A.T.W., Family Care, Wzmacniający szampon do włosów

A.T.W., Family Care, Wzmacniający szampon do włosów

Szampon wspomaga naturalny system ochronny skóry dzięki zastosowaniu substancji zmywających pochodzenia roślinnego.

Zawiera:

- wyciąg z rokitnika - bogaty w witaminy (C,B,E,F,K,P,prowitamina A),

- mikroelementy (żelazo, bar, mangan),

- kwasy organiczne (jabłkowy, cytrynowy, nikotynowy)

- flawonoidy, garbniki i cukry - zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów, działa naprawczo, pozwala na szybszą regenerację uszkodzonych tkanek naskórka

- wyciąg z dziewanny - bogaty w saponiny, substancje śluzowe i żywiczne, flawonoidy, karotenoidy i kumarynę - działa przeciwzapalnie i dezynfekująco, pomaga zwalczać łupież i łysienie.

Szampon zwiększa objętość włosów, nadaje im elastyczność, puszystość i blask. Po umyciu włosy nie elektryzują się, można je łatwo rozczesać, końcówki nie rozdwajają się.

Dobry ale bez szaleństw

Szampon ma dosyć naturalny skład i nie podrażnia tak bardzo skóry głowy (mniej niż inne produkty znanych firm). Włosy są ładne, bardzo puszyste. Pieni się dobrze.

Nie wyróżnia się znacząco spośród innych szamponów, ale cenię go za delikatność oraz za wspomnianą już puszystość włosków po umyciu.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami

mam wątpliwości

Zachęcona skutecznym działaniem szamponu z ziołem Azteków postanowiłam wypróbować wszystkie szampony ATW :D
Na tym się trochę zawiodłam. Na plus liczę mu niewielki skład, brak barwników, delikatny ziołowy zapach i to, że pozostawia włosy gładkie i błyszczące.
Na minus - potwornie przetłuszczają mi się po nim włosy. I to do tego stopnia, że chyba nabawiłam się łojotokowego zapalenia skóry :cry: Robią mi się krostki na skórze.
Przy pierwszych dwóch użyciach strasznie skołtunił mi włosy tuż u nasady, ale potem nie było już z tym problemu. Nie wywołuje swędzenia.
Nie polecam.Używam tego produktu od: nie pamiętam, chyba od końca sierpnia
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze