Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Pharmaceris, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy

Wskazana do codziennego oczyszczania skóry szczególnie wrażliwej i skłonnej do alergii. Zastępuje tradycyjne mydło. Skutecznie usuwa naturalne zanieczyszczenia oraz makijaż. Dzięki zawartości D-pantenolu i alantoiny łagodzi podrażnienia i przynosi uczucie ukojenia. Jest niezwykle delikatna i przyjemna w użyciu dzięki formie pianki. Zapewnia oczyszczoną i nawilżoną skóra bez podrażnień.

jak na razie najlepsza

Piankę poleciła mi moja dermatolog. U mnie sprawdza się świetnie :)! Mi starcza na ok. 2,5 miesiąca stosowania 2x dziennie.

+cena
+opakowanie
+bez zapachu
+nie uczula
+konsystencja
+usuwa makijaż
+poprawia stan mojej skóry skłonnej do zmian
+można nią zmywać oczy

-minus za to, że muszę stosować po myciu krem, bo skóra jest lekko ściągnięta (mam cerę mieszaną), jednak jak dotąd nie znalazłam kosmetyku po którym nie musiałabym tego robić

2x zrobiłam test: przestałam używać pianki, używałam innych kosmetyków do demakijażu, m.in. płynów miceralnych, mleczek. I 2x doprowadziło to moją cerę do pogorszenia, a wracając do pianki buzia się "uspokajała".

Ilość zużytych opakowań: dużo

ratunek dla mojej cery kiedy inne specyfiki zaszkodzą

-delikatne oczyszczanie twarzy,
-neutralny zapach
- po umyciu twarzy nie mam uczucia przesuszenia i pieczenia
- w sytuacji gdy użyje inne specyfiki, które mi tylko zaszkodzą jest jedynym ratunkiem dla mnie
- cena nie jest wygórowana ale gdyby była tańsza to bym była zachwyconaUżywam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 3 opakowania
-zapomniałabym dodać iż mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania się na policzkach.

Dobra

Mam skórę tłustą, ale dbam aby się nie przesuszyła. W porównaniu do żelu do twarzy z tej samej serii, pianka wypada rewelacyjnie.

Plusy:
- ładnie odświeża skórę
- nie piecze w oczy w przeciwieństwie do żelu
- bardzo wydajna
- nie podrażania i nie wysusza

Minusy:
- podejrzewam, że mogła trochę zapychać, ponieważ zaskórniki na nosie robiły się wręcz szorstkie w trakcie jej stosowania

Generalnie polecam wypróbować.

bardzo fajna

Bardzo mi przypadła do gustu ta pianka.

DZIAŁANIE
Pianka bardzo dobrze oczyszcza twarz z wszelkich zanieczyszczeń, radzi sobie również z usuwaniem podkładów, kremów BB, itp.
Jedynie makijaż oczu zmywam płynem do demakijażu, z resztą makijażu pianka doskonale sobie radzi.

Nie zapycha, nie powduje zaskórników itp.

Nie uczula, nie podrażnia, jest bardzo delikatna dla skóry.

Nie wysusza skóry.

OPAKOWANIE i WYDAJNOŚĆ
Pianka jest wydajna, niewielka ilość produktu wystarczy by dobrze oczyścić twarz.
Funkcjonalne opakowanie z pompką, która dozuje odpowiednią ilość produktu.
Przystępny cenowo.

Bardzo dobry produkt, idelany do oczyszczania.

Używam tego produktu od: ok 3-4 miesiące

Bez rewelacji

Nic specjalnego. Tylko tak mogę opisać ten produkt.
Nawilża owszem, łatwa aplikacja ale jest sporo minusów.
Przede wszystkim jest to EKSTREMALNIE delikatna pianka, nie polecam jeśli ktoś chciałby stosować do oczyszczania i demakijażu. Nie jest zbyt wydajna.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Przykro mi.

Cała moja sympatia do Ireny Eris i jej wszystkich dzieci- Pharmaceris, Under Twenty i Lirene sprawiła, że pokładałam w tym produkcie ogromne nadzieje.
Ahh, jak użyję go do mojej twarzy, to przestanie się przetłuszczać i znikną zaskórniki. Ohh, będzie taka miękka, piękna, gładka. A to wszystko za (+) jedyne 25 zł w superaptece, (+) ale można dostać ją praktycznie wszędzie.
Przez jakiś czas było pięknie- (+) cera nie ściągała się, (+) była nawilżona i gładka. (+) Urocza konsystencja bitej śmietany lekko rozpuszczonej na ciepłej szarlotce tylko potęgowała tę euforię.
Do czasu.
Do czasu, gdy (-) to oczyszczenie przestało wystarczać. Gdy (-) moje dotąd czyste policzki pokryły się nowymi zaskórnikami, (-) gdy czułam, że moja twarz się dusi. Było to w 1/3 opakowania- (-) po dwóch tygodniach używania...
No cóż, adieu, przyjacielu. Będę tęsknić :( Służ dobrze suchoskórym.

do porannego mycia

pianka ta jak dla mnie nadaje sie do porannego oczyszczania twarzy, wieszorem do zmycia makijazu daje sobie srednio rade.
lubie rano myc nia twarz, jest bardzo delikatna, lubie ta piane ktora powstaje po przycisnieciu pompki

;)

ogolnie polecam bardzo jesli ktos najpierw zmywa makijaz mleczkiem lub jakimis plynami

Używam tego produktu od: 2mc

Niedokładnie oczyszczanie

Zalety:
* delikatna
* nie ma zapachu
* prosty skład

Wady:
* niedokładnie oczyszcza
* ma się wrażenie niedomytej buzi
* pozostawia dziwny film
* brak uczucia odświeżenia
* niewydajna
* cena

Po zużyciu pianki z Charmine Rose, skusiłam się na tę. Rozczarowałam się, ponieważ pianka niedokładnie oczyszcza, stosowanie jej nie jest przyjemne, jest jakaś rzadka i niewydajna. Starczyła na 2 miesiące, podczas gdy piankę z Charmine miałam ponad 6 miesięcy (opakowanie było trochę większe-200 ml).

Jest OK

Mam suchą skórę, wrażliwą, z tendencją do niedoskonałości w sferze T. Pianka dobrze usuwa zanieczyszczenia z całego dnia z twarzy, nie podrażnia ani nie uczula, nie ściąga suchej skóry. Jest bardzo wydajna, ma fajną pompkę, która pozwala wycisnąć odpowiednią porcję kosmetyku. Nie zawiera mydła, ani żadnych uczulających składników. Jest po prostu dobym środkiem myjącym.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: ok 1/10 część opakowania

Neutralna

Piankę kupiłam w promocji za 22,99zł. Bez zniżki kosztrowałaby mnie 28,99, co uważam za lekką przesadę. Na żele/ pianki do mycia twarzy staram się nie wydawać więcej niż 25zł/ 150ml.

Przeźroczysta buteleczka z pompką. Zdecydowanie jestem zwolenniczką przeźroczystych opakowań, ponieważ zawsze wiem ile produktu zostało w środku i kiedy mogę się spodziewać, że będę zmuszona kupić następny. Pompka dawkuje odpowiednią ilość pianki – rano do oczyszczenia twarzy wystarczy mi jedna pompka, wieczorem dwie.
Ładny, prosty design utrzymany w tonacji jasnego błękitu – zgodnie z serią do cery wrażliwej.

Skład:
W składzie znajdziemy wodę, łagodzącą podrażnienia alantoinę, nawilżającą glicerynę, panthenol oraz PEG-7, który chętnie usunęłabym z listy składników.

Działanie:
Przed użyciem pianki makijaż zmywam płynem miceralnym. Jest to dla mnie standardowa rutyna. Kosmetyk dobrze oczyszcza skórę z resztek zabrudzeń, nie podrażnia oczu. Nie przesusza cery, jednak też nie nawilża i nie przynosi ukojenia. Jest to dla mnie bardzo neutralny produkt, który zdecydowanie nie jest wart 29zł. Olbrzymią zaletą jest wydajność – pianka była ze mną około 8 miesięcy.

Podsumowując
Zalety:
+ Wygodne i solidne (zaliczyło kilka upadków) opakowanie z pompką pozwala zaaplikować odpowiednią ilość pianki.
+ nie podrażnia, nie szczypie w oczy
+ nie wysusza mojej mieszanej cery, ale też nie nawilża
+ wydajny produkt.
+ dobrze się rozprowadza i łatwo spłukuje
+ w miarę dobry skład

Wady:
- nie przynosi uczucia ukojenia
- mam wrażenie, że musze rozmasowywać ją na twarzy dość długo, aby usunęła wszystkie zanieczyszczenia. Zdecydowanie należy przed jej użyciem zmyć makijaż płynem miceralnym lub mleczkiem.

Świetny!

Mam trądzik, a pani dermatolog kazała mi kupić do mycia coś delikatnego. Trafiłam więc w aptece na ten produkt.
-bardzo delikatna, przyjemna w użyciu pianka
-łagodzi podrażnienia
-jest bardzo wydajna

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150 ml

działa kojąco

Kiedy moja odrobinę wysuszona letnim słońcem twarz potrzebowała pomocy, do mycia zaczęłam używać tej pianki. Jest delikatna, bardzo dobrze oczyszcza, nie podrażnia skóry.
Opakowanie jest eleganckie i wygodne, a produkt jest dosyć wydajny.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni