Garnier, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

Garnier, Czysta Skóra, Podwójny peeling przeciw niedoskonałościom

Podwójny peeling złuszcza i odblokowuje pory,

zwalcza niedoskonałości i pomaga zapobiegać ich nawrotom, redukuje ślady na powierzchni skóry.

W zestawie:

* Wygładzający żel-krem zawierający naturalne mikrocząsteczki pumeksu uwalnia skórę od zanieczyszczeń i nagromadzonych martwych komórek, które blokują pory. Jego formuła wygładza ślady powstałe na powierzchni skóry.

* Peeling w płyniewzbogacony w Lacnozinc i w kwas salicylowy poprawia stan skóry, aby pomóc wyeliminować niedoskonałości i zapobiegać ich ponownemu powstawaniu.

Do stosowania 3 razy w tygodniu.

Skład: Faza 1 - aqua/water, glycerin, stearyl alcohol, glycolic acid, PPG-15 stearyl ether, steareth-21, methyl gluceth-20, salicylic acid, triethanolamine, polyethylene, sodium hydroxide, ammonium polyacryloydimethyl taurate, pumice, zinc gluconate, eucalyptus globulus leaf extract, polysorbate 60, propylene glycol, tetrasodium edta, imidazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, BHT, parfum/fragrance, benzyl salicylate, citral, hexyl cinnamal, limonen, linalool

Faza 2 - aqua/water, alcohol denat., glycerin, glycolic acid, sodium hydroxide, salicylic acid, lactic acid, hydroxyethylcellulose, propylene glycol, zinc gluconate, eucalyptus globulus/eucalyptus globulus leaf extract

Cena: 19,99zł/ 2x50ml

Nie zaszkodzi jej spróbować, bo jest całkiem ok ;)

Uzywalam go jakis czas temu. Bardzo mi sie podobalo jego multifunkcyjne dzialanie. Stosowalam go na noc 2 razy w tygodniu . Efekty dawal niezle, mniej niespodzinek na twarzy, cera byla nawilzona, miekka i odzywiona, a niespodzianki pojawialy sie zdecydowanie rzadziej. Stosowalam go z innymi porduktami z serii Garnier czysta skora. Problem byl natomiast z dostepnoscia, bardzo dlugo go szukalam, ale udalo mi sie znalezc. Ogólnie bardzo polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Jestem na nie

Na mnie niestety nie działa. Rankiem po użyciu nie widzę poprawy, a wręcz przeciwnie: skóra jest napięta, i jakby bardziej tłusta. Nic ciekawego. Jedynie część peelingująca jakoś się sprawdza.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bardzo dobry

używam peelingu garniera od około pół roku. tak do trzarzy jak i do dekoltu i pleców. musze przyznać, że działa cudów, nie sprawia, że wypryski znikają po 2 dniach, ale dużo szybciej się goją :) nie sprawi w magiczny sposób, że nowe wypryski nie bedą powstawać. ale pory są ściagnięte, skóra odświeżona. przyjemnie chłodzi i ma łądny zapach :) kobietom o suchej skórze radziłabym nie stosować go częsciej niż 3x w tygodniu, tak jak pisze na opakowaniu, bo moze wysuszać skórę.

w każdym razie naprawdę polecam :)

Świetny

Peeling jest rewelacyjny. Stosowałam go 3 razy w tygodniu i efekty było widać już po dwóch tygodniach stosowania. Moja cera poprawiła się. Mniej wyprysków, a te które powstawały szybciej schodziły. Nie podrażniał, ani nie przesuszał mojej skóry.

Przy systematycznym stosowaniu po prostu kosmetyk idealny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

delikatny i skuteczny

Od razu zaznaczę, że nie używam go zgodnie z instrukcją ale peeling w płynie tuninguję. Dodaję trochę acnosanu + tonik do tadzikowej Dax-a a później dosypuję kupiony w Mazidłach kwas migdałowy. W okresie gdy się nie opalam dodaję kwas salicylowy,mlekowy i glikolowy i mam super skuteczny peeling pseudolekarski za kilka groszy. Jest baaardzo skuteczny, kiedyś wydawałam krocie na peelingi u dermatologa więc mam porównanie. Na bazie tego kosmetyku można sobie stworzyć coś podobnego za kilka złotych.

Natomiast żel-krem wygładzający dobrze sprawdza się do odblokowywania porów i usuwania pozostałości złuszczonej skóry po retinoidach. Skóra gładziutka i doskonale oczyszczona.
Stosowac nie cześciej niz raz w tygodniu w przeciwnym razie może podrażnić.

Używam tego produktu od: prawie rok

w sumie ok

Skuteczny,wydajny nie podrażnia używany regularnie bardzo pomaga.Jednak osoby o wrażliwej skórze muszą wstrzymać się bądz używać raz w tygodniu bo przesusza.W żelu można wyczuć zapach alkoholu a peelingjest bardzo delikatny

Używam tego produktu od:używałam kiedyś

Przyłączam się do pochwał kosmetyku. Oczywiście mógłby być lepszy, ale wtedy miałby inną cenę. W każdym razie, w moim przypadku, oba komponenty zdają egzamin. Peeling jest fajny, dobrze ściera, także blizny i plamy (nie mam porównania z iinymi produktami tej firmy. Ktoś napisał, że jest silniejszy peeling), kwasy są delikatne i nie szczypią. Zapach nie jest rewelacyjny, ale powiedzmy sobie szczerze: gdyby miało to pomóc, wygładzić lub odżywić cerę, nałożyłybyśmy sobie na twarz duuuużo gorzej pachnące produkty :) Ja na pewno się skuszę na kolejne opakowanie!

Godny przetestowania.

Jedyny produkt Garniera z serii Czysta Skóra , na którym się nie zawiodłam. Muszę jednak przyznać, że znacznie częściej stosowałam jedynie komponent 2-gi. Ma on świetne działanie ściągające i często pomagał mi kiedy czułam ,że pod skórą tworzy się nowa krostka.Często rano już nie było po niej śladu. Co do pilingu mechanicznego(komponent 1) używałam go rzadko, plusem jest jednak wielkość drobinek(są dość niewielkie w porównaniu np z żelem 3 w 1 z tej samej serii),która mi odpowiada najbardziej.Kolejnym plusem jest jego wydajność.

Dodaję 1* do mojej poprzedniej oceny. Gdyż jak na razie nic lepszego nie znalazłam. Niestety ciężo znaleźć ten produkt ostatnio.Mam nadzieję, że go nie przestali produkować.
Używam tego produktu od:1 roku

bez zachwytu

Peeling niezbyt przypadł mi do gustu. 1faza jest przyjemna- chociaż trochę słabo ściera naskórek, chociaż nie jest źle. natomiast 2 faza jest okropna- pozostawia na skórze lepką warstwę(mimo tego że nakładam cieniutką warstwę), nieładnie pachnie- ostro, jakby alkoholowo, i trochę szczypie. Wszystkie te niedogodności zniosłabym gdyby peeling dawał jakiś super rezultat- niestety czy go używam że czy nie, cera wygląda tak samo. Tak więc jak dla mnie to zbędny kosmetyk.

Używam tego produktu od:trzech miesięcy

nie działa

Zacznę od pierwszego kroku, czyli peelingu mechanicznego:
- ściera w miarę dobrze, choć zawiera mało małych, ale dość ostrych drobinek
- jest (za) gęsty i to utrudnia drobinkom ścieranie
- trzeba się troszkę z nim nagimnastykować, żeby zadziałał
- zapach nie zapadł mi w pamięć, zatem wnioskuję, że nie był ani piękny ani wstrętny ;)
- buzia jest trochę gładsza i promienniejsza

Krok drugi (czyli płyn z kwasami):
- rzadki, przelewa się przez palce
- śmierdzi alkoholem
- szczypie po posmarowaniu, lepi się
- kompletnie żadnych efektów, prócz wysuszonej, napiętej skóry

Podsumowując:
Próbowałam różnych kombinacji: peeling+płyn, płyn+peeling, aż w końcu peeling jakoś zmęczyłam, a płyn nadal stoi i się kurzy.
Nie daje efektów choćby takich jak zwykły peeling mechaniczny, ani tym bardziej nie ma przyjemności używania, więc po co się męczyć?

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

cos nowego :)

Bardzo jestem zadowolona z tego zestawu. Po uzyciu odbydwu faz tak jak w instrukcji, na nastepny dzien czuje jakbym miala nowa cere - efekt trwa krotko, bo 1 dzien po zastosowaniu, ale zdecydowanie skora poprawia sie- koloryt, pryszcze sie zaszuszaja pieknie. Stosuje sobie taka terapie raz na tydzien, badz co dwa tygodnie.
Zrobilam ostatnio kumpeli te kuracje przed snem, nastepnego dnia nie mogla uwierzyc, ze jej skora moze byc taka gladka i miekka.

Używam tego produktu od: 3mcy
Ilość zużytych opakowań:

Nic ciekawego

Na początku nawet były efekty, pryszcze szybko schodziły, skóra była ładna gładka, ale później totalna beznadzieja, pryszcze znowu wyskakiwały i skóra się przetłuszczała jeszcze bardzie bleeeeeeeee Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Chcę podnieść ilość gwiazdek do ** ze względu na żel krem wygładzający, z tego ogólnego specyfiku tylko ten żel jest dobry, ładnie sie pieni, skóra jest gładziutka, zaskórniki delikatnie złuszczone, po regularnym stosowaniu stan skóry się poprawił. Ale podkreślam pisze tylko o tym żelu wygładzajacym, bez użyciu tego drugiego.