Inglot, Diamond Top Coat

Inglot, Diamond Top Coat

Diamentowy lakier utwardzający. Poprawia trwałośc lakieru do paznokci. Zapobiega przed pękaniem, odpryskiwaniem i nadmiernym ścieraniem się lakieru. Zawarty w nim proszek diamentowy ożywia kolor nadając paznokciom niezwykły, diamentowy połysk. Stanowi niezastapioną ochronę perfekcyjnego manicure.
Sposób użycia: stosowac jako warstwę wykończeniową na lakier do paznokci.

lakiery nawierzchniowe
przedłużające trwałość lakieru, ochronne
szybkoschnąca

Koszmar

Top coat ma dosyć rzadką konsystencję przez co jest bardzo wydajny i szybko nie gęstnieje. Cienki pędzelek nieco utrudnia jego aplikację. Sam lakier wysycha dosyć szybko, jednak nie zapewnia jakiegoś spektakularnego połysku. Jednak najgorsza jest jego wytrzymałość, po zaledwie 2 dniach pojawiają się odpryski. Ogólnie nie polecam.

dobry, tradycyjny top

Przeważnie używam lakierów hybrydowych, jednak czasem robię sobie od nich przerwę i czasem zwykłymi lakierami maluje też stopy. Wtedy zawsze sięgam po ten top.

-wydajny
-dobra konsystencja, wygodnie się maluje
-fajny pędzelek
-ładna buteleczka
-dobra pigmentacja
-przedłuża trwałość lakieru
-ładnie się błyszczy

Rewelacyjny produkt

Ten lakier nawierzchniowy nie tylko nadaje piękny połysk paznokciom, ale też bardzo wydłuża trwałość manikiuru. Kolory lakierów utrzymują się bardzo długo na płytce, dzięki czemu można spokojnie malować je rzadziej- nawet raz na tydzień. Ponadto przyspiesza wysychanie lakieru. Przy kilku warstwach koloru zdarza się, że muszę czekać nawet kilka godzin na wyschnięcie paznokci, jednak nałożenie tego preparatu powoduje, że wysychają one bardzo szybko. Nie jestem zwolenniczką bardzo popularnego hybrydowego manikiuru, dlatego diamentowy top coat Inglot jest dla mnie świetnym rozwiązaniem. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jego wydajność. Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Beznadziejny

PLUSY:
- wydajność
- nadaje połysk

MINUSY:
- cena
- kiepska trwałość
- lakier po jego użyciu wcale nie utrzymuje się dłużej
- niezbyt wygodny pędzelek
- bardzo długo schnie

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Wyrzucone pieniądze

Lakier bez tego utrwalacza wytrzymuje na moich paznokciach 1-2 dni - z tym produktem 2-3 dni. Jestem potwornie rozczarowana.
Pędzelek cienki - raczej słabo rozkładający się w wachlażyk - żeby pokryś całą płytkę trzeba nim sie namachać a to i tak nie utrwali lakieru. Więcej nie będe sięgała po fimę inglot bo bardzo mnie zawiodła.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: używam od tygodnia więc nie mogłam zużyc nawet jednego opakowania

Prawie ideał

Najważniejsze to dobrze do niego podejść. Nie jest to top coat utwardzający, czy przyśpieszający schnięcie lakieru, producent nam tego nie obiecuje, więc nie wymagajmy nie wiadomo czego. Zwłaszcza, że swoje zadanie spełnia.

Produkt ten jest dość rzadki, przez co również bardzo wydajny. Lepiej używać go mniejszą niż większą ilość, bo może długo schnąć i łatwo o odciski różnych przedmiotów na nim. Nie polecałabym też aplikacji na świeżo schnący jeszcze lakier, lepiej odczekać dłuższą chwilę, a efekt będzie lepszy i oszczędzimy sobie nerwów.

Formuła jest dość ciekawa, bowiem preparat ten jeszcze trochę rozpuszcza nałożony wcześniej lakier. W praktyce oznacza to, że go wygładza, niweluje pewne niedociągnięcia - ewentualne smugi są mniej widoczne, powstaje nam ładna tafla lakieru. Połysk jest na medal. Zdecydowanie podbity, równomierny, efekt zadbanego, estetycznego manicure gwarantowany. Istotnym jednak minusem może być właśnie fakt, że preparat ten nie utwardzi nam lakieru, nie przyśpieszy jego schnięcia i sam w sobie nie schnie jakoś szybko. Na szczęście jednak widocznie przedłuża trwałość lakieru - odpryski z nim zdarzają się raz na sto lat, a ścieranie lakieru na końcówkach (moja największa zmora) jest opóźnione o ładnych parę dni.

Czyli wszystko zależy jakie macie wymagania względem tego typu preparatu, ile czasu poświęcacie na manicure i ile chcecie go nosić. Ja wolę raz poświęcić więcej czasu i nosić lakier z fajnym połyskiem ponad tydzień. Nie jestem pewna czy istnieje preparat pozbawiony wad, z chęcią przetestuję inne chwalone tego typu lakiery nawierzchniowe, ale bardzo możliwe, że do tego jeszcze wrócę.

Cena: 26,50zł, Pojemność: 15ml

Skład: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Alcohol Denat., Nitrocellulose, Isopropyl Alcohol, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Triphenyl Phosphate, Trimethyl Pentanyl Diisobutyrate, Ethocrylene, Dimethicone, Diamond Powder, Violet 2 (CI 60725).

tylko jego używam

Używam go od lat. Nakładam na płytkę i później na lakier. Utrwala lakier na kilka dni dłużej, nadaje połysk. Chroni paznokcie przed zabarwieniem ciemnymi lakierami.
Jest dość wydajny i szybko schnie.
Ma ładne, proste opakowanie i jest łatwo dostępny.

Spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nienaruszony manicure przez tydzień

Ten lakier nawierzchniowy jest naprawdę świetny.
Przedłuża trwałość manicure do 7 dni, nabłyszcza, utwardza tworząc powłokę ochronną.
Mam chyba nieco nowszą wersję ponieważ w moim przypadku nie zdejmuje czerwonych kolor a używam takich często. Nie odpryskuje, jest wydajny, pół gwiazdki odejmuje za mało przyjemny zapach ale po wyschnięciu nie czuć już go.
Jego konsystencja jest niezmienna od prawie pół roku.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

doskonały jako baza i jako przyspieszacz schnięcia

Produkt znalazłam dzięki wizażowi, dzięki dziewczyny :) Dzięki niemu mogłam ponosić wiele lakierów które nie dawały solo rady, dzięki temu lakierowi nie odpryskiwały od płytki a od góry były doskonale zabezpieczone przed wycieraniem.
Na wierzchniej warstwie dodawał głębi kolorowi leżącemu pod.
Jego wykończenie jest krystalicznie przejrzyste, lśniące idealnie, gładka tafla jak tafla szkła. Kupiłam kilka przyspieszaczy najbardziej topowych - choć schły podobnie to gładkość miał ten najlepszą.

Plusy:
działanie- przyspiesza schnięcie lakieru pod
wygląd krystalicznej lśniącej tafli
ładna nazwa
trzyma lakier położony na nim
uniwersalne zastosowanie
nie kruszy się, nie odpryskuje

minusy:
nie znalazłam składu ale chyba nie chciałabym wiedzieć z czego się składa
brzydki zapach podczas aplikacji i po
lekko boli mnie czasem od niego głowa
dość drogi jak na produkt bezbarwny
czerwone kolory zdejmuje i się zabarwia na różowawo

Rewelacyjny!

Jak dla mnie jest świetny! Nadaje paznokciom piękny połysk, przedłuża trwałość lakieru, nie odpryskuje, bardzo wydajny. Wart swojej ceny! Odejmuje pół gwiazdki za zapach i za to że lekko "ściąga" czerwony lakier ( z innymi kolorami tak się nie zdażyło), ale nie ma tragedii.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo fajny produkt

Napewno jest to jeden z lepszych utwardzacy jaki stosowałam. Nad innymi góruje tym, że jeśli lakier zrobił mi smugi to on ładnie wyrównuje kolor. Pozatym
*szybko schnie
*nadaje piękny połysk
*ma fajną konsystence i nie gęstnieje z czasem
*jest naprawdę wydajny
Minusem jest zdecydowanie zapach, bardzo alkoholowy ale na szczęście szybko wietrzeje i da się go przeżyć.
Ja jak najbardziej polecam :)

Ilość zużytych opakowań: z trakcie drugiego

Bardzo dobry utwardzacz

Przedłuża trwałość lakieru, nic nie odpryskuje, bardzo ładnie nabłyszcza i nie schnie długo (chyba, że nałoży się go do oporu...).
Lakiery nabierają zupełnie nowego blasku.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół