SVR, Xerial Gommant

SVR, Xerial Gommant

Produkt firmy SVR z serii Xerial przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, łuszczącej się, przed depilacją, solarium, nałożeniem samoopalacza, wspomagająco w terapii łuszczycy, rybiej łuski, łojotokowego zapalenia skóry.

Piling mechaniczny (ziarenka polietylenowe) i chemiczny (mocznik) delikatnie usuwa martwy naskórek, wygładza skórę, poprawia wchłanianie preparatów leczniczych lub nawilżających, sprawia, że skóra staje się miękka i delikatna. Bez środków zapachowych, delikatna baza myjąca bez mydła.

zdecydowanie mój HIT

Jak dla mnie najlepszy peeling, jakiego kiedykolwiek używałam. Wart dość wysokiej ceny. Efekt po użyciu - świeża , czysta skora bez zaczerwienienia

-idealnie oczyszcza
-wydajny
- nie podrażnia

Najlepszy peelenig

Delikatny a zarazem skuteczny. Na prawdę delikatnie usuwa naskórek, dodatek mocznika dodatkowo wygładza.Używam zarówno do ciała jak i twarzy, w oby przypadkach świetnie się sprawdza! bardzo wydajny, moje KWC w tej kategorii.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo:)

Bez szaleństw

Kupiłam pod wpływem dobrych recenzji i trochę żałuję.
Preparat jest drogi. Owszem, tubka jest ogromna, ale to jakoś powoduje, że mniej go lubię. Wylewa się to to z opakowania i brudzi pod nakrętką. Tak za mało luksusowo, jak na tę cenę. Dobrze spisuje się jako peeling do twarzy, ale nie wydaje mi się, żeby był niezastąpiony. Nie wysusza jakoś bardzo, ale też sam z siebie nie nawilża. Dobrze ściera, nawet podrażnił mnie za pierwszym razem. Do ciała jest natomiast za słaby i za drogi. Albo inaczej: za słaby i za zwykły. Użyłam go ze trzy razy pod prysznicem i już mi się kończy. Nie kupię już więcej takiego wszechstronnego peelingu, bo u mnie się to nie sprawdza.

normalny, żaden cud

Kupiłam ten peeling pod wpływem tylu pozytywnych recenzji i nie żałuję zakupu choć zachwycona nie jestem.

Wydałam na niego sporo pieniezy, bo tani nie jest i relacja jakości do ceny jest niezadowalajaca.
Wiem... żaden komsmetyk nie zdziała cudu... więc po co przepłacać.

Peeling jest delikatny i to wszystko.. Taki sam efekt osiągnę za pomocą peelingu Dax Cosmetics z mikroganulkami bambusa a on kosztuje ok. 2 zł. za saszetke i nieco ponad 10 zł. za tubkę.

Jest najnormalniejszy na świecie..(

Używam tego produktu od: 2 mies.

nie zachwycił

Jakoś nie podzielam entuzjazmu poprzedniczek. Używa się go wprawdzie całkiem przyjemnie. Krem, w jaki zamienia się na twarzy, jest jedną z przyjemniejszych konsystencji, z jaką twarza ta kiedykolwiek miała do czynienia (przynajmniej jeśli chodzi o mycie/złuszczanie) Trochę szczypie (mocznik?), ale nie w niepokojący sposób. Gorzej z efektami. Zawsze na twarzy zostaje mi po nim parę niesfornych skórek i zadziorków, z którymi każdy inny peeling radzi sobie znakomicie. To dyskwalifikuje go w moich oczach, ale ktoś, kto nie będzie miał takich problemów, powinien być zadowolony. Produkt faktycznie łagodny, krzywdy nie zrobi. Cena może odstraszać, ale tuba jest dość spora i przy stosowaniu wyłącznie na twarz i dekolt starcza na baaaardzo długo. Bardzo chciałabym mieć już z nim spokój, a choć używam i używam, końca wciąż nie widać ;) Jest na tyle dobry, że nikt nie będzie nim jakoś bardzo rozczarowany, ale na pewno nie wszyscy będą zachwyceni. Ja na pewno nie jestem.

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:wciąż nawet nie połowa

Mój faworyt

Poleciła mi ten peeling moja dermatolog. Mam tłustą, grubą skórę a co za tym idzie problemy z zaskórnikami. Potrzebowałam czegoś złuszczającego co jednocześnie nie zamieniłoby mojej twarzy w zaczerwienioną, podrażnioną skorupkę. Szczerze przyznam, że podeszłam do niego z rezerwą gdyż jak podaje producent przeznaczony jest do skóry suchej, obawiałam się wieć słabego efektu. Jednak on okazał się idealny:) Skóra jest po nim poprostu gładka i czysta, rozjaśniona, pełna blasku, pomaga w walce zaskórnikami i prezbarwieniami. Stosuję go średnio 2,3 razy w tygodniu i nigdy nie słyszałam tylekomplementów na temat cery. Kosmetyk jest dodatkowo bardzo wydajny jeśli używa się go do twarzy. Zakochałam się w całej serii Xerial. Polecam wszystkim gorąco.

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

świetny

najlepszy peeling jaki miałam. złuszcza mechanicznie i chemicznie - mocznik. kupiłam go głównie z myślą o moich nieszczęsnych ramionach i plecach. od ok. 2 lat robią mi się tam okropne wypryski, mam plamiaste blizny. postanowiłam, ze w tym roku w końcu będę chodzić w koszulce na ramiączkach. efekty już są - blizny zjaśniały i coraz mniej nowych krostek. skóra jest mięciutka i nawilżona.
jedyny minus to wysoka cena.

niewiarygodne!

Tego jeszcze nie widziałam! To nie jest peeling to jest cud! Żaden inny produkt nie może sie z nim równać, bosko wygładza moją wrażliwą buzie, znikają skórki zadziorki i wszystkie takie tam rzeczy, nawilża tak że żadna maseczka tego nie potrafi, nie znajduje słów aby przekazać mój zachwyt nad dziełem tego oto cudeńka w tubce. Polecam bez zająknięcia bo wart jest swojej ceny.

Używam tego produktu od:kilkakrotnie
Ilość zużytych opakowań:

najlepszy

do peelingow mechanicznych podchodze z duza doza nieufnosci - mam baaardzo delikatna skore. inne peelingi bardzo czesto po prostu robily mi krzywde. a enzymatycznym zas w ogole nie ufam - nie czuje ich dzialania ;)

tego peelinga polecila mi forumowa kolezanka ;) ktora byla zachwycona wtedy tez i kremem xerial5. ja w xerialu5 zakochana tez bylam i postanowilam dokupic peeling.

strzal w dziesiatke! chociaz na poczatku, przy pierwszym uzyciu, rozowo nie bylo. rozmemelalam peeling w dloniach, pomyslalam <hmmm. niedobrze.>; zaczelam masowac twarz, pomyslalam <tragedia, pewnie bede czerwona, szorstka i podrazniona>;zmylam i pomyslalam <o moj boze, czy to naprawde moja twarz?!>.

twarz nie byla ani szorstka, ani czerwona, ani podrazniona. byla idealnie gladka [moge powiedziec, ze wypolerowana], rozjasniona i nawilzona! i tak jest po kazdym uzyciu :D
nie musze spieszyc sie z nakladaniem nawilzacza bo skora nie jest sciagnieta.

uzywam przede wszystkim do twarzy, chociaz czasami tez i do ciala [znalezienie peelingu do ciala jest duzo latwiejsze, niz znalezienie peelingu do twarzy]. na ciele zachowuje sie tak samo: poleruje, rozjasnia, nawilza. w parze z balsamem xerial tworza duet idealny.

nie wyobrazam sobie, ze mogloby tego peelingu w aptekach zabraknac.

z xerialem5 na jakis czas musialam sie rozstac ale xerial gommant nie porzuce nigdy. Używam tego produktu od: oj dluuugo
Ilość zużytych opakowań: czwarte w ruchu

Doskonały

Naczytawszy się tylu wspaniałych recenzji na temat tej serii,postanowiłam kupić m.in.ten peeling.Złuszczam się różnymi kwasami,retinoidami,potrzebowałam czegoś delikatnego a zarazem skutecznego.Ziarenka w peelingu są dość ostre,podczas masowania twarz czasami mi nawet pobolewała,ale moja cera przez te wszelkie specyfiki stała się wyjątkowo wrażliwa.Jednak po chwili zaczerwienienia i dyskomfort mijają.Cera jest gładka i rozjaśniona.Peeling bardzo dobrze oczyszcza skórę.Nie wysusza.Nawilżenia też nie zauważyłam,ale od tego mam kremy.Jest niesamowicie wydajny,wystarczy odrobinka na twarz,do ciała mam mocniejsze peelingi.Polecam z czystym sumieniem.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie piewszego

Delikatny ale bardzo skuteczny. Świetnie się rozprowadza, daje dobry poślizg, który umożliwia długi masaż, nie podrażnia, nie wysusza (a nawet nawilża!), idealnie wygładza skórę. Stosowany wyłącznie na twarz szybciej by się przeterminował, niż skończył. Ideał.
Niestety ja go szczególnie polubiłam jako peeling do ciała, nie do twarzy - w przypadku takiego stosowania kończy się bardzo szybko (po trzech tygodniach zużyłam prawie całą tubę, od tego czasu resztkę wykańczałam wyłącznie na twarz). Pewnie niedługo kupię kolejne opakowanie, ale raczej w celu robienia od czasu do czasu poprawek po innych żelach peelingujących, a nie w celu częstego stosowania - na to jest troche za drogi.

Ilość zużytych opakowań: 1całe

Doskonały!!

Skutecznie usuwa zaskórniki, nie podrażnia, nawet skóry trądzikowej, przyspiesza gojenie krostek, nie wysusza.
Wydajny i nadaje się do twarzy i całego ciała.
Wart swojej ceny!

Używam tego produktu od:1 m-c