La Roche-Posay, Hydraphase XL (Krem intensywnie nawilżający)

La Roche-Posay, Hydraphase XL (Krem intensywnie nawilżający)

Lekka, nietłusta emulsja o silnym działaniu nawilżającym i kojącym, zalecana do stosowania w stanach odwodnienia skóry i przy pierwszych objawach starzenia skóry.
Po nałożeniu daje natychmiastowe uczucie odprężenia skóry. Zawiera wodę termalną z La Roche-Posay, która dzięki obecności selenu w swoim składzie działa przeciwrodnikowo, a także filtry przeciwsłoneczne UVA 12 (PPD)-40(IPD)/SPF 15.

Wspaniały po kwasach!

Moja cera była zaczerwieniona, mieszana, pełna blizn potrądzikowych. Postanowiłam zadbać o stan mojej buźki i zainwestowałam w serię kwasów. Efekty cudowne! Lecz, aby je utrzymać musiałam zaopatrzyć się w krem silnie nawilżający z filtrami. Znalazłam! Ten krem spełnia moje oczekiwania! Jest to najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam! Twarz się ukojona, zabezpieczona i taka mięciutka. Mam bardzo wrażliwą cerę, która po powrocie do domu z mroźnego powietrza zawsze była zaczerwieniona, podrażniona. Teraz tak nie jest i to za sprawą tego kremu!
Polecam każdym kto boryka się z wrażliwą cerą skłonną do zaczerwienienia. :) Mi pomógł i pomaga nadal. ;)

nawilżenie

W prawdzie nie jest to krem dla mojej mieszanej skóry, lecz miałam okazję go chwilę używać na zmianę z mamą, która ma suchą cerę i efekt była naprawdę fajny. :)

Plusy:
+ bardzo dobrze nawilża
+konsystencja
+zapach
+wydajny
+przywraca zdrowy wygląd skórze

Minusy:
-cena

Używam tego produktu od: 2 lata

zapycha :(

Dobrze, że dostałam ten krem, bo gdybym go kupiła to napewno żałowałabym wydanych pieniędzy. Miałam wersję LEGERE. Największy minus, który od razu skreslił ten kosmetyk to fakt, że zapycha i to konkretnie:( Nawilżenie jest w miarę ok, ale szału nie ma. Poza tym ma ładny zapach i wygodne opakowanie, ale to zdecydowanie za mało, żeby sięgnąć po niego kolejny raz.

Używam tego produktu od: jeden miesiąc

fajny produkt

moge potwierdzic poprzednie opinie, ze wersja Riche jest dobra pod kazdym wzgledem, nie ma tych wad Legere o ktorych tu mowa tzn. np. walkowania sie, swiecenia, najlepszy krem nawilzajacy na moja sucha twarz na jaki trafilam

wady: drogi, mimo ze wydajny

Tlusty zapychacz

Uzywalem wersji Legere, krem jest sprzedawany obecnie jako Hydraphase UV Legere.

Plusow jest niewiele
-ladny zapach ogorka

Minusy
-zapycha i po 2 dniach nastepuje wysyp
-mimo, ze uzywalem wersji lekkiej, konstystencja jest ciezka, nie wchlania sie
-skora sie strasznie swieci

Ten kosmetyk na pewno nie nadaje sie dla cer tlustych/tradzikowych. W skladzie ma za duzo olejkow i innych zapychaczy.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Średni

Hydraphase stosowałam zarówno w wersji Legere jak i Legere XL.

Plusy:
+bardzo dobrze nawilża
+świetna śmietankowa konsystencja
+cudowny zapach ogórecznika
+przyjemnie sie rozprowadza
+higieniczny pojemnik z dozownikiem
+nie podrażnia, nie uczula
+raczej wydajny

Minusy:
-roluje sie
-zapycha
-cieżko wydobyc resztki kremu
-nie matuje, zatem skóra może sie po nim błyszczeć w strefie T(ale tego producent nie obiecywał)
-cena za wysoka co do jakości

Podsumowując - wszystko byloby fajnie, gdyby sie tak nie rolował. U mnie to go dyskwalifikuje.

Ilość zużytych opakowań: 3x40ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

przeciętny

Skusiłam się na zakup wersji XL z filtrem i to był błąd. Wcześniej miałam wersję Hydraphase bez filtrów i w porównaniu z wersją z filtrami tamten okazała się bez porównania lepszy.
Plusy:
dobrze nawilża (używam go podczas morozów i daje radę)

Minusy:
ciężki (mam wersję riche)
wałkuje się i błyszczy na twarzy

Używam tego produktu od: od miesiąca

nic szczególnego

Jedno opakowanie tego kremu używałam bardzo bardzo długo, bo chyba z 4 m-ce,ale nakładałam go tylko rano,ze względu na filtr.
Acha. Dodam, że oceniam wersję legere
Zalety:
-filtr
-wydajność
-przyjemna, rzadka konsystencja
-wystarczające nawilżenie skóry
-bardzo fajne, higieniczne opakowanie

Wady:
- mimo iż używałam lżejszą wersję dla skóry mieszanej krem po pewnym czasie od nałożenia powodował nieestetyczne błyszczenie się strefy T

Niby więcej zalet ale to błyszczenie przeważa w mojej ocenie.

Dla mnie najlepszy

Jak dla mnie numer jeden, nie rozstaję się z nim od wielu lat. Używam wersji Legere dla cery mieszanej.
Po pierwsze: świetnie spełnia swoją funkcję czyli nawilża. Nie mam problemów z suchą skórą, ale czasami zdarza mi się czuć lekkie ściągnięcie, a po zastosowaniu Hydraphase skóra jest miękka, gładka, nawilżona, potrafi również złagodzić niewielkie podrażnienia.
Po drugie: nie zapycha, nie nasila świecenia.
Po trzecie: fantastyczne opakowanie, wygodne i higieniczne.
Próbuję przerzucić się na wysokie filtry, ale do tego kremu wrócę i tak, najwyżej będzie tylko na wieczór ;)
Co do wałkowania, to nie zauważyłam tego problemu, no ale ja nie używam podkładu.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

wersja bogata KWC

mialam kiedys wersje lekka (legere) tego kremu i nie bylam zadowolona - nawilzenie dobre ale walkowanie nie do przeskoczenia.
z duza doza niepewnosci siegnelam po bogata wersje tego kremu i szok!

krem mimo bogatszej konsystencji nie zapycha ani nie powoduje swiecenia skóry!
A efekt nawilzenia jest dla mnie kolosalny juz po ok 1-2 tyg stosowania.
i nie ma tego okropnego wałkowania! mozna nalozyc makijaz bez obawy.
zapach łagodniejszy niz w tamtej wersji.
troche drogi ale wydajny.
polecam!!

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:3/4

Nic specjalnego

Określę go jako krem średniaczek.
Plusy za konsystencję, łatwość aplikacji, dość dobre nawilżenie, filtry.
Jeden poważny minus za wałkowanie się pod makijażem.

Spodziewałam się dużo więcej..

Po pierwsze roluje się. Zostawia świecący film. A teraz najlepsze: niemiłosiernie włazi w oczy... Ja nie wiem, jak on to robi, ale po kilku minutach nałazi mi do kącików i szczypie jak jasna ciasna... Nie da się tego znieść. Do tego dochodzi słaba wydajność i wysoka cena.

Nie zapycha. Nawilża. Nie podrażnia (oprócz oczu). Pięknie pachnie. Fajne opakowanie. W końcu jest FILTR w nawilżaczu La-Rochea...
Może i nie wywołał u mnie jakiejś traumy, ale zachwycona nie jestem.

Używam tego produktu od: miesiąca? i już koniec, a naprawdę używałam z umiarem...