Nivea, Hair Care, Protein Repair, Odżywka `Regeneracja i wygładzanie`

Nivea, Hair Care, Protein Repair, Odżywka `Regeneracja i wygładzanie`

Odżywka Regeneracja i Wygładzanie przeznaczona jest do włosów suchych, zniszczonych i łamliwych. Zawiera ekstrakty z bambusa i białej lilii, dzięki którym wzmacnia włosy od nasady aż po końce i jednocześnie wygładza ich powierzchnię. Redukuje łamanie się włosów i znacząco zapobiega łamaniu się końcówek. Ułatwia rozczesywanie, nie obciążając włosów.
Efekt: wyraźnie wzmocnione i gładsze włosy.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Lilium Candidum, Bambusa Vulgaris, Oryzanol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Citrate, Caprylic/Capric Trigliceryde, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Methylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: ok. 8zł / 200ml

Rewelacyjna w połączeniu z szamponem

Najlepsza wygładzajaca i regenerująca odżywka jaką stosowałam. Bardzo ładny zapach, konsystencja zwarta nie wodnista, szybki efekt utrzymujący się do kolejnego mycia. Połączona z szmponem z tej samej serii daje efekt wymarzony. Rewelacja! Mogę polecić każdemu.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Brawo!

Wysoko sobie cenię produkty Nivea. Mam na myśli odżywki, kremy do twarzy, lakiery i pianki - używałam różne warianty tych kosmetyków z Nivea.

Odżywka Protein Repair potwierdza regułę - jest dobra. Fajnie pachnie, świetnie odżywia, dobra konsystencja, daje się dobrze zmyć z włosów, nie obciąża, nie ma wad, które mogłabym wyliczyć.
Ma też wygodne w użytku opakowanie.

To fajna odżywka, którą mogę polecić.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: około 5 z Hair Repair, a Nivea w ogóle - kilkadziesiąt w ciągu ostatnich lat

Świetna odżywka !

Pięknie pachnąca odżyweczka :) faktycznie regeneruje ale przy regularnym i dłuższym stosowaniu. Wygładza,nawilża i nabłyszcza włoski :) u mnie się na prawdę sprawdziła. Tylko ma taką dziwną konsystencje...gęstą i śliską ;D

Ilość zużytych opakowań: nie całe dwa

koszmar

Z każdym użyciem moje włosy stawały się coraz bardziej suche i zniszczone. Kompletna pomyłka! Może ma ładne opakowanie, ale do niczego innego się nie nadaje. Szorstkie, suche i zniszczone włosy-to co zapewnia nam odżywka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu używałam
Ilość zużytych opakowań: wyrzuciłam w trakcie 1

Świetna!

Kiedyś byłam bardzo uprzedzona do odżywek Nivea, gdyż obciążały moje włosy,ale nie ta!:)
+ nawilża i odżywia
+wygładza, ale nie obciąża
+ma fajny, delikatny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
+ wydajna
+ włosy przestały się łamać i wypadać.
Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam:). Dzisiaj zakupiłam szampon z tej samej serii, zobaczymy jak się sprawdzi:).

EDIT: Edytuję moją recenzję, gdyż niedawno zakupiłam drugie opakowanie odżywki i jak nigdy zaczęła obciążać moje włosy i przyspieszać przetłuszczanie, choć nie kładę jej przy nasadzie...
Poza tym już nie pachnie jak dawniej, może coś zmienili w składzie? A szkoda.

Ilość zużytych opakowań: jedno (ale już się kończy)

Taka sobie

Zacznę od plusów: ładny zapach,przyjemna konsystencja,włosy dobrze się rozczesują i są bardziej gładkie,opakowanie ładne i wygodne.Niestety u mnie nie ma żadnego wzmocnienia włosy nadal się łamią a do tego na drugi dzień są oklapnięte. Wygładzenie jest, ale regeneracji brak.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Pic na wodę, fotomonraż!

Jak to bywa przy kosmetykach marki Nivea- "obiecanki cacanki". Przepiękna reklama, doskonałe hasło, cena też nawet ok, ale gdzie jest najważniejsze- efekt? Niby, że włosy wyglądają jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego..., ja zauważyłam, że po 2/3 zastosowaniach było ok, ale tak ostatnio wydaje mi się, że jest coraz gorzej! Co prawda zapach ładny, konsystencja przyjemna. Ale ta wydajność... użyłam go może z 6 razy max. a produktu już prawie wogóle nie ma (dodam, że wcale nie stosuje go za czesto ani nie daje dużo przy użyciu).

Używam tego produktu od: 2 tyg. :P
Ilość zużytych opakowań: 1 (już się kończy)

spodziewałam się czegoś lepsze

Po opiniach na wizażu spodziewałam się na prawde dobrej odżywaki a ta...
Zacznę od tego że mam wysuszone końcówki po suszeniu i modelowaniu. W zasadzie wymagałam tylko nawilżenia ich. A ta odżywka mam wrażenie że nic nie robi. Jest dość żadka, spływa z włosów i nie nawilża ani nie odbudowuje.
W porównaniu do gliss kur wypada bardzo marnie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Dla mnie ok

Własnie dzisiaj kupiłam drugie opakowanie, kiedys zrobiłam to przez przypadek, szukając dobrej odzywki, wolę bez splukiwania, ale pomimo ze tą trzeba zmywać z włosów jakoś mi nie przeszkadza.Włosy mam wygładzone, dośc sypkie, i delikatne w dotyku:) jestem zadowolona, na pewno sa jakies super odżywki, ale za tą cene jestem usatysfakcjonowana:)

Używam tego produktu od:6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie drugiego

Świetna

Odżywka jest super! Wygładza włosy, są miekkie i wspaniale sie ukladaja. Zapach może być, choć przypomina mi syrop ;) Odżywka niestety nie jest ekonomiczna... na moje długie włosy (do łopatek) starcza na 4 użycia.

Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Wspaniała

Odżywka jest świetna !
Włosy są po niej miękkie, gładkie, zdrowsze. Nie mam już suchych końców i odkąd jej używam zauważyłam, że praktycznie nie rozdwajają mi się końcówki. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajna.
Nie stosuję od samej nasady więc nie powoduje u mnie przetłuszczania. Czasem trochę ciężko ją spłukać (łatwiej chłodną wodą), nie obciąża włosów.
Moje cudo za maleńkie pieniążki :)

Używam tego produktu od: 4 może 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:używam pierwsze

Tak sobie.

Kupiłam ja w celach regeneracyjnych moich zniszczonych włosów. Może trochę je wygładza, ale dalej są przesuszone. Stosuje ja pół roku i nie widzę żadnej poprawy w kondycji moich włosów. Jedyne plusy to ładny zapach i bezproblemowe rozczesywanie i układanie włosów.

Używam tego produktu od: 6 mies