia wiele do życzenia. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: chyba 2 opakowania

Kasza Manna
    16 maja 2011 o 15:44
    4 / 5
    Zaskakująco dobry :)
    W zimie dostałam ten podkład w kolorze sand, wtedy wydał mi się paskudnie pomarańczowy, użyłam go z ciekawości kilka razy. Niedawno, ciut przypieczona wiosennym słonkiem sięgnęłam po niego ponownie i jestem zdziwiona, ale zadowolona :D Domniemany pomarańcz zmienił się (jak? gdzie? :brzydal: ) w beż bez żadnych nienaturalnych tonów :) Plusy: - gęsty, dobrze kryje - matuje - nie robi maski - wygładza - rozczulają mnie te rozświetlające drobinki, wyglądają jak małe iskierki, a nie jak w Rimmel Recover - wielkie brokaty ;) Minusy: - podkład "wali" alkoholem (..?) , aż nos więdnie :p: Ogólnie - polecam dla cery mieszanej, z pudrem matującym współgra bardzo dobrze i na długo (przy suchej ze skórkami może co - nieco podkreślić ) :) Używam tego produktu od: epizod w zimie i od 2 tygodni teraz Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:nie określono

@netka
    10 lutego 2011 o 21:34
    3 / 5
    Chyba najwyższy czas na zmiany
    Podkład zakupiłam dwa razy, a więc coś w nim musi być skoro zdecydowałam się na ponowny zakup. To "coś" za co go polubiłam: - dobrze się rozprowadza, - nie tworzy smug, - brak reakcji alergicznej, - fajny efekt smooth ;) - ładne odcienie, - nie jest drogi i to chyba tyle na plus... Wady: Niestety posiadam skórę suchą, z którą podkład sobie nie poradził. Podkreśla wszystkie suche skórki, wysusza skórę mimo bazy w postaci nawilżającego kremu. Do tego nie utrzymuje się długo na skórze max. 3-5h. Używam tego produktu od: 2008 Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

justka079
    5 grudnia 2010 o 14:07
    bardzo dobry
    Jak dla mnie super. Świetnie nawilża i nie powoduje, ze skóra się łuszczy, co w przypadku wielu podkładów często mi się zdarzało. Może dlatego, że mam suchą skórę. Ogólnie polecam dla osób ze skórą skłonną do przesuszania się. Fajnie maskuje i nie powoduje efektu maski. Dla mnie obok podkładu z Oriflame ujędrniającego Gold nie ma lepszego w tej cenie. Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: dużo
    Używa produktu od:nie określono