Eveline Cosmetics, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Eveline Cosmetics, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Błyszczyk powiększający usta stworzony dla kobiet, które marzą o pełnych, zmysłowych ustach bez zabiegów chirurgicznych. W ciągu kilku minut usta stają się pełniejsze i bardziej kształtne, znikają drobne zmarszczki, kontur ust jest wyraźniejszy a naskórek wygładzony. Efekt powiększenia utrzymuje się do kilku godzin.

Formuła jest oparta na kompleksie LIP EXTREME, który rozszerza naczynka krwionośne i poprawia mikrokrążenie, powodując natychmiastowe zwiększenie objętości ust (jak pisze producent - w 5 minut). Kompleks witamin A i E zapobiega wysuszaniu, działa przeciwutleniająco i przeciwrodnikowo. Witamina C bierze udział w produkcji kolageniu. Przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych chronią filtry UVA i UVB.

Produkt testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 8-9zł

Nie działa jak powinien

plusy:
+ ładnie wyglądający kolor
+ dobrze się rozprowadza
+ daje duży połysk

minusy:
- brzydko pachnie
- nieprzyjemnie mrowi
- zawiera za dużo brokatu
- nie powiększa

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- napisy na opakowaniu się zmazują
- niedostępny

Szału nie ma

Kupiłam ten błyszczyk przez przypadek, skuszona obietnicami producenta. Niestety ... nijak się one mają do rzeczywistości.

Po nałożeniu czuć delikatne mrowienie, usta mają ładny poblask ale to wszystko trwa zbyt krótko. Błyszczyk nie utrzymuje sie na ustach, nie nawilża. Po prostu po chwili juz go nie ma.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

fatalny

Błyszczyk kupiłam z ciekawości, a dokładniej zaciekawiło mnie opakowanie i widoczne na nim obrazki. Cena była nieco ponad 8 zł więc kupiłam i... bardzo się zawiodłam ma zdecydowanie więcej minusów niż plusów:
- strasznie się lepi na ustach
- bardzo szybko schodzi z ust
- okropne uczucie mrowienia, szczypania
- roluje się, szczególnie w kącikach
- aplikator straszny
- i wreszcie powiększenie... zaraz, zaraz jakie powiększenie?! Powiększenia nawet niewielkiego brak, nic, zero!

Jedyne na plus to mogę napisać, że błyszczyki mają ładne kolory i cenę. To by było na tyle.

Używam tego produktu od: kilka użyć

Nie lubię :/

Kupiłam go przez przypadek i nie zrobił na mnie większego wrażenia.
Plusy:
- przyjemnie mrowi
- ładny kolor z drobinkami

Minusy:
- szybko się \'\'ściera\'\'
- nie powiększa ani trochę
- lepi się
- ma dziwną, nieprzyjemną konsystencję

Nie polecam :(

Używam tego produktu od: kilka tygodni

A fe

Kupiłam kiedyś w SuperPharm, bo miał śmieszną cenę, w dodatku był przeceniony. Nie był to dobry zakup.

- obrzydliwa, klejąca konsystencja - błyszczyk się ciągnie, ciężko aplikuje na usta i w ogóle jest nieprzyjemny
- mrowienie jest nieprzyjemne, mnie wręcz swędziały usta
- słaba trwałość

Co do powiększenia, to niby "coś" tam się dzieje ale nie jest to moim zdaniem żaden rewelacyjny efekt. Odradzam, dla mnie paskudny produkt.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Uwielbiam go!

Szukając błyszczyka powiększającego usta nie spodziewałam się efektu jak po operacji plastycznej, raczej minimalnej różnicy pomiędzy zwykłym błyszczykiem, a takim specjalnym i nie zawiodłam się w wypadku Lip Extreme!
Efekt mrowienia gwarantowany, usta są pełniejsze, nawilżone. Polecam raczej na lato, bo w zimie efekt może być mało przyjemny, ale latem świetny.
Duży wybór kolorów, super.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

beznadzieja

na początku gdy go kupiłam byłam zadowolona przyjemnym mrowieniem, ale gdy ponownie go użyłam po upływie 2 tyg. moja opinia znacznie spadła , strasznie się klei mrowienie a raczej szczypanie jest nie przyjemnie , raczej polecę błyszczyk z miss sporty .

Myślę, że jest całkiem w porządku

Ja jestem jak najbardziej za tymi błyszczykami, ale trzeba znaleźć odpowiedzni kolor. A to nie zawsze mi się udawło, a właściwie zdarzyło się raz i mieszałam go wtedy z innym.

Powiększenie jak najbardziej u mnie występuje, oczywiście dzieje się to przez owe mrówienie. W końcu tak też mówi nam producent, dzięku temu tak jakby "puchną" nam usta.

Jeśli w prduktach powiekszjących usta nie ma tego mrowienia, można liczyć tylko i wyłącznie na efekt optyczny.

Błyszczyk oczywiście polecam jednak nie wszystkie kolory wyglądają na ustach dobrze.
Za to odejmuję mu gwiazdkę.

Używam tego produktu od: Od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 (w trakcie 5)

Czy ja wiem...

Ust to on w ogóle nie powiększa...
W dodatku to dziwne uczucie mrowienia... w moim przypadku nie było zbyt przyjemne :/, nie podoba mi się

Jednym słowem pieniądze wyrzucone w błoto...

Jeśli ktoś szuka powiększenia ust, to na pewno nie osiągnie tego dzięki temu błyszczykowi...

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Ujdzie w tłumie ...

Parę lat temu miałam dwa odcienie - bezbarwny i taki pomarańczowo-złoty. Jakiś czas temu znowu kupiłam go po kilku latach - różowy z fioletowymi drobinkami (Passion) .

Ocenię napierw dwa poprzednie.
Aplikator był zbyt mały, nabierał mało błyszczyka. Efekt mrowienia bardzo mi się podobał, ale żadnego powiększenia nie zauważyłam, chyba że optyczne. Ale wiadomo, jak jest naprawdę z powiększającymi błyszczykami i szminkami. Ingerencji chirurga nie zastąpią. Chętniej używałam tego bezbarwnego. Nie zużyłam ich do końca.

Teraz pora na ten nowszy.
Jest jakiś ulepszony, ma chyba więcej kwasu hialuronowego, jak było napisane na opakowaniu. Aplikator jest w tym przypadku już inny, ale i tak nabiera mało błyszczyka. Efekt mrowienia - jest taki jaki lubię. Na ustach wygląda całkiem przyzwoicie, usta ładnie się błyszczą, szczególnie w dziennym świetle. Irytują mnie nieco te drobinki brokatu, rozchodzą mi się po całej twarzy, kiedy chcę zmyć błyszczyk z ust. Nie ma co liczyć na powiększenie ust, może takie lekkie, ale to przez to mrowienie.

Zapach fajny, taki ... pomarańczowy ?
Opakowanie niesolidne - napisy szybko się ścierają.

Raczej już go nie kupię.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa (nie biorę pod uwagę nowszej wersji)

Świetnie orzeźwia - mrowi o pomarańczowym smaku/zapachu!

Co do powiększania ust może lekko je powiększa. Świetny ma zapach i smak - pomarańczowy mój ulubiony !! :D Fajnie mrowi tak orzeźwia usta więc świetny jest na gorące letnie dni. Trochę nawilża usta Jedynym jego minusem to jest to, że trochę skleja usta. Ładne kolory mam 3 :) o Numerkach 505, 206 i 522 swietny jest ten błyszczyk na plażę

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 - używam

Słaby

Z zalet to ładna gama kolorystyczna, po za tym same wady.
Nietrwały, konsystencja trudna do równomiernego rozprowadzenia na ustach, roluje sie, nie powiększa ust, a to ma być jego główny cel.

Mrówienie na ustach fajne latem, ochladza usta, zimą troche mniej przyjemne.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jendo