Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Perrigo Poland, Dermosan N + R (krem półtłusty)

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.88/5

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Dermosan N+R krem półtłusty zalecany jest do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Zawiera witaminy A i E, które skutecznie regenerują naskórek nadając mu gładkość i sprężystość. Formuła kremu ma półtłustą, lekką konsystencję, dzięki czemu delikatnie natłuszcza i nawilża skórę.

ochronne, na przebarwienia, na zaczerwienienia, zimowa ochrona, regenerujące
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona
w tubce
bogate

Jestem na TAK!

Jestem po zabiegu laserowego usuwaniu znamion z twarzy a Dermosan polecił mi dermatolog wykonujący zabieg.
Nie znałam go do tej pory więc zdziwilam się gdy go kupiłam.
Bardzo prosty skład i opis .
Krem półtlusty do codziennej pielegnacji skóry z wit A i E.Wydawał mi się zbyt prosty ale stwierdziłam że dam mu szanse.Kosztował okolo 18 zł za tubkę o pojemności 40g.
Efekt
Smarowałam Nim zmiany 3 razy dziennie ,czasami zostawiałam grubą warstwę.Bardzo wspomaga regenerację skóry ,zaognione po wypalaniu zmiany z dnia na dzien stawały się bledsze.
Zaczelam go nakładać na całą twarz ponieważ mam tendencję do suchych skórek w okolicy nosa i ust.
Krem bardzo ładnie wygładza,nie jest tłusty i nie zatyka porów.
Zapach lekko mydlany,klasyczny ale przyjemny dla nosa.

Gdyby nie dermatolog pewnie nigdy bym na niego nie wpadła,tani prosty a przy tym skuteczny.

Ulubieniec

Krem bardzo dobry dla suchej cery, wydajny, pięknie pachnie. Jest idealny na zimę. Nie lepi się i nie zostawia uczucia tłustej warstwy. Nie należy dużo go używać na raz, wystarczy mała kropelka jak groch, żeby wysmarować twarz i dłonie. Super na pękające usta, szorstkie łokcie, kolana, dłonie. Ja go stosuje jako maska na noc na usta. Rano usta są nawilżone i miękkie.

Ratunek dla podrażnionej skóry

Krem jest świetnym rozwiązaniem po zabiegach kosmetycznych lub przy podrażnieniu skóry np. składnikami aktywnymi. Regeneruje skórę i pozwala jej powrócić do równowagi. Dla skór tłustych może być zbyt treściwy.

Posiadam wersję tłustą i lubię go do stóp

moje stopy wymagają ciągłego nawilżenia a kiedy tylko po zetknięciu z wodą wyschną proszą o pomoc. Przesuszenia i dyskomfort sięgnięcia jest bardzo wyczuwalny. Ten krem podarowała mi mama i bardzo fajnie się sprawdził. Fakt nie sprawił, że moja skóra była jak nowa jednak zwalczył uczucie ściągnięcia i przesuszenia. Za każdym razem nakładam go na stopy i masowałam. Nie stosowałam na inne partie, więc nie wiem jak sprawdza się np. na twarzy. Krem przyjemnie i bardzo ładnie pachnie. Jego opakowanie jest poręczne i wygodne, więc bez problemu mogę zabrać go na plaże.

Warto mieć go w swojej kosmetyczce !

Produkt najczęściej kupuje w aptece.
Jest to krem półtłusty, które ma szerokie pole działania.
Nadaje się dla mocno wysuszonej skóry twarzy, ale i całego ciała czy nawet ust.
Doskonale natłuszcza i wygładza .
Jest pomocny w rożnego typu podrażnieniach czy łuszczących się plamach.
Stosuje go również na pękające pięty, ponieważ w moment regeneruje skórę.
Ma bezzapachowa formule, nie powoduje alergii.

Mój ulubieniec

Mało jest kremów które z czystym sercem poleciła bym na każdą porę roku- Dermosan jest właśnie takim kremem!
Pięknie nawilża skórę nie zapycha porów, skóra jest jedwabista w dotyku i pięknie napięta.
Świetnia mi działa po użyciu retinolu .
Po zabiegu z kwasami na twarz sprawił, że skóra nie łuszczyła się w nieestetyczny sposób.

uniwersalny krem, dobrze nawilża, może być pod makijaż, ale nie powinien być opisywany jako zapewniający ochronę słoneczną

Dermosan to dobrze znany krem apteczny, dostępny w wersji tłustej i półtłustej. Tłusty jest rzeczywiście bardzo tłusty i dla mojej mieszanej skóry zdecydowanie się nie nadaje. Ale półtłusty jest niezły.

Krem w tubce (tubka w kartoniku). Dość cienki plastik, duży otworek. Krem łatwo wcisnąć. Estetyka - to z pewnością nie jest krem, który przyciąga wzrok pięknym opakowaniem.

W składzie ma wit. E i A. pH 5,5 - bardzo korzystnie dla skóry. Ale poza tym kilka substancji na które trzeba uważać. Substancje zapachowe.

Krem jest dość gęsty, ale dobrze się rozprowadza. Skóra jest po nim przyjemnie nawilżona. Dość dobrze się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy. Może być na noc, może być na dzień, również pod makijaż.

To krem dość uniwersalny. Sprawdza się do twarzy i do rąk. Może to być kosmetyk na wyjazd kiedy chcemy podróżować bez bagażu. Nie używałabym go na codzień, przez dłuższy czas, bo nie do końca podoba mi się jego skład, ale na kilka dni co jakiś czas jest w porządku.

Mam tu dwa zarzuty.

• Pierwszy - niebyt przyjemny zapach. Trochę pudrowy, staromodny.

• Drugi - w opisie kremu zawarte są informacje, że krem zapewnia ochronę UVA i UVB. Tymczasem poziom ochrony UVB jest na poziomie SPF 5. A UVA - nie wiadomo. To jest trochę wprowadzanie w błąd, bo ochrona jest bardzo słaba

Wiele przyjemności za tak niewiele

Krem dermosan kupiłam z ciekawości po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i... Jestem zaskoczona. Krem bardzo przypadł mi do gustu pod wieloma względami. Po pierwsze to konsystencja kremu która jest bardzo delikatna i mega kremowa. Po drugie szybkość wchłaniana - krem bardzo szybko się wchłania zostawiając delikatna powłoczkę, która sprawia że skóra jest bardzo delikatna i gladka. Po trzecie brak uczucia ciężkości kremu na twarzy co zdarza się bardzo często wśród innych kremów, gdy czujemy ze na skórze coś jest i skóra nie oddycha coś na rodzaj maski. Po czwarte zapach, uwielbiam go i dość długo się go czuje. A po piąte to cena - wydałam ok 15 zł a nie 100 zł a jakość tego kremu przewyższa te kremy z wyższej półki.
Skóra jest mega nawilżona i wygląda bardzo świeżo nie zostawiając podrażnień. Jedyną wadą kremu jest opakowanie, które nie zachęca do kupna ale to mały szczegół, który jest nieistotny w jego działaniu. Polecam wszystkim ten krem ????

Bardzo się lubimy

Tego kremu używałam przez około miesiąc, po urlopie. Głównie na noc, chociaż kiedy pracowałam w trybie home office nakładałam go też na noc. Ma dość zbitą konsystencję.
Lubię nakładać go na noc, bo rano, po przebudzeniu, moja skóra jest wyraźnie wygładzona i zregenerowana.
Fajnie mnie nawilża, dobrze się wchłania. Jest uniwersalny jeśli chodzi o typ cery, nie zapycha. A przede wszystkim ogromny plus za skład.

dobry tani krem

Co jakiś czas lubię do niego wracać. Dobrze nawilża, nie jest ciężki , dobrze się wchłania. Starcza na krótko, jednak biorąc pod uwagę cenę tego produktu , dosyć niską , nie jest to minusem . Godny polecenia.

niezastąpiony

Jest to krem, który w moim domu króluje od lat. Stało się tak za sprawą firmy moje męża, który dostaje go właśnie z niej. Krem nadaje się na co dzień, jest półtłusty i jest to krem, który spokojnie mogę polecić również dla dzieci. Moje córki smarowałam nim codziennie do szkoły i świetnie się do tego sprawdzał. Produkt naprawdę robi robotę.

Do stosowania na co dzień i od święta

Bardzo lubię Dermosan w wersji półtłustej, ma lekką konsystencję, nie zapycha porów. Dobrze się rozsmarowuje, zostawia niewidoczny filtr ochronny. Ja stosuję pod makijaż, ale też gdy mam miejscowo przesuszoną skórę to wsmarowuję na noc, a rano czuję widoczną ulgę. Nadaje się do skóry wrażliwej, ma bardzo krótki a co za tym idzie dobry skład. Jej walorem jest przystępna cena, wydajność oraz duża dostępność. Zapach nie jest uciążliwy.