Oriflame, Optimals, Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny)

Oriflame, Optimals, Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny)

Efekt widać od razu: po oczyszczeniu scrubem skóra jest bardziej promienna, świeża i gładka. Enzymy z papai przywracają jej blask. Rozprowadź na zwilżonej twarzy, mieszając z wodą, aż scrub zmieni się w kremową piankę. Dokładnie zmyj. Stosuj raz lub dwa razy w tygodniu. Odpowiedni do wszystkich typów cery.

BARDZO DOBRY

Ładnie pachnie, w połączeniu z wodą tworzy delikatną w konsystencji piankę. Twarz po użyciu jest delikatna i jaśniejsza. Skóra w dotyku jest inna niż po typowych pilingach. Szkoda, że już nie jest produkowany efekt jest podobny jak po pilingu KANEBO a cena jest jednak znacznie niższa.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Suuper!!

On jest chyba idealny!;D
Od razu przejde do rzeczy bo nie chce mi sie rozpisywac bo duzo by trzeba tu pisac;)

plusy:
+delikatny
+bardzo dobrze wygładza
+wydajny

Minusy:
-zapach (chociaz da sie do niego przyzwyczaic)
-juz go nie ma!!

Używam tego produktu od: nie pamietam

lepszego nie znalazłam

Niestety już nie można go kupić. Oceniam, bo mam nadzieję, że oriflamowe decydenty się ockną i może zechcą znów wprowadzić.

Jest to piling enzymatyczny, więc złuszczają enzymy (w celu wyjaśnienia, w niektórych recenzjach jest informacja, że drobinki złuszczające się rozpuszczają, znikają itp.).

+ idealnie wygładza skórę (zastosowany zgodnie z instrukcją)
+nie podrażnia
+ zapach

- cena regularna
- NIEDOSTĘPNY

szału ni ma!

Tak jak Pani poniżej napisała: szału nie ma!
Efekt peelengowy bardzo słaby, można go ewentualnie używać po "prawdziwym" peelengu jako dotarcie:)
jest po prosu bardzo bardzo delikatny...może przyda się gimnazjalistkom;)
mak konsystencję mąki, grudki które mają zetrzeć, po chwili się rozpuszczają i tyle!

Niby dobry, ale ... szału nie ma

Kupiłam swego czasu pod wpływem recenzji (a jakże:D), zainteresowała mnie nowa forma - proszek.

+ przyjemny zapach

+ duża wydajność

+ cena przy tej wydajności do przyjęcia

ale

- ostatecznie ciekawa forma aplikacji okazała się nader niewygodna

- efekt peelingujący słaby - 2 x tygodniowo nie dawało odpowiedniego efektu, a używany częściej podrażniał

Z pazerności kupiłam dwa opakowania, jedno poszło na wymiankę:/

Są lepsze kosmetyki o takim przeznaczeniu.

Używam tego produktu od: ze 2 lata temu

Bardzo dobry, ale...

Uważam, że produkt jest bardzo dobry, ponieważ skutecznie złuszcza martwy naskórek z mojej buzi. Niestety moją cerę trochę podrażnia, ale to nie oznacza, że produkt jest zły. Stosuję go dwa razy w tygodniu i nie potrzebuję więcej, ponieważ to mi w zupełności wystarcza. Ma bardzo przyjemny zapach. Peeling jest bardzo wydajny. Mój pierwszy zużywam do dzisiaj( chcę go w końcu wykończyć!). Została mi 1/3 opakowania. Zakupu dokonałam w tamtym roku. Na chwilę obecną chciałabym popróbować jeszcze innych peelingów,ale jeśli żaden nie pomoże, jak ten, to na pewno wrócę do niego. Dobra wiadomość dla tych co zwątpili, iż tego produktu już nie ma. Peeling jest dostępny, ale na wyprzedaży( trzeba pytać się konsultantów)

Używam tego produktu od: ....

Najlepszy!

Moja przygoda z tym kosmetykiem zaczęła się dzięki wizażowi. Właśnie kończę 1 opakowanie i niestety kolejnego już nie będzie, bo został wycofany. Nie mogę odżałować, że nie jest już dostępny. Co za niemądry człowiek zdecydował o zaprzestaniu produkcji? Nie rozumiem ;(

Peeling miał same plusy:
+ idealnie złuszczał martwy naskórek
+ nie podrażniał
+ nie wysuszał
+ wygodny w użyciu
+ dobra cena
+ ładny zapach
+ megawydajny

Najlepszy!

Jest (a raczej był:() to mój ulubiony peeling do twarzy.

*świetnie oczyszcza
*delikatny
*wygładza cerę, wygląda jak "wypolerowana"
*dodaje zdrowego blasku cerze
*usuwa zaskórniki
*bardzo wydajny
*piękny zapach
*super patent z tym proszkiem:)

Nie mogę odżałować tego kosmetyku, dla mnie był świetny!
Do tej pory szukam zastępcy i nie mogę znaleźć:(

Bardzo chętnie przyjmę peelingi od osób, którym nie przypasował:)

Naaaajlepszy jaki kiedykolwiek miałam

Nie mam skóry wrażliwej, ale preferuję peelingi enzymatyczne, gdyż mają łagodniejsze działanie dla skóry. Wg mnie ten jest poprostu genialny, tylko trzeba go umieć używać.
Należy wysypać niewielką jego ilość na zwilżone opuszki i wmasować w zwilżoną twarz. Skóra jest gładziutka, świeża i bardzo promienna.
No i do tego ta wydajność! Po prostu końca opakowania nie widać...

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Szkoda, że go wycofali

Produkt wyjątkowo dobry. Wygładza, sprawia, że skóra jest delikatna w dotyku i jakoś tak delikatnie rozświetlona. Proszek najpierw leciutko drapie, ale w ogóle nie podrażnia nawet bardzo delikatnej skóry. Rewelacyjny patent z tym proszkiem. Pięknie pachnie, ma śliczne opakowanie i jest wyjątkowo wydajny. Niestety, wycofany z produkcji :(

Używam tego produktu od:roku

polubilismy sie

Pianką to na pewno bym tego nie nazwała. Nie wiem jak działa ten peeling dokladnie. Myślę, że nie tylko enzymatycznie, bo zanim się rozpuści proszek, to ja już nie czekam i nakładam go na twarz i troszeczkę trze i tym samym ściera naskórek. Ma na pewno ładny zapach, jest wydajny, łatwo dostępny, podoba mi się forma tego kosmetyku. A co do działania, to od razu po zmyciu skóra jest taka cudownie gładka, jakby pokryta warstewką jedwabiu. Peeling nie podrażnia jakoś szalenie, ale nie jest super delikatny, bo podraznia mi skore. Nie zawsze usuwa suche skorki. Będę teraz bardziej wytrwała i może uda mi się wytworzyć piankę, tak żeby kosmetyk rozpuścił się w wodzie i nie tarł skóry twarzy i jednoczesnie nie wyladowal w zlewie.

Ja go polecam, bo buzia jest wyczuwalnie gladka, a to się nie zdarzylo po zadnym z peelingow, które do tej pory stosowałam. Mysle, ze jeszcze go kupie ponownie, ale jest bardzo wydajny, wiec pewnie mi starczy na długo. Bardzo spodobala mi sie jego forma.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

średni

Kupiłam pod wpływem dobrych opinii, ale produkt uważam za średni. Skóra jest oczywiście gładka, ale peeling zostawia suche skórki. Poza tym faktycznie ciężki w użyciu, zasycha na twarzy bardzo szybko, ściąga skórę i obsypuje się. Nie zrobił na mnie wrażenia, a za tą cenę powinien być lepszy.

Używam tego produktu od: 4 mc-y.