Oriflame, Pearl, Shimmering Body Dusting Powder (Perłowy puder nabłyszczający do ciała)

Srebrzyste drobinki nadają skórze subtelny blask. Proteiny mleka sprawiają, że ciało jest jedwabiście gładkie. Puder pozostawia na skórze nie tylko połysk, ale także delikatny zapach. Nakładaj go puszkiem.

Otulał...

Dostałam go w prezencie. Puder był bardzo drobno zmielony, o aksamitnej, choć delikatnie mokrej konsystencji, przez co bezproblemowo przylegał do miejsca, na które został nałożony. Drobinki mikroskopijnej wielkości były niemalże niewyczuwalne. Był zbyt silnie perfumowany, przez co kłócił się z każdym noszonym przeze mnie zapachem, aczkolwiek efekt jaki dawał był subtelny i delikatny. Opakowanie miłe dla oka, lekkie, papierowe.

Warto.

Zakupiłam szukając jakiegoś mieniącego się gadżeciku. Jestem z niego bardzo zadowolona:)

Opakowanie: Troszkę tandetne, kartonowe pudełeczko. Jak na taki luksus w środku zamknięty należałoby się coś bardziej przyzwoitego. Puder bardzo drobniutki, niczym mąka. Fajny dołączony do nakładania "puszek".

Zapach: Piękny, delikatny, pudrowy. Nie przesłodzony, nienachalny, przyjemnie otula.

Zastosowanie: Odrobina już pudru nałożona puszkiem na ciało nadaje piękny i subtelny błysk. Drobinki nie są nachalne, bardzo delikatnie (lecz widocznie) mienią się na skórze. Mimo białego koloru, po nałożeniu i lekkim przetarciu pozostaje na skórze tylko poświata. W efekcie skóra jest rozpromieniona, naturalna, gładka. Trwałość oceniam na 4+ :)

Cena: Biorąc pod uwagę jakość i wydajność, stanowczo się opłaca. Mam go od jakiś 3 lat. Na każdą ważniejsza okazję nakładam, podzieliłam się ciut z przyjaciółką i jeszcze jest ;)

Minus: już chyba go nie produkują.... :(

Powiew luksusu w stylu Dity von Teese...

Odkąd zobaczyłam ten talk w katalogu, zawładnął on moja duszą i z miejsca go zapragnęłam.
Pierwszą rzeczą, która przykuła uwagę było opakowanie - subtelne i gustowne, oraz dołączony w środku uroczy puszek, służący do aplikacji kosmetyku. Sam talk to cudowny, delikatny, biały pyłek, okraszony srebrnymi drobinkami. Na skórze daje efekt delikatnego rozjaśnienia i rozświetlenia, pozostawiając uczucie aksamitnej gładkości. Dodatkowo jego subtelny zapach kusi byśmy chociaż raz musnęły się tym cudem. O wydajności trudno mi cokolwiek powiedzieć, gdyż używam go raczej sporadycznie, ale mam go już chyba 3 lata, a ubyło go bardzo niewiele.
Według mnie cudowny talk, idealny na prezent, przywodzi na na myśl jakiś swoisty szyk dawno minionych lat... ;)

Używam tego produktu od: ok. 3 lat

fajny gadzet

Uwazam, ze jest to dobry kosmetyk, ale na impreze.
Swietnie wygladza skora i delikatnie ja rozjasnia, bo ma bialy kolor do tego srebrne drobinki rozwietlajace i powoduja, ze cialo ładnie sie swieci w słoncu i w sztucznym swietle. Kosmetyk jest perfumowany zostawia zapach, jednak słabo wyczuwalny i nie bedzie klocil sie z naszymi ulubionymi perfumami.
Jest bardzo wydajny przez pol roku nie udalo mi sie zuzyc nawet połowy, ale to nic bedzie słuzyl przez długie lata. Cene bardzo atrakcyjna, a szczegolnie w promocji zapewne kupujac jakiejs drozszej firmy trzeba by bylo zapłacic dwa razy tyle. Polecam

Używam tego produktu od:2lata
Ilość zużytych opakowań:jeszcze mecze pierwsze

wSpAnIaŁy

Nie zawiodłam się jest świetny. Wspaniale wygląda na skórze. Delikatnie się mieni i nie spada. Nio i ten cudowny zapach. Zaskoczyło mnie ogromne pudełko. Jest on bardzo wydajny. Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: Pół roku

Słodki

Bardzo przyjemny kosmetyk!
Perłowy puder do ciała jest bardzo fajny-delikatnie,ale nienachalnie rozświetla i nabłyszcza skórę.
Piękny zapach-słodki ale nie duszący :)
Drobinki utrzymują się cały dzień mieniąc się na słońcu.
Cena w promocji bardzo przyzwoita(19zł)
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

cud, miód !!!

dostałam w prezencie razem z balsamem tej samej serii.
Pudru używam na całe ciało, ale najbardziej w miejsca newralgiczne, tj pod pachami, pod biustam. Wszędzie tam , gdzie ciało narażone jest na otarcia. Pozostawia mięciutką skórę, wrażenie bardzo wypielęgnowanej, leciutki zapach nie wynoszący się przed orkiestrę. Dla mnie KWC za jakość i cenę.

Używam tego produktu od:pół roku

cudowny!!!

Jest wspaniały! kupiłam w wakacje i nie mogłam, tzn. dalej nie mogę, bez niego żyć!!! Efekt jest delikatny, ale przy świetle drobinki pięknie się mienią. Puderek ma przyjemny, subtelny zapach i utrzymuje się n ciele cały dzień. Nie zauważyłam, żeby się obsypywał, ale mam tłustą skórę, a w dodatku latem rzadko noszę ciemne rzeczy. Ogółem gorąco polecam

Używam tego produktu od: wakacji