A.T.W., Acne Blocker, Szampon do włosów tłustych i przetłuszczających się

A.T.W., Acne Blocker, Szampon do włosów tłustych i przetłuszczających się

Szampon zmniejsza skłonność do przetłuszczania się włosów bez nadmiernego ich przesuszenia. Włosy są elastyczne, puszyste, wyglądają ładnie i świeżo, nie sklejają się, stają się lżejsze i łatwiej się układają. Dzięki zastosowaniu substancji myjących pochodzenia roślinnego szampon nie narusza bariery ochronnej skóry. Pochodne laurylowe, wyciągi z Zioła Azteków (Vilcaccora), macy, pokrzywy i szałwii regulują funkcje fizjologiczne skóry.

zawiedziona

Sama nie wiem co o nim sądzić. Produkt polski - to na plus. Włosy nie przetłuszczały się tak bardzo i nawet na początku znacznie się poprawiły. Jednak z czasem wróciły do swojej poprzedniej kondycji. Do minusów mogę zaliczyć jego bardzo wysoką cenę do beznadziejnej wydajności. Takie samo (a nawet lepsze) działanie ma Healing Shampo, w niektórych aptekach nawet za 10 zł. Można powiedzieć, że się nieco zawiodłam.

Używam tego produktu od: może z 1,5 miesiąca

nie pomaga a może szkodzić

Niezbyt udany produkt. Podobał mi się w nim tylko zapach przypominający Ś.P. serię For Students.
O zmniejszeniu przetłuszczania włosów przy jego użyciu można zapomnieć. Na dodatek może lekko podrażniać, bo na pierwszym miejscu w składzie nie ma wody a... SLS! :eek: Stojące tuż za nim zioła nie uratują sytuacji. Miałam po tym szamponie krostki na skórze głowy :mad:
Poza tym jest niewydajny - starczył mi na niecałe 3 tyg. używania (myję włosy 3-4 razy w tyg.). Zbyt wysoka cena jak na tak małą pojemność i niską jakość.

Używam tego produktu od: końca listopada