Oriflame, Colour, Nail & Cuticle Fortifier (Olejek wzmacniający paznokcie i skórki)

Najlepsza kuracja dla kruchych paznokci! Już po 5 dniach stosowania widocznie poprawia ich elastyczność, regeneruje i wzmacnia. Witamina F nawilża, a olejek ze słodkich migdałów łagodzi podrażnienia.

Skuteczny :)

Olejek świetnie nawilża i natłuszcza suche skórki. Ma cudowny, cytrynowy zapach. Regularne jego aplikowanie pozwala na długo cieszyć się zadbanymi paznokciami. Nie jest to produkt wydajny, bowiem starcza na bardzo krótko. Cena - troszkę za wysoka jak na produkt, który tak szybko ubywa.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Rewelacja!

PrzeCudny olejek do skórek

PLUSY:
+ po kilkudniowej kuracji brak problemów z suchymi skórkami
+ super wydajny
+ przepiękny cytrusowy zapach
+ przyjemnie się rozprowadza pędzelkiem
+ cena VS jakość naprawdę odpowiednia
+ ładne opakowanie

MINUSY:
- ciężko zamówić, jest niedostępny obecnie w katalogach Oriflame (dlatego musiałam kupić inny olejek, z inej firmy :( )

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3/4 zużyte opakowania

Nic szczególnego.

Od miesiąca sumiennie i hojnie olejuję paznokcie, używając różnorakich olejków i mieszanek. Fortifier Oriflame (pieszczotliwie nazywany przeze mnie Forfiterem) także miał okazję poznać się z moimi paznokciami, ale nie zagości w mojej kosmetyczce na dłużej. Zwykły olejek rycynowy czy oliwa z oliwek działają skuteczniej, o naturalnym składzie nie wspominając.

Zalety:

* przepiękny, cytrynowy zapach - uwielbiam
* zawiera olejek ze słodkich migdałów, olejek ze skórki cytrynowej, witaminę E
* nawilża i delikatnie natłuszcza
* przyjemna, treściwa konsystencja
* szybko się wchłania
* wygodna buteleczka i pędzelek

Wady:

* mieszanka zawiera aż 6 konserwantów z grupy parabenów
* wykazuje działanie zbliżone do zwykłego, jakiegokolwiek oleju, a przy tym naładowane jest chemią
* trudno dostępny - zakup wyłącznie u konsultantki
* drogi - ponad 20 zł za 7 ml chemii z dodatkiem olejków
* szybko się kończy

Za taką samą lub niewiele większą cenę wolę kupić dobry, czysty olejek lub drogeryjną mieszankę (np. Alterra). Nie lubię używać zbędnej chemii, stawiam na naturę.

Używam tego produktu od: czterech tygodni

Polecam, mam porównanie z wieloma innymi olejkami różnych marek: Sally Hansen, OPI Inglot i ten nie odbiega od innych a nawet jest od niektórych lepszy. Polecam, bardzo wydajnie, ładnie na długo nawilża skórki.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Mój nie zbędnik

Olejek nie pamiętam kiedy kupiłam, pięknie pachnie migdałami. Wygładza i zmiększa skórki, używam zawsze jak maluję paznokcie. Zdażałó mi się robić koleżanką paznokcie i też im się podobał kupiły go choć nie jest w każdym katalogu a szkoda jest dość popularny.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania.

Świetny olejek

Na moich paznokcaich olejek sprawdził się bardzo dobrze :) po niecałych dwóch tygodniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę.. paznokcie przestały mi się łamać i rozdwajać a kupując ten produkt na to właśnie liczyłam :) polecam go osobom, które mają problem z kruchymi paznokciami bo naprawdę warto, zwłaszcza gdy olejek jest w promocji ;)

Używam tego produktu od: około 6 miesięcy

Dobrze odżywia kruche paznokcie

Olejek wcierałam wieczorami po kąpieli jako kurację dla moich paznokci do rąk i nóg. Zauważyłam widoczna poprawę po kilku tygodniach stosowania, nie odrazu.
Paznokcie bardziej błyszczące, szybciej troszkę rosłu, widocznie odżywione.
Jedyny dylemat to taki, że nie malowałam ich wtedy żeby odżywka docierała dobrze do paznokcia.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy 2m
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne , drugie zaczełam

Świetny

Ten olejek to po prostu cudo. Wspaniale regeneruje paznokcie. Kiedyś jak strasznie mi się rozdwoiły to posmarowałam kilka razy w ciągu dnia i na drugim dzień prawie nie było śladu już. Paznokcie się po nim błyszczące, zdrowe i mocne. Jednak nie wsiąka on sam tak jak pisze w katalogu dlatego jak smaruje, czekam jakieś 15 minut i potem wcieram w paznokcia i skórki dookoła. Efekt jest powalający. w dodatku olejek ma fajną konsystencję i jest bardzo wydajny. Jedno zamoczenie pędzelka starcza na 10 paznokci. I naprawdę mało się zużywa, ja kupiłam jakiś rok temu i mam jeszcze mniejsze pół a stosuję kilka razy w miesiącu. Z pewnością zakupię go znowu.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

IDEAŁ

Problem z rozdwajającymi sie paznokciami przeszedł do historii! Uzywam jeszcze odżywki z JOKO i tego właśnie olejku, a moje paznokcie wyglądają jakbym właśnie zrobiła french! (dodam ze ciagle maluje paznokcie i zmywam)

Produkt ma praktycznie same plusy:
+ BARDZO wydajny
+ przyjemny zapach
+ szybko się wchłania
+ cena promocyjna, czyli ok 12,90 jest w porządku
+ działa cuda
+ końcówki są wręcz białe
+ wygodna aplikacja

Gorąco polecam do zakupu tego olejku!

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Nic nie zmienia.

Olejek ma ładny zapach, kolor i dobry pędzelek. Na tym się kończy ponieważ nie poprawia kondycji paznokci i skórek. Mam nawet wrażenie, że odkąd go używam paznokcie rozdwajają mi się jeszcze bardziej.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 x 7 ml

BDB kosmetyk!!

Przy regularnym stosowaniu,
przy nieregularnym też są efekty:P
paznokcie się wzmacniają,
są twarde i się mniej łamią!

polecam:)

Używam tego produktu od:2mies.

pół na pół

Mam mieszane uczucia co do tego produktu. Bo niby ładnie pachnie, jest wydajny, ma praktyczne opakowanie z pędzelkiem ale...
Świetnie pielęgnuje skórki - rzeczywiście są nawilżone, natłuszczone, nie łuszczą się. Ale zdecydowanie nie pomógł moim łamliwym paznokciom. Dalej się rozdwajają, dalej się łamią i kruszą.
Nie jest zły, ale na wszelki wypadek sprawdzę też inne produkty tego typu.

Używam tego produktu od: pół roku albo dłużej
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1