Frederic Fekkai, Summer Hair, Beach Waves, Spray do stylizacji fal

Frederic Fekkai, Summer Hair, Beach Waves, Spray do stylizacji fal

Spray do kreowania postplażowego "looku", powoduje, że nasze włosy mają bardzo wakacyjny wygląd, jaki zwykle nadają im nadmorski wiatr i sól. Idealny do tworzenia balaganu na głowie, lekko usztywnia fryzurę.

Ma przyjemny kwiatowo-kokosowy zapach.Jednocześnie zapewnia włosom ochronę przeciwsłoneczną.

Spryskać podsuszone włosy i albo ugnieść fale palcami albo wysuszyć włosy suszarką z dyfuzorem. Można stosować na suche włosy.

Cena: 19,50EUR/ 150ml

którędy na plażę?

Mam naturalnie falujace wlosy i kupujac ten produkt podczas jak zwykle morskich wakacji, liczylam na to, ze uda mi sie efekt atrakcyjnego, czesanego wiatrem koltuna, przeniesc rowniez na czas resztek lata w miescie.
Nic z tego szanowne panie - z ktorej by strony nie podejsc - rozczarowanie. Nie dziala ugniatanie rekami, nie wspolpracuje z dyfuzorem - tak jakby sie nic nie nalozylo a mam tzw. "podatne" wlosy, wierzcie mi - czasami mam wrazenie, ze zyja swoim zyciem. Lepszy efekt gniecionych, balaganiarskich fal, uzyskuje waxem L'Oreala z pobliskiego Rossmana i lakierem Sunsilk za kilka zlotych (a nie euro!).
Zglosilam ku przestrodze tym, ktorzy tak jak ja liczyli, ze slynny amerykanski fryzjer wymysli fromule conajmniej na skale Surf Spray Bumble&Bumble - nic z tego.
Dwie gwiazdki dostaje to to tylko za zapach - o ile ktos lubi fanaberie w postaci perfum do wlosow - mnie zwykle wystarcza sam szampon i troche wiatru ;)

Używam tego produktu od: koniec wakacji
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie w trakcie