KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Rival de Loop Clean & Care, Milder Reinigungsschaum mit Gingko & Gurke (Pianka oczyszczająca z wyciągiem z gingko i ogórka)

4 na 5114 opinie

Kupi ponownie: 65% osób
    MdM
    16 lipca 2009 o 16:36
    kocham ja
    Po pierwszym opakowaniu pewnie dalabym jej 4 gwiazdki, ale z czasem sie do niej przekonalam i nie wyobrazam sobie teraz demakijazu bez niej. Plusy: + tania + nie wysusza skory + dobrze zmywa makijaz (ciezej zmywa mocna tapete zlozona z kilku warstw, ale ja sie nie maluje tak mocno wiec to zaden problem) + ladnie pachnie + uwielbiam ta konsystencje pianki + bardzo wydajna + nie podraznia + swietne opakowanie z dozownikiem Minusow chyba nie ma. Używam tego produktu od: paru miesiecy Ilość zużytych opakowań: 3

gitarra_b3
    5 kwietnia 2013 o 14:42
    5 / 5
    Dla mnie super +delikatna pianka +nie podrażnia i nie uczula + zmywa resztki makijażu -ale z tuszem nie daje sobie rady +skórka po umyciu nie krzyczy od razu wody, więc nie wysusza jej +buźka odświeżona nie świeci się. Używam tego produktu od: 2m-c Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

kaarolinaa
    7 grudnia 2013 o 20:56
    bardzo delikatna
    Potrzebowałam jakiegoś produktu myjącego do twarzy na gwałt, a że akurat miałam odpływ gotówki, postanowiłam wypróbować oto tę piankę. + cena - bez promocji jest tańsza niż inne produkty będące na promocji + nie podrażnia oczu, nigdy nie miałam uczucia szczypania; do tego noszę szkła kontaktowe i nie raz cały demakijaż robię jeszcze w szkłach - mogę więc stwierdzić, że jest świetna pod względem nieuczulania + zapach: delikatny, ledwo wyczuwalny, świeży ogórkowy + NIE ŚCIĄGA SKÓRY !! jak dla mnie to wielki plus! mam cerę mieszaną, ze strefą T i nie raz mam uczucie ściągniętych policzków; do tego produktu nie mam zażaleń! w sumie nie wiem, jak by to wyglądało w sezonie zimowym, kiedy to bardziej mam przesuszoną skórę, ale na sezon wiosenno-letnio-jesienny jest optymalna + nie wysusza skóry + testowany dermatologicznie + ma obojętne pH +/- oczyszczanie twarzy: nie wiem, jak się do tego ustosunkować. mam podejście dość ambiwalentne. z jednej strony przy użyciu gąbki do mycia twarzy jest nawet w porządku, ale to nie jest to. nie mam uczucia po użyciu tej pianki, że moja skóra jest świetnie oczyszczona, ale tak jakby lekko odświeżona - nie oczyszcza dokładnie i nie zapobiega powstawaniu zaskórników - methylparaben w składzie - stosowana sama na mokro, bez użycia gąbeczki, nie daje rady z oczyszczaniem twarzy; takie odnoszę wrażanie - stosunkowo niewydajna przez swoją formę pianki; należy użyć jej więcej niż przeciętnego żelu do mycia twarzy; jednak stosunek CENA/WYDAJNOŚĆ jest świetny !! Jeśli któraś poszukuje produktu świetnie oczyszczającego i myjącego do twarzy, to niech się wstrzyma przed jej zakupem. Chyba że macie bezproblemowe skóry na twarzy i nie nosicie na co dzień makijażu lub bardzo lekki, tutaj sprawdzi się świetnie. Jeśli jednak wykonujecie najpierw pełny demakijaż twarzy przy użyciu mleczka/płynu micelarnego i macie do tego świetną cerę w porywach do średniej i potrzebujecie delikatnego odświeżenia skóry twarzy, to mogę z czystym sumieniem polecić. Dodam, że używałam tej pianki z Clean and Clear i po tamtej byłam zdecydowanie zadowolona. Używam tego produktu od: marca 2013 - listopada 2013 Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml

dzoanax
    29 maja 2015 o 11:54
    całkiem ok., pozytywne zaskoczenie
    Jestem pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się tak dobrego efektu, a tutaj naprawdę jestem zadowolona ;-) +bardzo dobrze oczyszcza skórę +ogórek działa łagodząco na skórę i pięknie pachnie +duża wydajność i wygoda użytkowania +nie podrażnia skóry +ładnie pachnie +skóra jest miękka, lekko ściągnięta, ale nie sucha Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

MrsRollercoaster
    11 sierpnia 2014 o 11:14
    jest okey
    Pianka kupiona na jakiejœ promocji, wzięłam bo wczeœniej nie używałam żadnej myjšcej pianki i przeznaczenie ma dla cery suchej. +wydajna +fajnie oczyszcza +nie podrażnia oczu +szybko się zmywa +nie pozostawia żadnej warstwy na skórze +tania +opakowanie -czasem przesuszy mi skórę warta wypróbowania! :) Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

summer_overture
    13 lipca 2014 o 16:55
    1 / 5
    Krzywdziciel
    Uwielbiam produkty w piance, więc kiedy trafiłam na ten pomyślałam: bingo! I to jakie tanie! Ochoczo zabrałam się za testowanie i przeżyłam ogromne rozczarowanie. Bardzo ściągał i podrażniał moją skórę. Tak drastycznie skończyła się moja przygoda z pianką Rival de Loop. + cena; + konsystencja; + dostępność. - działanie - już po kilku użyciach miałam ściągniętą, wysuszoną i podrażnioną skórę, która broniłam się produkując nadmiar sebum; - bardzo mało wydajna - wystarczyła mi na miesiąc prób (nie skończyło się to dobrze); - nie zmywa makijażu do końca, choć może wystarczyłaby większa ilość produktu. Używam tego produktu od: 1-1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

O_Yumi
    3 maja 2014 o 16:47
    3 / 5
    Całkiem, całkiem jak na drogeryjny produkt
    Pierwsze opakowanie kupiłam dawno temu zachęcona składem i ceną. Produkt okazał się całkiem przyzwoity jak na produkt drogeryjny z niższej półki. Jest wydajny, dosyć dobrze zmywa, nie wysusza nadmiernie, nie zostawia na twarzy uczucia osadzania się resztek kosmetyku, nie podrażnił mi cery. Nie wiem, czy do niego wrócę, skłaniam się raczej ku produktom aptecznym. Używam tego produktu od: używam od ponad roku Ilość zużytych opakowań: 2 duże i 1 małe

ghana
    11 marca 2014 o 23:11
    4 / 5
    Fajna, ale jednak wolę żele
    +zapach +delikatność +nie uczula, nie ściga, nie pieczew oczy +lubię to uczucie nakładania jej na twarz +tania -mało wydajna -mam uczucie niedomycia po makijażu. Często kiedy mam małą warstwę makijażu, zmywam go po rostu wodą i żelem. Tu niestety nie mogłam tego zrobić. bo czułam, że restzki makijażu panoszą mi się po twarzy. Dlatego kupuję tę piankę na okres letni :) [fajnie sprawdza mi się też mała wersja na wyjazdy] Zaznaczam, że kupię ten produkt ponownie, bo lubię czasem poużywać pianek, mimo, że i tak koniec końców wracam do niezastąionych żeli. A pianka to dobra alternatywa na letnie dni, keidy co najwyzej na mojej wtarzy mam korektor i tusz do rzęs :) Używam tego produktu od: długo Ilość zużytych opakowań: 3 całe

martynab_91
    1 marca 2014 o 23:59
    okey
    Pianka całkiem przyzwoita. Bardzo delikatna i nie podrażnia skóry. Nie ściąga - nie stwarza problemów :) Mogłaby bardziej zmywać makijaż. Całkiem wydajna i tania. Używam tego produktu od: jakis czas temu Ilość zużytych opakowań: 1 cale

snowhiteee
    27 lutego 2014 o 8:12
    mój wielki ulubieniec :)
    Jesteśmy razem już od długiego długiego czasu...i nigdy nie było między nami żadnych nieporozumień :) + świetnie oczyszcza, jak na razie najdokładniej ze wszystkich kosmetyków które miałam +w połączeniu ze szczoteczką jest pogromcą zanieczyszczonych porów + bardzo delikatna +po jej użyciu buzia była ukojona i odprężona, nie było żadnych zaczerwienień, jednolity koloryt +cena +wydajność - niewielka ilość wystarczyła do umycia całej buzi więc jedno opakowanie wystarczyło na dość długo +bardzo łatwo ją spłukać, z żelami trwa to zdecydowanie dłużej MINUSÓW BRAK :) Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: co najmniej 5

mowdomniejola
    15 lutego 2014 o 10:36
    5 / 5
    świetna ale chyba już niedostępna
    Pianka jest świetna, ma delikatny skład. Idealnie domywa nawet tusz do rzęs. Jej jedynym minusem jest fakt że przestała być dostępna na półkach polskiego rossmana... szkoda. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 4 całe

Islanzadii
    4 lutego 2014 o 14:37
    2 / 5
    Nie jestem zadowlona
    Pianka jest jak najbardziej odpowiednia dla wrażliwców,ale na pewno nie dla tych o suchej cerze. Ja mam co prawda mieszaną, ale po jej użyciu czułam ściągnięcie, a nie nawilżenie. Wady: -brak nawilżenia -mało wydajna -mało "treściwa", piana jest rozwodniona -brak obiecanego głębokiego oczyszczenia -źle zmywa makijaż -nie podoba mi się opakowanie Zalety: -cena -dostępność -delikatność Używam tego produktu od: ok 1,5msc Ilość zużytych opakowań: 1 całe

aniusia1792
    13 stycznia 2014 o 14:23
    bardzo przyjemne mycie twarzy
    Pianka jest nie samowita bardzo fajnie i delikatnie myje twarz. wady: dla mnie nie ma żadnych zalety: -bardzo gęsta piana -praktyczny atomizer -nie wysusza ani nie podrażnia skóry -po umyciu skóra jest bardzo delikatna -delikatny nie drażniący zapach -bardzo dobrze usuwa makijaż twarzy -zauważyłam iż na mojej twarzy pojawia się coraz mniej niedoskonałości Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: około 12 x 150 ml

silver_lining
    28 grudnia 2013 o 13:04
    bardzo delikatna pianka
    Zalety: + gęsta piana + wydajny + bardzo delikatny zapach + nie podraznia + nie wysusza + nie ściąga + występuje w formie miniatury + wygodne opakowania + przystępna cena Wady: - nie domyje makijażu, nie wystarczy cerze ze skłonnością do zaskórników - nadaje się do odświeżania skóry bardziej niż do mycia W tej chwili potrzebuję czegoś silniejszego, dlatego nie wiem czy kupię kolejne opakowanie. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

gonienka
    18 listopada 2013 o 6:44
    5 / 5
    Świetny produkt za niską cenę
    Plusy: - bardzo delikatny dla twarzy (mam skórę mieszaną) - dobrze myje - zostawia skórę nawilżoną, nie ściąga jej - cudownie orzeźwia - pompka, która pomaga w dozowaniu - bardzo wydajny Minusy: - nie sądzę, żeby poradził sobie z demakijażem (jest naprawdę delikatny), ale od tego są produkty do demakijażu Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

malutka100
    26 września 2013 o 12:02
    bardzo delikatna
    Pianka do mycia twarzy Rival de loop to chyba najbardziej delikatny i łagodny środek do mycia twarzy, jaki miałam do tej pory okazje używać. Na początku podchodziłam do tego kosmetyku dość sceptycznie- sama już nie wiem dlaczego, być może wynikało to z nieznajomości tej marki. Ostateczną jednak rzeczą, które mnie przekonała do zakupu był skład kosmetyku. Wywnioskowałam, ze pianka będzie raczej łagodna i nie powinna zrobić krzywdy. Zakupu nie żałuję, bo znalazłam dobrą alternatywę dla droższych kosmetyku tego typu. Zalety pianki: +dobry skład +delikatne działanie, buzia nie jest ściągnięta ani podrażniona po jej zastosowaniu +super wygodne opakowanie, dzięki pompce można łatwo dozować odpowiednią ilość kosmetyku +korzystna cena +duża wydajność +dostępna w każdym Rossmanie, często też w promocji Tyle zalet, jeśli chodzi o wady jest ich zdecydowanie mniej -może sobie nie poradzić z mocniejszym makijażem ( ja zmywam przy jej pomocy tylko makijaż twarzy, oczy przemywam wcześniej specjalnym płynem do demakijażu) -po jakimś czasie użytkowania opakowanie nie wygląda ( szczególnie z tyłu) zbyt estetycznie- jest na nim papierowa naklejka, która pod wpływem wody po prostu się niszczy. Podsumowując- bardzo dobry kosmetyk w przyjaznej cenie. Polecam wypróbować Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno

Kropeczka221
    29 sierpnia 2013 o 16:03
    jedna z najlepszych
    Ta pianka jest wręcz idealna dla mojej mieszanej cery. Nie pogarsza stanu strefy "T", a nawet likwiduje drobne niedoskonałości, a jednocześnie nie wysusza reszty twarzy! Jest bardzo łagodna, delikatna, nie powoduje ściągnięcia cery, która po jej umyciu wygląda świeżo i promiennie. Do tej pory żele jakich używałam mniej lub bardziej podrażniały skórę, nie mogę tego powiedzieć o tej piance. Poza tym ładnie, delkikatnie pachnie, bardzo odpowiada mi opakowanie z pompką. Pianka jest też wydajna i tania. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: nie całe pół opakowania

ruurza
    22 sierpnia 2013 o 11:34
    Super!
    Jestem zachwycona! Szukałam czegoś delikatnego do porannego mycia twarzy, kupiłam tę piankę i już niczego innego nie będę szukać, w 100% mnie zadowala. Jest bardzo delikatna, zupełnie nie podrażnia, nie wysusza. Ma lekki, ledwo wyczuwalny świeży zapach. Jest kremowa, jednak nie zostawia tłustego filmu na twarzy. Doskonale radzi sobie z porannymi zanieczyszczeniami cery, po demakijażu płynem micelarnym, jest też w stanie zmyc resztki makijażu. Jest bardzo wydajna. Niczego więcej nie oczekuję. Polecam! Używam tego produktu od: 6 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (zużyta 1/4 opakowania)