Vichy, Normaderm system odnawiający - Czysta Skóra

Vichy, Normaderm system odnawiający - Czysta Skóra

Zgłaszająca osoba: pieprzowka

Program dogłębnie oczyszczajacy. Preparat odnawiający - Czysta Skóra AHA - SPF 15 (do stosowania codziennie) oraz Program dogłębnie oczyszczający

KAOLIN - KWAS SALICYLOWY (do stosowania raz w tygodniu).

Preparat przeznaczony dla kobiet między 20 a 30 rokiem życia z problemami skóry jak: zaskórniki, grudki, rozszerzone pory, nierówna powierzchnia skóry, nadmierne wydzielanie sebum - błyszcząca skóra.

Etap 1.

Mikrodermabrazja. Odblokowanie i wygładzenie.

Krem z kryształkami aluminium odrywa martwe komórki, które powodują że ma ona nieregularną powierzchnię. Skóra jest oczyszczona i wygładzona. Pory są zwężone.

Etap 2.

Mikroestrakcja. Oczyszczanie.

Na odblokowanej podczas mikrodermabrazji skórze kaolin poprzez absorpcję może usunąć zanieczyszczenia tkwiące w porach skóry. Następnie działa kwas salicylowy, aby oczyścić ścianki porów.

Etap 3.

Roztwór normalizujący. Ukojenie.

Dzięki wysokiej zawartości minerałów (5 g/l) koi skórę i wzmacnia jej naturalne mechanizmy obronne.

Dodatkowo w zestawie znajduje się krem Odnawiający - Czysta skóra o pojemności 25 ml, który stosujemy codziennie przez cały czas kuracji. Dzięki technologii przenikania przez skórę oraz zawartości kwasów AHA działa bezpośrednio na niedoskonałości, aby oczyścić i wygładzić powierzchnię skóry. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż, wygładza i matuje skórę.

Testowane dermatologicznie na skórze wrażliwej.

W opakowaniu preparaty do przeprowadzenia 3-tygodniowej kuracji:

- preparat odnawiający - tubka 25 ml

- mikrodermabrazja - 3 saszetki z kremem - 3 x 7 g

- mikroestrakcja - 3 saszetki 3 x 9 g

- roztwór normalizujący - 50 g

Cena: 123zł/ opakowanie

nic specjalnego

skusiłam sie na to tylko i wyłącznie ze FIRMA znana i podobno dobra, oraz ze względu że mikrodermabrazja (jezeli dobrze to pisze)
samo w sobie super...
tylko że te kremy i ten spryskiwacz twarzy kojący bodajże to nic ciekawego nie było.

cena straszna.
oj...
nie miałam kasy i musiałam pożyczyć.
żałuje ze wydałam pieniądze.

jezeli zachce mi się kiedyś oczyszczania skóry to użyje np.zmielonej skaly wulkanicznej którą rozrabiam z mydlinami w dłoniach..
polecam poszukać skały..

Używam tego produktu od: miałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 to co w zestawie

na co to komu?

wydaje mi sie ze ten produkt jest po prostu dobrze rozreklamowany i na tym sie konczy

o wiele bardziej polecam kupic sprawdzony peeling enzymatyczny, lagodzaca maske i peeling mocny mechaniczny i samsmu sobie za polowe nizsza cene zrobic taka \'kuracje\'...

to bylo by fajne ale nie za ta cene!!

osobiscie uwazam tez ze vichy samo sobie krzywde robi ze nie sprzedaje tych produktow osobno ( moze za granica? nie wiem. w Polsce nie). chetnie np kupilabym tylko ten peeling a takiej mozliwosci nie ma

plus za to ze ten system starcza na o wiele dluzej niz przewidzial producent

plus za nawet dobra maske i bardzo dobry peeling

krem ma przyjemny zapach ale moglby mocniej nawilzac

Używam tego produktu od: uzywalam raz calego systemu

rozczarowanie

Spodziewałam się lepszych efektów po stosowaniu próbek.
Owszem, peeling spełnia swoją funkcję. Maseczka jednak już tak dobrze nie wygładza... wcale nie mam wrażenia skóry jak u bobasa... pory pozostają rozszerzone, niedoskonałości może trochę lepiej się goją, ale wciąż są! Plusem jest to, że rzadziej się pojawiają. Skóra na policzkach pozostaje strasznie przesuszona ;/ żaden krem nawilżający nie pomagał dopóki nie zastosowałam maseczki z ekstraktem z pomidorów. Mimo to kuracji nie przerwałam. Za to na czole pojawiły mi się grudki ;/ Zawiodłam się. Po takiej firmie i cenie spodziewałam się czegoś o niebo lepszego...
Zaznaczam, że mam skórę mieszaną, normalną na policzkach i lekko przetłuszczającą się w strefie T. Może dla skóry tłustej będzie to lepsze rozwiązanie...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i parę próbek wcześniej

Zdecydowanie na tak!

Kosmetyk warty swojej ceny.
Kosmetyki Vichy ogolnie nie naleza do najtanszych, ale zdecydowanie warto wydac troche wiecej na ten produkt raz na jakis czas.
Ja mam cere mieszana z duzymi porami, z tendencja do wagrow i krostek. Niestety rowniez naczynkowa wiec zadne drastyczne kuracje u mnie nie wchodza w gre.
Ogolnie ten kosmetyk dal mi takie same rezultaty jak 6 kursow microdermabrazji w salonie kosmetycznym (wydatek 600zl)...
Cera gladka, widocznie zmniejszone i oczyszczone pory, zmniejszone niedoskonalosci. Efekt utrzymal sie przez dobrych pare tygodni.

Jedyny minus to bardzo wysusza cere, ale stosujac maski nawilzajace mozna dac rade.

Ogolnie polecam. Kuracje Vichy proponuje stosowac co 4 m-ce.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 2 kuracje

robi wrażenie

Na mnie zrobił pozytywne wrażenie..
Moja przetłuszczająca się cera mniej się przetłuszcza po zastosowaniu tego produktu. Moje ogromne pory zmniejszyły się co najmniej o połowę!
Zestaw dobrze wygładza buzię.
Jestem zadowolona, to i tak dużo jak na moją cerę.

Używam tego produktu od: tygodnia

Bez szału!

Po tej marce i w takiej cenie spodziewałabym się większych efektów... No ale do rzeczy:
* peeling jest dobry, fajnie ściera naskórek,
ale lepiej sobie ten zestaw odpuścić, jeśli ma się na skórze stany zapalne, bo tam gdzie miałam jakąś większą krostę przez ten peeling została jeszcze bardziej rozdrapana, czerwona i długo się goiła;
* maseczka trochę mnie piekła przez pierwszą minutę, poza tym ładnie napina i wygładza skórę;
* krem trochę wysuszał mi buzię.
Po kuracji nie widać prawie zmian, to daje tylko chwilowy efekt.
Całe szczęście zamówiłam zestaw na allegro w przecenie za jakies 75zł, przynajmniej nie mam takich wyrzutów sumienia:)

Używam tego produktu od:1 kuracja

Jestem na tak

Mikrodermabrazja super! Najlepsza, jaką stosowałam. Może podrażniać niestety. Maseczka też bardzo fajna, świetnie oczyszcza, tylko trochę ciężko ją później zmyć (dlatego ja spryskuję twarz termalką, jak \'zastyga\'). Krem ładnie łagodzi podrażnienia i w miarę dobrze nawilża.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 + próbki

może być

Zestawu używałam tylko raz i raczej nie zdecydowałabym się na jego powtórne użycie. Mam cerę trądzikową, rozszerzone pory, świecące się policzki, czoło i nos. Miałam nadzieję, że chociaż na czas trwania tych zabiegów stan mojej skóry poprawi się, ale niestety myliłam się. Owszem skóra zrobiła się jakby milsza w dotyku i jej stan poprawił się, jednak nie na tyle by można było przyznać więcej gwiazdek. Po skończeniu serii skóra wróciła do ormalnego stanu. Zestaw nie wysuszył mojej skóry, ani nie pogorszył jej stanu, chociaż za tę cenę chciałoby się więcej.

Używam tego produktu od: tylko raz

Półśrodek

W związku z dużymi dolegliwościami cery na pewnym etapie swojego życia nabyłam ogromnego doświadczenia w leczeniu tzw."niedoskonałości". Po przestosowaniu większości dostępnych na rynku, w salonach kosmetycznych czy dermatologicznych produktów/zabiegów, z przykrością stwierdzam że zestaw Vichy wypada blado- jest z pewnością mniej inwazyjny i mniej skuteczny oraz efektowny przy zabiegu mikrodermabrazji (koszt ok.150zł), która faktycznie wykonana dwa razy w roku (przesilenie zimowo-wiosenne, przesilenie letnio-jesienne) przynosi DUŻO lepsze efekty. Dla porównania-zestaw do mikrodermabrazji Bielendy (1/3 ceny) jest dużo lepszy i WYDAJNIEJSZY i faktycznie po 4 zabiegach z całej kuracji widać odnowiony naskórek, gładszczy, mniej obfity w wągry czy zaskórniki. Za tą cenę i w porównaniu do ww.zabiegów NIE POLECAM!Używam tego produktu od:-

jestem na TAK!

Właśnie jestem w końcowej fazie stosowania zestawu. Rozpoczęłam go zaraz po kuracji żelem Duac. Efekty są naprawdę zadziwiające. Trochę zmieniłam częstotliwość stosowania gdyż zestaw jest dość duży i nie zdołałabym użyć wszystkiego w 4 razy. Tak więc zabiegi robiłam co pięć dni do momentu zużycia wszystkich kosmetyków. Dziś będzie ostatni raz.

Peeling jest drobnoziarnisty, jak go używałam czułam jakbym przecierała twarz papierem ściernym. Po nim buzia była lekko zaczerwieniona ale nie przeszkadzało mi to.
Maseczka dość szybko zasycha i ciężko się zmywa.
Krem z kwasami AHA jest delikatny, szybko się wchłania. Idealny pod makijaż. A co najważniejsze buzia po nim długo jest matowa.

Po zastosowaniu zabiegu stwierdzam że moja skóra mniej się świeci, odzyskała blask a co najważniejsze zmniejszyła się liczba zaskórników, prawie ich nie widać. Na pewno po lecie znowu kupię zestaw Vichy.

Plusy:
- Bardzo dobrze oczyszcza skórę
- Usuwa zaskórniki
- Złuszcza
- Poleruje
- Cera faktycznie jest jakby \odnowiona\ - gładka , czysta, promienna, lepiej wchłania krem, makijaż dłużej się utrzymuje i ładniej wygląda
- Peelingu i maseczki wystarcza nawet na 6 aplikacji (producent pisze że 3),wody i kremu na 3 miesiące

Minusy:
- Aby efekt był stały cały 6- tygodniowy (bo mnie na tyle wystarcza) zabieg muszę powtarzać 4 razy w roku (a nie 2 jak obiecuje producent)

Ilość zużytych opakowań: chyba 6

mieszane uczucia

Wystawiam temu zestawowi mocne 3.

Peeling jest świetny - choć ma się wrażenie tarcia po skórze piaskiem, gdy robi się delikatny masaż, jest to do zniesienia. Wygładza i oczyszcza skórę świetnie, jest dużo jaśniejsza już po pierwszym użyciu.

Maseczka - efekt niezły, faktycznie zwęża pory (doraźnie na góra kilka godzin...), ale zmycie jej to prawdziwy wyczyn, nawet za pomocą sizalowej gąbeczki do twarzy.

Krem - z powodzeniem zastąpi go każdy inny z filtrami, np. także z Vichy - Aqualia Thermal UV - przynajmniej zawiera też filtry UVA.

Woda micelarna - działanie jak ta z Avene, itp.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc temu