Oriflame, DermoProfessional, Micro-dermabrasion Kit (Zestaw do mikrodermabrazji)

Zestaw umożliwia wykonanie profesjonalnej mikrodermabrazji w domu. Zabieg składa się z 2 etapów:
Krok 1 to krem ścierający z kryształkami tlenku glinu, który usuwa zrogowaciały naskórek, odsłaniając nową, czystą i gładką powierzchnię skóry. Dwa razy w tygodniu nałóż krem na zwilżoną skórę i delikatnie masując, rozetrzyj na twarzy. Dokładnie zmyj.
Krok 2 to intensywnie nawilżające serum, które zwiększa skuteczność zabiegu Krok 1, stymuluje naturalny proces samozłuszczania się naskórka, nawilża i rozświetla skórę, nadaje jej zdrowy, promienny wygląd.

Nie dla mnie

Niestety do mnie nie przemówił ten zestaw. Miałam po nim ogromny wysyp na twarzy, świeciła się ona bardziej.. musiałam po tym ją doprowadzać do porządku. Coś nie przypasowało w nim mojej cerze..

Używam tego produktu od: dwa miesiące

PEELING MNIE POWALIŁ!!

Oceniam tylko krok 1 czyli peeling, dostawszy go od mamy, której nie odpowiadał!

Z peelingami mam duże dokradzenie, moja twarz zaznała też kwasów owocowych w gabinecie, oraz głębokiego złuszczania TCA. Mam skłonność do niespodzianek i mieszaną cerę.

PLUSY:

- drobiny wydają się startym szkłem, wydają się ostre i kanciaste ale na skórze ślizgają się gładko i nie powodują porysowania twarzy,

- peeling nie podrażnia, po mocnym wcieraniu (co nie jest zbyt przyjemne) twarz nie była nawet czerwona, a mam skłonność do podrażnień,

- pięknie, równo, skutecznie złuszcza, skóra jest gładka jak aksamit,

- usunął przebarwienie po pryszczach,

- zwęża i oczyszcza pory, nawet na nosie świetnie sobie poradził,

- ujednolica skórę i rozjaśnia ją,

- cera jest matowa po jego użyciu,

- przyjemnie odświeża, skóra wydaje się jakby zdezynfekowana,

- co zaskakujące nie przesusza cery,

- zmniejszył zaskórniki na czole,

MINUSY:

- samo użycie jest niezbyt przyjemne, skóra jakby piecze ale po zmyciu nie jest podrażniona wiec to mała wada za ładna cerę :)

Top pierwszy kosmetyk Oriflame który spotkał się z moim uznaniem. Bardzo dobry peeling!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobry zestaw

Długo u mnie leżał w szafce, bo bałam się peelingu mechanicznego, ale że data ważności wzywała do użytku, to w końcu się zdecydowałam wypróbować. I nie żałuję. O ile peeling nadal budzi moje obawy, bo jest faktycznie mocny (chociaż nic mi się złego po nim nie wydarzyło), to serum jest bardzo fajne. Nie wiem czy to zasługa serum czy całego zestawu, ale rano wstaję z wyraźnie gładszą buźką :-) koloryt cery również zostaje wyrównany. Nie działa niestety na te kropeczki na nosie ;-) Używałam w czasie, gdy na cerze miałam jakieś aktywne zmiany i nie szkodził absolutnie, raczej pomagał.
Oceniając pod kątem zestawu do peelingu, jest dobrze. Ale żeby od razu mikrodermabrazja? ;-)
Produkt wydajny, ale cena wysoka. Ja kupiłam na allegro kiedyś dużo taniej.

Jestem na TAK

To chyba najlepsza mikrodermabrazja jaką miałam, a już parę tego typu kosmetyków przetestowałam. Najważniejsze to stosować się do zaleceń producenta, czyli używać 2 razy w tygodniu przez okres 1 miesiąca i potem robić przerwy, czyli systematyczność. Peeling jest dość ostry i czuć to potem na skórze, cera jest zaczerwieniona więc trzeba używać go na noc, żeby skóra mogła odpocząć. Serum po peelingu koi i regeneruje skórę i ma bardzo przyjemną, aksamitną konsystencję. Skóra po tym zestawie jest oczyszczona, gładka, jasna, nawilżona i rozświetlona, a pory są zmniejszone. Efekty są widoczne po miesięcznej kuracji. Polecam.

Używam tego produktu od: Od paru mies.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, kuracje miesięczne co jakiś czas

rewelacja dla cery wrażliwej

Z większości produktów oriflame nie jesstem zadowolona,a tu duża miła niespodzianka.Mam cerę suchą wrażliwą,gdzie większość kremów ,masek mnie uczula zarówno z tej firmy jak i innych,a po tym nic,zero alergi.Piling jest super ścieruskiem,skóra jest gładziudka jak u bobasa,jaśniejsza,a te serum to cudo,super napina,nawilża,ładnie pachnie,bardzo dobrze wygładza,ten zestaw wart jest swojej ceny ale można go kupić w promocji,serum stosuje codziennie,szkoda,że do tego zestawu,nie mają kremu do twarzy,ale jak się odczeka 15minut i położy krem na noc innej firmy to nie ma uczulenia

Używam tego produktu od:1,5 misiąca

Gładziutko:)

Jest to naprawdę w pełni profesjonalny produkt. Stosuję raz w tygodniu i widzę efekty- skóra jest wyraźnie gładsza. Ma bardziej jednolity kolor, mniej się przetłuszcza a i niespodzianki pojawiają się na niej rzadziej. Nie podrażnia skóry, jest bardzo wydajna.
Polecam:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 zestaw w trakcie

bardzo fajny

Produktu używam od ponad trzech miesięcy ( jest bardzo wydajny)i nadal mam jeszcze go sporo;). Nie podrażnia mojej skóry, oczywiście stosuje go tylko na całkowicie zaleczoną skóre (bez niespodzianek), uzywam go regularnie dwa razy w tygodniu i mam wrazenie , że moje przebarwienia staja sie coraz mniej widoczne. Skróa po peelingu jest gładka, miła w dotyku czysta, przyjemnością jest nakładanie, na taka przygotowana skóre, makijazu.

Używam tego produktu od:3miesiące

Bardzo dobry produkt

Produkt ten zostal mi polecony,przez konsultentke oriflame i pomimo sceptycznego nastawienia postanowiłam go wypróbować.
Mam cere mieszana,dosyc problematyczna.Mam na mysli chrostki,przebarwienia po wiekszych nieprzyjemnosciach;p Rozszerzone pory.
Dermobrazja czyli peeling w polaczeniu z serum zauwazalnie zmienil moja skore.
Jest ona delikatniejsza,bez zrogowaceń,skutecznie zlikwidowal martwy naskorek,co czuc,gdy przejedzie sie opuszkami palcow po twarzy:)
Jednoczesnie delikatnie zmniejszyl liczbe niedoskonalosci,jednak nalezy uwazac na miejsca ze zmianami ropnymi(male tudziez wieksze pryszcze),poniewaz myziajac peelingiem w tych okolicach mozna sobie to roznieść najzwyczajniej.
Samoistnie jednak nie powoduje nowych wypryskow,dzieki minimalnym drobinkom.
Nie podraznia.Skora tylko kilka minut po zcieraniu jest delikatnie czerwona,ale w koncu to peeling.Zamierzam zuzyc ten specyfik do konca i zrobic sobie przerwe(dac odpoczac skorze),a pozniej kto wie,pewnie za jakis czas powtorze ten zabieg;)Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Ocena:
Plusy+
*Zauwazalna zkutecznosc dzialania juz po pierwszych uzyciach
*Nie wywoluje podraznien
*Nie wysusza
*Zluszcza martwu naskorek
*Likwiduje czesc niedoskonalosci
Minusy-
*Cena bez promocji

tak, tak, tak..

Idealny peeling. Nie mocny, nie delikatny. Idealny.
Serum też świetne, nawet ładnie pachnie ;)
Skóra oczyszczona, nie podrażniona.
Zdecydowane TAK!

Warto go regularnie stosować

Bardzo dobry peeling; u mnie efekty były widoczne już po 2-3 aplikacjach. Kupiłam go w cenie promocyjnej i raczej nie kupowałabym go w cenie podawanej w katalogu jako "regularna". Wyrównuje koloryt, odświeża, zmniejsza widoczność porów.

podpisuje sie pod zachwytami

To moje pierwsze doswiadczenie z domowym zestawem do mikrodermabrazji. I musze napisac,ze bardzo przypadl mi do gustu. Kuracje rozpoczelam wczesna wiosne i teraz z przyjemnoscia ogladam sie w lusterku. Drobinki zawarte w peelingu swietnie scieraja obumarly naskorek.Peeling wygladza, rozswietla, wyrownuje koloryt skory. Mam wrazenie, ze pory sa nieco mniejsze. Krok drugi -serum fajnie koi i wygladza buzie po peelingu. Generalnie swietny produkt na domowe wiosenne porzadki kosmetyczne.
Jedyny drobny minus - obie tubki maja jednakowa pojemnosc, jednak peeling zuzywa sie szybciej i zostaje mi serum. To jednak drobiazg - zuzyje z innym peelingiem :). Zaznaczylam, ze nie wiem czy kupie ponownie, bo w kolejce czeka zestaw z LOreala.Używam tego produktu od:miesiaca

KWC

Najlepszy peeling w domowych warunkach. Wygładza skórę, wszystkie jej nierówności. Zmiejsza przebarwienia pozostałe np po trądziku. Zmiejsza wydzielanie sebum u cary mieszanej dzięki czemu mniej się błyszczy. Cena 84 może jest dosyć wysoka, ale można bez problemu kupić co jakiś czas za ok 50-60zł które jak najbardziej warto wydać na ten produkt.