Avon, Advance Techniques, Styling, Mirror Shine Spray Shine Boost (Spray do stylizacji włosów dodający blasku)

Spray nabłyszczający do włosów- 93% więcej blasku przez cały dzień
Działanie:
Nadaje włosom lustrzany blask.
Wygładza włosy, ujarzmia kosmyki.
Nie obciąża włosów.

w sprayu
nabłyszczacze
nabłyszczające
lekkie

Mieszane uczucia.

ja: Mam dużo cienkich, kręconych włosów w typie wurly (zmieszanie fali i loka czyli typ 2c/3a). Średniporowate w kierunku niskoporowatych, długości do ramion. W okresie zimowym lubią się plątać nad karkiem i mają tendencje do wypadania. Często bywają matowe i szorstkie.

Opakowanie: Ładne, poręczne opakowanie z pompką. Niestety pompka ma to do siebie, że się zacina. Dozuje odpowiednią ilość produktu, za co kolejny plus

Skład: Humektanty czyli przewrotnie nawilżenie, ale też alkohol, który włosy wysusza. Trochę substancji mogących uczulać.

Wrażenia: Dobrze się rozpyla, dla mnie ma zapach dość ostry i mi zwyczajnie nie pasuje.Faktycznie włosy nabłyszcza ładnie, ale po jakimś czasie jakby się przyzwyczajają do tego stanu i nie robi wiele, a wręcz wysusza. Na moich kręconych włosach niestety wywołuje mały rozprost, ale to przez duże dociążenie. Myślę, że jest to dobry produkt "od święta", a nie do codziennego użytku.

Pięknie nabłyszcza

Kupiłam go w promocji za około 10zł.
Produkt posiada wygodne opakowanie, dobrze leżące w dłoni, oraz fajny rozpylacz, bo nie aplikuje na włosy tony produktu, który zbyt mocno moczy włosy.

Produkt posiada ładny zapach, nie jest mocny i duszący.
Spray daje świetny efekt na włosach, pięknie nabłyszcza, daje taki rezultat jak drogi zabieg u fryzjera! Uwydatnia kolor włosów, jestem szatynką a ten spray podkresla słote tony moich wlosow, sprawia ze pieknie blyszcza sie w sloncu, wydaja sie przez to jeszcze zdrowsze, niz sa w rzeczywistosci.

Trzeba z nim uwazac, zeby nie przesadzic z iloscia, bo moze wtedy tłuscic wlosy, sprawiac ze beda brzydko wygladały. Ja z dalekiej odleglosci stosuje 2-3 psikniecia na cala dlugosc wlosow i to w zupelnosci wystarcza.

Jest bardzo wydajny, przy takiej pojemnosci starcza na bardzo dlugo.

Nabłyszcza, ale...

Ma kilka wad. Po pierwsze po dłuższym stosowaniu wysusza włosy. Zapewne jest to sprawka alkoholu, który pojawia się w składzie. Jak dla mnie ma nieprzyjemny, mocny i drażniący zapach, po rozpyleniu na włosy od razu kicham. Czasami zacinała mi się pompka, ale może to wada fabryczna akurat mojego egzemplarza, więc nie będę się nad tym rozwodzić.
Jeśli chodzi o jego działanie, to faktycznie po jego użyciu jest efekt nabłyszczonych włosów. Nawet fajnie podkreśla i wydobywa kolor włosów. Na pewno obciąża i wygładza włosy, co w moim przypadku jest cechą pożądaną.

Kupiony w: U konsultantki

nie przypadł mi do gustu

spray nabłyszczający o typowym zapachu, jakie mają produkty z tej serii, nabłyszcza, jednak bardzo łatwo z nim przesadzić i uzyskać efekt nieświeżych włosów,
zadowolenie z produktu zależy zapewne w dużej mierze od typu włosów i preferencji (efektu, jaki chcemy uzyskać),
ja osobiście użyłam sprayu kilka razy, teraz gdzieś stoi w szafce i czeka, jednak ja nie zamierzam do niego wracać

Kupiony w: U konsultantki

Ulubieniec

Stosowałam ten spray przez długi czas na suche, umyte włosy. Były po nim lśniące i miękkie, nie puszyły się. Niestety ostatnio nie mogę go znaleźć, może jeszcze kiedyś się na niego natknę,a wrócę na pewno.

niestety sie nie sprawdził

Mimo wielu starań nie jestem w stanie stosować tego produktu. Na początku przez chwilę rzeczywiście zapewni ładny połysk, ale bardzo szybko włosy zaczynają wyglądać tłusto, płasko i wyjątkowo nieatrakcyjnie. Zbierają się w strąki i wyglądają jakby były przetłuszczone.

Trudna sprawa.

Mam dwie lewe ręce do stosowania tego typu produktów.
"Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem."

+ przyjemny zapach, świeży, cytrusowo-balonowy, fryzjerski
+ zapach długo utrzymuje się na włosach
+ pojemność
+ aplikator, który się nie zacina
+ nabłyszcza i wygładza
+ fajny na końcówki, lub do wysokiego kucyka, koka celem wygładzenia włosów

- skleja włosy
- przetłuszcza je
- pryska solidnym strumieniem, brak delikatnej mgiełki, ale pewnie trzeba użyć techniki rozpylania nad głową a nie bezpośrednio na włosy.

No nie wiem, nie wiem.

Nabłyszcza tak ale przetłuszcza włosy!!

Spray kompletnie nie nadaje się do włosów tłustych..

Plusy:
-nabłyszcza włosy
-łatwa aplikacja
-włosy ładnie pachną

Minusy:
-przetłuszcza włosy tak że jak myłam włosy co 2 dni tak musiałam myć codziennie..
-skleja i ulizuje włosy u nasady..
-w składzie alkohol..

Na moje tłuste włosy u nasady się nie nadaje...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Idealny

Uzywam go już ok 1 roku i moge stwierdzić że moje włosy bardzo sie poprawiły pod względem wyglądu i kondycji.
Uzywam jednej/dwóch kropli na suche włosy po umyciu, bardzo dobrze sie rozczesują po tym,
-są błyszczące
-podkreślają kolor włosów.
-bardzo ładnie pachnie,
-dość wydajny
-cena jest ok
A gdy wyprostuje i wetrę jedna kropelke to włosy naprawde robią genialny efekt. Gorąco polecam

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 op.

Bez zastrzeżeń :)

Bardzo fajny kosmetyk :)
+ładnie nabłyszcza, włosy dosłownie mienią się, podkreśla kolor
+mimo tego, że mam bardzo przetłuszczające się włosy, to nie zauważyłam, żeby przez ten spray było gorzej (nie pryskam absolutnie na skórę głowy, tylko na długości)
+ładnie pachnie i włosy stają się miękkie
+praktyczne, wygodne opakowanie
Jestem na TAK :D

Dawkować ostrożnie

Ten produkt leżakował u mnie bardzo długo. Aż zbliżający się koniec terminu przydatości sprawił, że wykońnczylam tubkę. Pierwsze zastosowanie wspominam niemile: dawkowany lekkomyślnie sprawił, że włosy tuż umyte skleiły się i oklapły. Mam włosy bardzo szybko przetłuszczające się. Myć muszę codziennie.
Naprawdę wystarczy dwie aplikacje na włosy średniej długości. W związku z czym produkt jest naprawdę wydajny. W świetle słonecznym mój blond balejaż prezentuje się naprawdę świetnie. Nigdy nie stosowałam tego produktu zimą. A latem uzywam go po umyciu i stylizacji. Czasem słuzył jako namiastka lakieru, którego nie znoszę.
Trudno powiedzieć czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: bardzo długo ale nieregularnie

bardzo dobry

okazuje sie, że avon też potrafi mieć dobre kosmetyki za niska cene.

nabłyszczacz kosztuje ok 10-12 zł ajest wspaniały. Dobrze nabłyszcza włosy ale nie przetłuszcza ich. wystarcza 3 psikniecia na dosc długie włosy. pieknie pachnie, daje naturalny efekt :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania