HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

HiPP, Pflege Creme (Krem do twarzy i ciała)

Poprzez codzienną łagodną pielęgnację Kremem pielęgnacyjnym do twarzy i ciała HiPP Babysanft skóra dziecka jest chroniona przed szkodliwymi substancjami i naturalnie odbudowuje swoją naturalną warstwę ochronną.Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała HiPP Babysanft jest idealny również do intensywnej ochrony twarzy i rąk niemowlęcia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem i mroźnym powietrzem. Krem szybko się wchłania i dzięki zawartości HiPP-Hautschutz utrzymuje prawidłowe pH skóry.Idealny także do delikatnej pielęgnacji skóry dorosłych. Zawiera wartościowy olejek migdałowy. Bez barwników, bez oleju mineralnego, bez emulgatorów PEG. Do stosowania już od 1. dnia życia

Miłe zaskoczenie

Otóż nigdy nie lubiłam kosmetyków dla dzieci ponieważ w większości są one niemiłosiernie tłuste a ja mam cerę mieszaną, czasem w kierunku tłustej.

Po nałożeniu tego kremu przeżyłam szok. On sie wchłania do matu!!! Nawet jak nałożę baaardzo dużo. Faktycznie na początku troche się maże ale po chwili ani śladu. Oprócz tego: Fajny, prosty skład, miły zapach, przyjemna puszysta konsystencja, tani.

Gwiazdkę odejmuję ponieważ mógłby lepiej nawilżać ale łagodzi świetnie!

Idealny dla kazdej cery

Krem idealny, dla dzieci i dorosłych o cerze wrażliwej i skłonnej do róznych przykrych niespodzianek. Ja mam cerę taka wlaśnie i kiedys użyłam tego kremu, któy kupiłam dla dziecka. Okazało się, że krem bardzo szybko sie wchłania, całkowite wchłanianie to dla mnie ważna kwestia bo nie lubię jak mi coś zostaje na skórze. Krem załągodził problem suchej cery, dla mojego dziecka też jest idealny, dlatego polecam go znajomym i nieznajomym bo uwazam, że to jeden z najlepszych kremów zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Używam tego produktu od: 16 miesięcy temu

Można spróbować

Oceniam produkt jako krem stosowany na twarz, nie jako krem dla dzieci.
U mnie sprawdza się w cieplejszych porach roku - obecnie, mimo iż mam cerę mieszaną, za mało nawilża (ah te suche skórki...). Ale podoba mi się jego naturalny skład, kremik nie zapycha, więc póki co stosuję go na szyję i dekolt. Zapach delikatny, konsystencja lekka i puszysta. Krem dość szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż. Na pewno wrócę do niego wiosną i latem!

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie dla mnie

Plusy:
-NIE ZAWIERA PARAFINY!!!
-zapach
-skóra po nim jest matowa i wygładzona
-bardzo szybko wchłania się w skórę

Minusy:
-dla mnie zbyt lekki
-skóra po nim jest naciągnięta
-mało wydajny, muszę nakładać kilka warstw

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo przyjemny

Obie z córką uwielbiamy zapach tego kremu, więc będę miała dobry powód, aby go znowu kupić ;) Używam go głównie na twarz małej, ponieważ do ciała mamy inne ulubione kosmetyki, które mają lepszy stosunek ceny do pojemności ;) Krem świetnie się rozprowadza po skórze, nie jest za gęsty ani za tłusty, ładnie pielęgnuje buzię i co już wcześniej napisałam - super pachnie, jak zresztą cała seria. Czasami smaruję nim swoja twarz i również jestem bardzo zadowolona z działania, krem dobrze nawilża np. spierzchnięte usta. Świetnie, że nie ma parafiny w składzie.

Ulubiony.

Uwielbiam ten krem. Za zapach, za wygładzanie i kojenie cery, nawilżanie. Używam go pod makijaż, działa jak najlepsza baza. Czasami stosuję go na noc. Ładnie pachnie, przyjemna w użyciu i higieniczna tubka, niska cena -cudo!

Hipp Hipp Hura!!!

Jest to mój ulubiony i najlepszy krem, jaki miałam. Mam cerę tłustą, wrażliwą, skłonną do zapychania i podrażnień, która grymasi przy każdym nowym specyfiku i nie każdy przyjmuje. Na szczęście Hipp został zaakceptowany i przyjaźnimy się już od roku:)
Kremik dobrze się rozprowadza, mnie osobiście nie zapycha, łagodnie nawilża, matuje i uspokaja buzię. Nie ściąga skóry, za to pory owszem, wygładza, lekko napina i bardzo przyjemnie pachnie. Nazywam go kremem bezpiecznym, ponieważ nigdy mi nie zaszkodził, nie podrażnił i nie uczulił. Zawsze mogę na niego liczyć, jeśli coś jest nie tak. Najlepszy jest na wiosenno - letnio - jesienny czas. Ja używam go też w zimę, ale zawsze przed wyjściem z domu nakładam warstwę cięższego, zimowego kremu.
Jest przyjazny dla skóry i to nie tylko tej na twarzy.

Czasami zdradzę go z innym, ale tylko po to aby nie przyzwyczajać do niego cery. Potem uniżona do niego wracam:)

Best Friend Hipp:)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 jak nie więcej

Oj nie

Miał to być krem nawilżający skórę a ja mam wrażenie, że nie zrobił z nią nic. Dobrze, że chociaż nie wysuszył. Jest bardzo mało wydajny, zapach znośny. Chciałam używać go do twarzy, ale niestety zapychał. Na reszcie ciała również się nie sprawdził. Odradzam.
Używam tego produktu od: 4 miesiące temu

Fajny

Oceniam ten krem pod względem pielęgnacji ciała a nie twarzy gdyż powoduje u mnie lekkie ściąganie skóry. Jako krem do ciała spisuje sie rewelacyjnie.Skóra po nim jestbardzo miękka,delikatna i tak lekko natłuszczona po protu aż chce sie tą skóre dotykac.Opakowanie wystarcyło mi na 4 razy gdyż smarowałam nim całe ciało omijajać twarz.

Używam tego produktu od:rok temu używałam
Ilość zużytych opakowań:1 op

Całkiem, całkiem.

Używam go sama, nie sprawdzałam działania na skórę dziecka.
Mam cerę mieszaną, kapryśną, ostatnio mocno przesuszoną, niezbyt skłonną do zapychania. Mimo tego mój ostatni krem zapchał mi pory, więc musiałam poszukać czegoś na jego miejsce. Padło na Hippa. I w sumie się nie zawiodłam - ślicznie pachnie ;), całkiem nieźle nawilża, nie zapycha (w ogóle!). Czasem potrafi wchłonąć się do matu, jednak najczęściej zostawia po sobie tłustawy film, więc używam go tylko na noc albo gdy zostaję w domu. W baaardzo dużych ilościach, które wyraźnie służą mojej skórze ;) Jedyne, co mi w nim przeszkadza, to fakt, że średnio idzie mu likwidowanie uporczywych suchych skórek i miejscowych przesuszeń. Za to odejmuję gwiazdkę.
Stosunek jakość-wydajność-cena-dostępność idealny :)

Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

Odkrycie!

Nie jestem mamą, krem kupiłam samolubnie dla siebie:)
Jest cudny!
Nawilża!
Matuje! I to na bardzo długo!
Twarz po użyciu jest jakaś taka piekniejsza! Zdrowa, ujędrniona jakby, rozświetlona (ale przecież nie ma w nim drobinek), miękka. Super efekt!
Czuję, że moja cera go lubi, odpręża się jakgdyby...
No i ten zapach! Obłęd...

Używam tego produktu od:Miesiąca

doskonale chroni

Krem doskonale chroni delikatna skórę mojej córci przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,używam go już 1,5 roku czyli od narodzin mojej księżniczki,zawsze przed wyjściem na spacer,dobrze chroni,nawilża,szybko się wchłania i pięknie pachnie:)

polecam wszystkim mamą:)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:dużo

Mój kremik!

Zgadzam się z poprzedniczkami.

Po pierwsze nie jest to krem nawilżający i to należy sobie uświadomić. Ja mam cerę mieszaną, bez skłonności do przesuszania i ten krem doskonale mi pasuje. Używam go właśnie w niewielkiej ilości bo paradoksalnie, kiedy go się więcej nałoży potrafi się zwałkować i stwarzać wrażenie przesuszonej cery.

Zdecydowanie mniejsza ilość niespodzianek na twarzy świadczy o niezapychaniu porów, co jest największym plusem tego kremiku (nie ma w składzie oleju mineralnego, który jest praktycznie wszechobecny w kremach do twarzy dostępnych na rynku, a który okropnie mi nie służy).

Na niego daję korektor (w newralgicznych miejscach) i podkład mineralny i cera bajeczna.