Collistar, Anti-Age Lifting Foundation

Collistar, Anti-Age Lifting Foundation

Kategoria

Podkład z natychmiastowym efektem odmładzającym, który wykorzystuje te same wartościowe, aktywne składniki co bardzo nowoczesny przeciwstarzeniowy krem Collistar. Efekt lifitingu jest uzyskiwany dzięki zastrzeżonemu składnikowi napinającemu, podkład wygładza rysy twarzy, cienkie zmarszczki i usuwa oznaki zmęczenia. Naturalny i trwały kolor uzyskiwany jest dzięki inowacyjnym micropimentom. Nieskazitelna cera dzięki bardzo dobremu kryciu wszelkich niedoskonałości cery. Ma działanie przeciwstarzeniowe, nawilżajace i pielęgnacyjne. Wodoodporny. Chroni przed promieniowaniem UV-A i UV-B (SPF 8/10). Zawiera kwas hialuronowy, biopochodne saccaromices cervisiae, kompleksy nukleoksydowy, trójglicerydy roślinne, witaminy A (retinol) i E.
Ma fantastyczną gamę kolorów, pięknie pachnie, eleganckie, szklane opakowanie z pompką.

nawilżające
wodoodporna
z pompką
fluidy

Mój ulubiony

Jestem podkładomaniaczką i poszukuje idealnego dla cery suchej i dojrzałej.
Collistar jest świetny.
Lubię mocne krycie, ten kryje średnio, ale mam idealnie dobrany kolor Sand i kryje super. Twarz wygląda świerzo, jakby nie było podkładu.
Daje uczucie nawilżenia, trzyma się cały dzień, nie zapycha, nie wchodzi w zmarszczki.
Po nałożeniu jest wrażenie, że się świeci, ale ja go lekko pudruje.
Zostanie ze mna na zawsze ☺

Lubimy się

Bardzo dobry podklad. Idealnie wtapia się z cera, ma raczej średnie krycie ale można je budować, nie podkreśla suchych skórek. Jest dość rzadki i bardzo wydajny! Na mojej mieszanej cerze trzyma się dobrych 8h, więc jest moim ulubieńcem

super

42 lata cera sucha na pieprz ;) ten fluid jest jak masełko, krycie średnie, mam kolor 2.1 jest akurat, nie ciemnieje, ma wlasciwosci kremu pielęgnacyjnego. mogę szczerze polecić, nie zostawia tapety, utrwalam go sypkim collistarem nr 06.

Odcienie są nienaturalne

Zacznę od kolorystyki, która niestety mnie zawiodła. Mam kolor 2.1 Nude, niestety jest to kolor z przewagą różowych tonów, niż tych ciepłych -żółtych, które ja posiadam. Na początku kolor jest dość ciemny, ale po utrwaleniu pudrem i odczekaniu chwili, kolor zaczyna bardziej dopasowywać się do mojej karnacji. Uważam, że kolory powinny być bardziej naturalne i przepaść między poszczególnymi odcieniami nie powinna być tak duża.

Po nałożeniu podkładu cera jest rozpromieniona, rozświetlona, wygładzona. Podkład nie zalega w zmarszczkach mimicznych, co powodowały inne podkłady. Dość ładnie wygląda, chociaż po kilku godzinach efekt już nie jest oszałamiający, mam wrażenie, że skóra bardziej zaczyna się świecić. Trwałość poprawna. Krycie wystarczające jak dla mnie, chociaż mam cerę trądzikową. Wspomagam się korektorem.
Jeśli chodzi o pogorszenie stanu cery, to nie zauważyłam, aby podkład zapychał pory, a mam cerę bardzo wrażliwą i sporo podkładów powodowało wysypy krost. Ten najwyraźniej moja skóra toleruje.
Zapach jest moim zdaniem za mocny. Wolę jak podkład nie posiada zapachu lub delikatnie pachnie.

Ogólnie polecam, myślę, że warto wypróbować. Trzeba tylko rozważnie wybierać odcień.

Używam tego produktu od: tygodnia

Ciężki

Myślę że z powodu jego wodoodpornej formuły obciążą cerę , niestety u mnie powodował zapychanie oraz postarzał wygląd twarzy o jakieś 5 lat.
Formuła bardzo ciężka i toporna, bardzo szybko zasycha przy nakładaniu co powoduje problemy z rozcieraniem go natwarzy.

Żadnego pielęgnacyjnego działania nie zauważyłam , nio i niestety duża przepaść między kolorami oraz mała gama kolorystyczna.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół opakowania

Witaj nowy nr 1 wśród podkładów :)

Zacznę od tego że strasznie się cieszę że ten podkład przypadkiem wpadł w moje ręce - a dokładniej jego próbka - chwilę później byłam już szczęśliwą posiadaczką pełnowymiarowej buteleczki :)
Butelka elegancka, zdobi toaletkę - ale to akurat najmniej ważne - ważniejsze działanie - a poniżej o nim:

Od pierwszego nałożenia zachwycił mnie swoją konsystencją, która jest jednocześnie lekka i gęsta , taka maślana :) Rozprowadza się idealnie, od razu czuć nawilżenie i wygładzenie skóry.
Jest wydajny, wystarczy niedużo aby nałożyć na całą twarz.
Kolor nr 3 jak dla mnie idealny na tę porę roku - latem może przerzucę się na troszkę ciemniejszy.
Po nałożeniu twarz wygląda rewelacyjnie, podkład ma właściwości liftingujące, przyzwoicie kryjące i nawilżające - dzięki tym ostatnim nakładam zawsze puder, ponieważ mam problemy ze świecącą strefą T - jednakże nie jest to dla mnie minus, wolę zdecydowanie podkłady które nawilżają niż te które włażą uwidaczniają pory, czy podkreślają suche skórki.
Jeśli chodzi o trwałość - jak dla mnie wystarczająca ,nie potrzebuję poprawek w ciągu dnia.
Jeszcze jednym plusem jest zapach - który powoduje że aplikacja jest jeszcze przyjemniejsza :) Zapach jest delikatny, taki kosmetyczny - ale bardzo mi się podoba.
Reasumując polecam BARDZO ! Warto Warto i jeszcze raz WARTO :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

[edit] musiałam odjac jednak 1 gwiazdke - dalej uwazam ze podklad jest fajny, ale jednak bardzo tłusty i moja twarz baardzo sie po nim swiecila, byla taka jakby nasmarowana gesteym kremem nawilzajacym, a nie tego sie spodziewam po podkladzie..

Całkiem niezły

Mam ten podkład w odcieniu Cappuccino 3.Kupowałam go na Allegro i nie do końca trafiłam z odcieniem ale to nic,od czego puder brązujący.Podkład pięknie liftinguje i napina skóre twarzy,która wygląda na wypoczętą.Krycie średnie ,trwałość całkiem niezła.Nie wymaga poprawek w ciągu dnia.Jednym słowem przyzwoity i sympatyczny w używaniu produkt.

Używam tego produktu od: marca 2011

hmm mieszane uczucia

Produkt dobry, nie uczula, wygładza cerę. Średnio matuje wiec na krycie tez nie ma co za bardzo liczyc :(
Sympatycznie sie go nosi bo prawie wcale nie czuc na twarzy.
Niestety znika w strefie T a nie mam az tak bardzo tłustej cery!!
Generalnie niezly ale chyba trzeba byc starszym i miec bardziej sucha cerę .Dla młodych jest to zbedny i produkt i wydatek.

Używam tego produktu od: pol roku

dla +40 wspaniały

Mile zaskoczona.
Spośród wszystkich w lodówce Chanel, Guerlain, Dior -najlepszy!!!!!!!!!!!
Dobre krycie bez efektu maski mimo dość ciężkiej konsystencji, pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry i jednocześnie ujędrnia moją suchą i dojrzałą cerę. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, nie ściera się , nie spływa, ładnie się utrzymuje przez cały dzień. Cerę mam w odcieniu beżu a mój wybór koloru tego podkładu to 2

Polecam!! na pewno zakupię ponownie
Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

no juz sama nie wiem ....

Kupiłam ten podkład za granica , namowiona przez mila Pania w perfumerii :) i pomimo, iz mam kilka ekstra firmowych podkladow w lodowce nie zaluje , jest swietny !!! Uzywam tylko tego , reszta ( HR,Dior,Lancome i Givenchy) czekaja nadal w lodowie :)
Rzeczywiscie wygladza , ujednolica cere i dobrze kryje co dla mnie b. wazne( mam plamy na twarzy ) a nie zawsze mam ochote uzywac korektora lub robic tzw."tapete" na twarzy. Wystarcza dwie aplikacje i buzka jak malowana ;)
Polecam , kupie napewno znow , mam nadzieje ,ze jest on dostepny w Polsce .
ps. puderek sypki tej firmy to tez rewelka ;) tez kupilam do kompletu , taki rozswietlajacy z drobinkami , mieciusi , milusi , mozna cale cialko nim ozlocic delikatnie ;)Używam tego produktu od: 4 tyg.

* 17.10.2010 musze edytowac poniewaz kupilam ten podklad tym razem w Polsce i juz mi zachwyt przeszedl ...zupelnie nie to co poprzednio :( , nie wiem czy dlatego ,ze tym razem kupowalam w Polsce czy zmienila mi sie przez rok cera ale juz nie widze tej rewelacji na twarzy po nalozeniu ani tego super krycia ...poprostu mi sie twarz swieci i juz to mnie wkurza...zupelnie inny efekt niz po tym pierwszym ...jestem zdegustowana , na ogol jak mnie raz cos zachwyci to juz nie rozczarowuje i moge kupowac w ciemno a tu cos zupelnie odmiennego ....nie wiem ...moze trzeba za granica kupowac ...

super

Bardzo dobry podkład ,cera po użyciu piękna ,rozświetlona, matowa,zakrywa niedoskonałości i jednocześnie ujędrnia dla mnie cudo .Podkład nie natłuszcza skóry, cera nie wymaga póżniejszego nakładania pudru w kamieniu.Skóra po nim jest idealna , gladka a zarazem naturalna

Używam tego produktu od:1.5 roku

Jak narazie - rewelka!

Chodziłam koło niego długo, co jakiś czas prosiłam o próbki w Douglasie i z kazdym użyciem zachwycałam się nim coraz bardziej. Byc może dlatego że przyszły chłodne jesienne dni, a ten podkład ma dość treściwą, konkretną konsystencję i fantastycznie chroni twarz. Rozważałam kolor 04 i 03, ze wzgledu na porę roku i naturalniejszy wygląd wybrałam jasniejszy odcień.

Właściwości:
-Jak już pisałam, konsystencja gesta i kremowa, ale ma swietny poslizg (nawet bez bazy, byle tylko cera była nawilzona)
-doskonałe krycie, trochę tak jak DW EL, ale bez tego cięzkiego, nienaturalnego efektu
-pielegnuje skórę, po zmyciu makijazu jest gładka i rozświetlona (ponoc własciwości zblizone do kremu)
-pory zminimalizowane
-nie podkresla suchych skórek
-ładne i co najwazniejsze funkcjonalne opakowanie z dozownikiem
-bardzo długo trzyma się buźki, nie sciera i nie warzy

Efekt:
Piękna, rozświetlona, promieniejąca cera.!!!

Mam skórę mieszaną w kierunku do suchej, przebarwienia i rozszerzone pory, a po położeniu tego podkładu oraz oprószenu twarzy Chanel Poudre Douce 60, (czasami pod oczy YSL Touche Eclait)- promienieję wewnętrzym, zdrowym blaskiem i gładką twarzą a la photoshop - przetestowano na otoczeniu gdzie odnotowano wiele komplementów :)

Nie daję 5 gwiazdek, bo uzywam zbyt krótko, ale jestem dobrej mysli, polecam zwolenniczkom dobrego krycia i delikatnego efektu.

Używam tego produktu od:4 tyg
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek i rozpoczęta pełnowymiarowa buteleczka.