Isana, Pflege, Deo-Spray 24h Wirkung (Dezodorant w sprayu) (stara wersja)

Isana, Pflege, Deo-Spray 24h Wirkung (Dezodorant w sprayu) (stara wersja)

Skuteczny i przyjemnie pachnący dezodorant antyperspiracyjny do ciała. Nie podrażnia, nie wysusza pach.
Dostępny w wersji Mild, Exotic, Fresh, Fruit & Fun Limette.

zadowolona

dobry dezodorant, czarny clear and fresh przypomina zapach nivea jak ktoś lubi. za małe pieniadze, trzyma sie długo, moze troche się gryżć z perfumą, trzeba uwazac na to. godny uwagi, bo nie ma co przesadzać z duzą kwotą na coś innego, jak to samo mozna miec za połowę tej kwoty.

Używam tego produktu od: 2 lata

jedne tak, drugie nie

Jestem bardzo przeciwna do wrzucania produktów z tej samej serii ale o różnych zapachach do jednego worka pod tytułem "bla bla bla (różne rodzaje)"
Dlaczego? Bo jeśli miało się dwa produkty które były skrajnie różne to nijak nie można ocenić kosmetyku.

Przechodząc do deo:
miałam biło-niebieski który był świetny, porównywalny do Dove. Dobrze chronił, miał ładny kremowy zapach i proste opakowania. Miałam także wersję exotic pomarańczowa i była beznadziejna. Zero ochrony, ostry i duszący zapach.
Za pierwszy 5 gwiazdek, za drugi pół.
I jak mam wystawić nie krzywdzącą ocenę??

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Kupiłam ten dezodorant w promocji w rossmanie.
Posiadam wersje fresh(biało-niebieska butelka)

Plusy:
-cena(3-4 zł)
-ładny zapach,nie duszący,świeży
-nie podrażnia skóry
-łatwo dostępny

Minusy:
-zapach szybko się ulatnia
-mało wydajny(po miesiącu kończy się,przy codziennym stosowaniu)

Trudno powiedzieć czy dobrze chroni przed potem gdyż samego dezodorantu pod pachy używam od czasu do czasu,zwykle stosuje antyperspirant a dezodorantem spryskuję szyję.Czasami po użyciu antyperspirantu prysnę delikatnie w okolice pachy.Może być do stosowania na codzień,raczej nie sprawdza się przy większym wysiłku.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jestem zadowolona

Kupuję podręczne mini wersje rossmanowskie w tym- biało-błękitnego Isana deo spray fresh. Nie używam go jako głównego kosmetyku pod pachy ale dodatkowego w ramach odświeżenia i jestem zadowolona.
Nie zostawia białych śladów
Przyjemnie pachnie nawet podczas fitnessu
Jest tani

Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie 2

bardzo dobry za smiesznie niska cene

uzywam wersji fresh (nowej):

+sliczny zapach, przypomina produkty nivea
+nie zostawia bialych sladow
+bardzo wydajny
+nie podraznia
+cena - w porownaniu do nivea czy dove miazdzy ;)

-moze nie byc wystarczajacy dla osob ktore duzo sie poca (ja na szczescie do takich nie naleze)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Nie chroni, ale to nie jest jego zadanie.

Ten deo to nie antyperspirant z aluminium, więc trudno wymagać od niego ochrony przed poceniem. Jednak jeśli ktoś nie ma problemów z poceniem, to deo Isana będzie dobra - odświeży i nada trochę zapachu.

Osobiście używałam tej Isany (ostatniej z prawej) w chłodniejsze, bezstresowe dni w domku :) Do tego celu sprawdziła się dobrze, neutralizowała zapachy, a ja miałam na chwilę spokój od tradycyjnych anty z aluminium.

Na plus dobrze sprawujące się opakowanie, wydajność oraz cena (ale ja kupiłam go już daaaawno temu).

Używam tego produktu od: jakieś 5 lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bez aluminium!

Oceniam wersję Fresh - obecnie nieco inna jak na foto, biało-błękitna butelka.

Zapach - żywcem zabrany z klasycznego Nivea :)

Nie jest to antyperspirant, nie zawiera więc tlenków aluminium - zatem niskie oceny o braku ochrony przed potem nie są tak do końca uzasadnione.

Ja stosuję go na co dzień, gdy wiem, że nie czeka mnie bieganie, wysiłek itp. atrakcje, a chcę się czuć świeżo i wyczuwać lekki zapach dezodorantu.

Od czasu, gdy dosłownie kilka razy potraktowałam swe pachy dezodorantem blokującym - każdy drogeryjny dezodorant mi wystarcza.
A nie były mi obce mokre (choć na szczęście bezwonne) plamy :brzydal:
Blokujący się kurzy, a takie właśnie Isany bez aluminium mi wystarczają.
Na co dzień nie muszę pakować w skórę kolejnej chemii...tu gdzie się da - warto ograniczać:)

Uważam, że ten dezodorant wystarczy z powodzeniem dla osób bez problemu mokrych pach.
Zapewnia uczucie świeżości i nie wzmaga pocenia, aczkolwiek należy pamiętać, że go nie zatrzymuje.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Dobry produkt za małe pieniądze

Używam wersji Exotic, bardzo przyjemnie pachnie, zapach dość długo się utrzymuje, nie pocę się mocno więc spełnia moje wymagania.
Plusy:
+ zapach
+ wydajność
+ nie zostawia plam na ubraniach,
+ cena
Minusy:
Jak dla mnie nie posiada minusów, ale dla osób, które się mocno pocą może nie być wystarczający.

Produkt godny polecenia :)

Bardzo dobry produkt.

Dezodoranty z Isany są bardzo fajną alternatywną dla osób które nie mają zbyt wielu pieniędzy na droższe ich odpowiedniki chociażby z Nivei po 10 zł.
Dezodoranty są bardzo tanie, wydajne, przyjemnie pachną. Nie podrażniają mojej skóry pod pachami, podrażnionej po goleniu. Mi odpowiadają bo nie mam jakiś ogromnych problemów z nadmierną potliwością.

Używam tego produktu od: Dawna...
Ilość zużytych opakowań: hmm chyba z 5?

ładny zapaszek za grosik

Odkąd dowiedziałam się, że antyperspiranty mogą powodować zwiększone ryzyko zachorowalności na raka ograniczyłam stosowanie dezodorantów z aluminium i teraz w zależności od wyzwań czekających mnie w czasie dnia sięgam po pewny specyfik (Lady Speed Stick) lub np. po Isane, która przed potem nie chroni za dobrze, ale jest chyba najtańszym dezodorantem na naszym rynku i do tego ma ładny, delikatny zapach :).

Ok, jak na swoją cenę.

Nawet ładnie pachnie, nie jest zbyt intensywny. Przed poceniem nie chroni w ogóle, ale niweluje na jakiś czas nieprzyjemny zapach. Cena bardzo niska.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3.

niewypał

Oceniam wersję exotic.

+ Nie podrażnia
+ Niska cena

- Nie zabezpiecza przed poceniem, pachy stają się wilgotne
- Nie kusi specjalnie zapachem
- Nie niweluje całkowicie przykrego zapachu, jedynie lekko niweluje zapaszek...
-Zapach dezodorantu jest nietrwały
Nie wrócę już do tego produktu Isany