Essence, Crystal Eyeliner (Brokatowy eyeliner)

Essence, Crystal Eyeliner (Brokatowy eyeliner)

Brokatowy eyeliner w płynie z cienkim pędzelkiem pozwalającym na uzyskanie cienkiej i precyzyjnej kreski.

Godny uwagi

Bardzo sympatyczny produkt. Dobrze się sprawdza zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym. Ładnie wygląda, długo się utrzymuje, ma fajny aplikator. Jedyny minus jaki zauważyłam że trzeba czekać aż czarny eyeliner wyschnie ( jesli się nakłada na niego) bo może rozmazać

Używam tego produktu od: listopada 2013

ożywia brokatem oko, a potem... twarz

Mam kolor 03 Gold Rush.

Zalety:
+ kolor - przepiękne jasne chłodne złoto, idealne dla ciemnych blondynek o jasnej skórze i niebieskich oczach - czyli dla mnie
+ efekt - subtelny; to jest raczej shimmer w matowej bazie niż brokat, w związku z tym można go używać i na dzień (oczywiście w homeopatycznych ilościach oraz przy zachowaniu umiaru w reszcie makijażu), i na wieczór; ze względu na półtransparentność / transparentność (w przypadku prześwitów) polecam stosować nie solo, a na już narysowaną kreskę czy cień
+ opakowanie - ładne, zgrabne, poręczne

Wady:
- trwałość - choć przyzwoita, kilkugodzinna, a liner nie odbija się na powiece, to brokat po kilku godzinach jest na policzkach, ustach, czole (!)
- zdarzają się prześwity koloru (na szczęście nie błysku, więc jeśli używamy linera na już zrobioną kreskę w innym kolorze, nie jest to wada)

Były cztery gwiazdki, ale dziś, przez to bazarowe sypanie się, mogę dać tylko 2/5.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013

mieszane odczucia hmm...

Mam 3 kolory 03, 04, 09. Eyelinerki zamówiłam na allegro (po 4,99/szt) z tego względu,że nie mogłam już ich nigdzie znaleźć w sklepach. Niestety trochę się na nich zawiodłam (uroki kupowania przez internet) ponieważ w jedenym z nich kolor 03 dazzling denim były rozdzielone fazy kosmetyku.

Ale pomijając te przykrości eyelinery są bardzo przyjemne w stosowaniu.

Kolor 03 dazzling denim jest w odcieniu błękitnym z srebrnym pyłkiem.

Kolor 04 jungle queen jest całkowicie brokatowy przepiękna zieleń (brokat jest grubo mielony i może się coś osypać na policzki - jest to mój ulubiony kolor - najczęśćiej go używam).

Kolor 09 must have brązowo - złota kompozycja (wydaje mi się,że jest gorszy od tych brokatowych bo słabo się trzyma -może się wykruszać - nie zawsze tak jest nie wiem od czego to zależy ale jednak).

Używam tego produktu od: od dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 różne kolory

świetny

+ładnie się błyszczy
+trwały
+nie rozmazuje się
+nie zasycha w opakowaniu
+fajny pędzelek
-trochę ciężko się go zmywa
Produkt bardzo przypadł mi do gustu jedynym minusem jest zmazywanie które jest dosyć uciążliwe. Idealny na sylwestra jak również na urodziny i małe imprezy.

ciekawe wykończenie makijażu

Odkryłam go przez przypadek, i nie żałuję. Jest bardzo wydajny, daje ciekawy efekt na powiece. Nie rozmazuje się, szybko wysycha. Czasem trochę szczypie i śmierdzi alkoholem. Nie utrzymuje się dość długo i w ciągu dnia zmuszona jestem robić nieznaczne poprawki, ale i tak polecam.
Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 (czarne)

Na plus trwałość, łatwość nakładania, ładny kolor, choć drobinki moim zdaniem troszkę za duże i za bardzo je widać.

Pędzelek bardzo wygodny, nietrudno narysować nim kreskę na górnej powiece.

Łatwo się zmywa, nie szczypie przy wysychaniu.

Trwa na mych powiekach od rana do wieczora.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Eee fajny!

Fajny. Kupiłam, rzuciłam na dno szafy i od czasu do czasu maźnęłam się nim w lecie. Całkiem fajna zabawka.
To nic, że trochę pieką oczy ;) nie używam go codziennie.
Minus za drobinki wyczuwalne podczas mycia, no ale przecież to brokat.

Używam tego produktu od:2 lata

dobry!

Mam odcień 11 forever green. Co do koloru - na powiece wygląda świetnie i dlugo trzyma. Natomiast nie podoba mi sie forma aplikacji, pędzelek nabiera za mało i trzeba kilka razy go nakładać. Jednak jestem zadowolona z finalnego efektu. Dokupię sobie jeszcze jakieś kolorki :DUżywam tego produktu od:2 tygodni

super

Łatwo się nakłada, trzyma się bardzo długo, świetne letnie kolory, brokat wcale nie wygląda nachalnie. Generalnie dobry liner za niewielkie pieniądze. Jedynie mógłby być trochę gęstszy.

Używam tego produktu od: 2 lata

Hmmm uczulił mnie :(

Produkt tani, ładne kolory, nakłada się dosyć łatwo, choć zagęszczenie brokatu jest średnie. Niestety już przy pierwszym użyciu mnie uczulił. Spuchły mi powieki i do małego kosztu kosmetyku musiałam doliczyć spory koszt leków :( Więcej nie kupię

Używam tego produktu od: kupiłam 3 miesiące temu

słaby

Używałam go jakiś czas temu zanim odkryłam brokatowy eyeliner My Secret. Pamiętam, że ciężko się go używało, miał dość żelową konsystencję, uzyskanie zamierzonego efektu było naprawdę trudne, do tego cienki pędzelek i dość słaba trwałość. Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam około roku temu

Fajny jest;)

Dostałam go jako preent na święta od siostry Tż.Uzywam go raz na ruski rok. Mam kolor 02 dazzling silver.Ładnie się błyszczy ale ciężko zrobić prostą kreskę, ma niewygodny pedzelek, który nabiera za mało brokatu.Ale ogólnie jest ok;)

Używam tego produktu od: z rok go mam