Vipera, Maxi Lips, Błyszczyk do ust

Vipera, Maxi Lips, Błyszczyk do ust

Pojemność 6,3 ml

Błyszczyk Maxi Lips skutecznie dba o piekny wygląd i doskonałą kondycję kobiecych ust.

Specjalnie dobrany, aktywny kompleks Maxi Lip - aktywny składnik na bazie kolagenu - wygładza usta i powiększa je, wypełniając drobne nierówności. Dzięki jego zawartości błyszczyk działa na usta jak kuracja odżywczo - wygładzająca, wszechstronnie poprawiając ich kondycję.

Receptura została oparta na nowoczesnych, odżywczych polimerach. Zawiera witaminy E i C. Wielościenne cząsteczki rozpraszają światło pod różnym kątem, dając efekt krystalicznego blasku i szklistych ust

Łatwa i przyjemna aplikacja, delikatny owocowy zapach, wysoka trwałość.

9 kolorów

Cena: ok. 7zł/ 6,3ml

Średni.

Mam błyszczyk w wersji bezbarwnej z brokatem. + + ładnie się błyszczy,
+ nie klei się,
+ ma przyjemną konsystencję,
+ wygodne opakowanie,
+ wydajność ogromna.

- trochę drażni mnie zapach.

Raczej więcej nie kupię, bo wiele jeszcze do przetestowania.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zbyt brokatowy

Ogólnie jakość błyszczyka nie jest najgorsza - nie klei się zbytnio, nie wysusza usta (ale także ich nie nawilża), trwałość średnia, ale za taką cenę nie spodziewam się rewelacji.

Aplikator jest zbyt sztywny i twardy.

Błyszczyk był by taki zły, ale efekt na ustach w ogóle mi się nie podoba: błyszczą mocno, ale dość tandetnie to wygląda za sprawą raczej sporych, brokatowych drobinek. Generalnie brokatowi na ustach mówię nie, chyba że jest naprawdę subtelny i drobniutki. A ten w błyszczyku Vipery nawet drażni i "drapie" skórę.

No i jeszcze ten straszny, chemiczny, przesadnie słodki zapach...

Nie polecam wielbicielkom naturalnie wyglądającego, kuszącego połysku na ustach.

Używam tego produktu od:mam go kilka m-cy i nie mogę zużyć do końca

gdyby nie zapach ...

Zrazilam się do tego błyszczyka juz po jego otwarciu. A mianowicie jego zapach ... :/ pachnie ( a wręcz cuchnie) chemia. Oprócz zapachu to jest ok mam odcien cielisty, jak dla mnie za bardzo sie swieci, nie powieksza ust, chociaz wcale sie nie spodziewalam takiego efektu, nie wierze w takie cuda :) nie nawilza, ale i nie wysusza. nie kupie więcej, zdecydowanie nie podoba mi sie.

Używam tego produktu od: dawien dawna
Ilość zużytych opakowań:1 z powodu zapachu ląduje w tej chwili w koszu.

Pozytywne zaskoczenie

Daje niesamowity efekt, usta wydają się być pełniejsze, pięknie lśnią. Wspaniale komponuje się z opaloną twarzą. Konsystencja mi odpowiada, zapach również. Na pewno jeszcze go kupię. Skąd pomysły, że mają go wycofać?? Nabyłam go kilka dni temu na stoisku Vipery, więc póki co nie ma problemów z jego dostępnością.

Używam tego produktu od: tygodnia

słodki zapach :-)

używałam go dośc dawno temu i pamiętam że miał boski truskawkowy zapach :-) poza tym śliczne kolory,bardzo ładnie mieniące,usta były po nim gładkie,trwałośc jakieś 2-3godz,okropnie wydajny :-) wygodny aplikator i konsystencja,trochę się lepił na ustach,ale ogólnie produkt na tak :-)

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2-3lata temu

Bardzo dobry błyszczyk, konsystencja w porządku, wystarczą 2 pociągnięcia i usta lśnią. Produkt nie spływa, nie zbiera się w kącikach, daje uczucie "mokrych" ust. W dodatku również je nawilża. Mam odcień 218 i jestem z niego bardzo zadowolona. Szkoda, że wycofują te błyszczyki, chociaż nie jestem pewna czy ponownie bym go zakupiła. Jeśli chodzi o inne zalety tego błyszczyka to jest wydajny i tani. Niestety z trwałością jest problem, wytrzymuje maksymalnie godzinę. Jeśli chodzi o powiększenie ust to nie zauważyłam znaczącej różnicy.

Świetny

Świetny błyszczyk. Mam odcień 214 i prezentuje się naprawdę pięknie. Łatwo się rozprowadza i ma przepiękny owocowy zapach. Trochę krótko trzyma się na ustach, no ale czego oczekiwać za tą cenę?

Ukochany...

Najlepszy błyszczyk, jaki znam! Cena wprost nie umywa się do jakości. Cudownie wygładza usta, nadaje śliczny połysk, ładnie pachnie... Miałam odcień 218 - jak dla mnie uniwersalny dla każdego typu urody. Aplikator też bardzo dobry - nie nabiera się ani za dużo, ani za mało. Słowem - idealny. Nie mogę odżałować, że go wycofują. :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-gie w trakcie

CUDO

Mój najlepszy i najcudowniejszy to nr 218 kolor jest po prostu boski, błyszczyk rewelacyjny. Świetna konsystencja, usta gładkie, miękkie, soczyste. Kolor długo się utrzymuje, a w słońcu niesamowicie się mieni, jakby usta były obsypane diamentami. Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie :)

Dba o usta i wygładza

Poprawia samopoczucie.
Nie powiększa ale.. wygładza tzn. sprawia że czuję na ustach masełkową gładź i usta jakby same chcą się jekko uchylić (wiecie o czym mówię ;) jak u DODY na niektórych pozowanych zdjęciach taki niby niekontrolowany grymas hihi ) przez co oczywiście czuję się lepiej bo wydaje mi się że usta są wydatniejsze. Nie szczypie i nie ma gorzkiego posmaku.
Zapach słodkawy jak w większości błyszczyków - dla mnie bez znaczenia bo nie jest trwały.
Kolor bardzo transparentny (233) pięknie się mieni drobinkami na granicy brokatowości ;) powiem tak że brokatowe drobinki robią się "chamskie" dopiero gdy zejdzie/ulotni się warstwa maziasta błyszczyka a one są widoczne na ustach hmm oznacza to że błyszczyk jest dość trwały i pozostawia swój ślad ;)
Wart swej ceny (12zł)
Ps napis szybko ściera się z opakowania ale to bez znaczenia.
Plus za sześcienne opakowanie co ułatwia szybkie otwarcie nawet przy pokremowanych dłoniach.

Używam tego produktu od:1 tyg

Dla nastolatek

Nie dla mnie.Cenię sobie wartości pielęgnacyjne błyszczyków,ladny efekt na ustach i trwałosc

-śmierdzi mambą - okropny,nachalny,chemiczny zapach
-roluje się na moich ustach w białe kreski :/
-efekt naturalny,nie powalający
-wysusza usta
-dość twardy aplikator

+niska cena
+ładne opakowanie

Nie kupię go więcej,bo nie jestem targetem dla tej firmy.To raczej gadzet dla malowymagających małolat.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Zaskakująco efekty(o)wny!

Cena błyszczyka (ok. 8, 50 zł) nie nastawia na jakieś cudowny efekt. No i dałam się zaskoczyc, bo Maxi Lips jednak zaskakuje - faktycznie powiększa, wygładza powierzchnię ust, nadaje im efekt "tafli wody" przy czym jest to wygląd naturalny a nie przesadzony, nie spływa za kontury, nie lepi się, nie skleja, nie szczypie i nie chłozi jak to mają w zwyczaju "powiększacze" do tego fajna gama kolorystyczna. Mój kolor to neutralna 211, czyli przezroczysty z drobinkami które jakimś cudem na wargach zanikają i są zupełnie niewidoczne (i dobrze). Według mnie kolor pogłębia naturalną barwę ust minimalnie je przyciemniając, zazwyczaj nagładam go na kolorową szminkę jako ostatni rys.
Do tych wszelkich zalet należy dodać wyjątkowo ładne jak na polski rynek opakowanie, niespotykane wręcz u rodzimych firm.
Trwałość oceniam na dobrą, a poprawki wykonuje się błyszczykiem ekspresowo i bezproblemowo.
Naprawdę jestem pod wrażeniem!

Używam tego produktu od: czerwiec 2008