AA, Cera Naczynkowa, Mleczko-Tonik-Płyn do demakijażu oczu 3 w 1

AA, Cera Naczynkowa, Mleczko-Tonik-Płyn do demakijażu oczu 3 w 1

Preparat o delikatnej kremowej konsystencji. Skutecznie usuwa makijaż, oczyszcza, nawilża oraz tonizuje skórę.Wzbogacony o wyciąg z kasztanowca (standaryzowany na zawartość escyny), działający ochronnie na naczynia krwionośne. Witamina E i Masło Shea, zawarte w preparacie, regenerują naskórek i chronią przed szkodliwym działaniem środowiska. Alantoina i d-pantenol działają łagodząco.

świetny!

Kupiłam go ze względu na moją cerę naczynkową.

Bardzo mi się podoba. Dobra konsystencja. Bez alergenów, barwników i parabenów, co jest ważne przy wrażliwych cerach. Ładnie nawilża skórę .
Używany jako płyn do demakijażu nie podrażnia skóry powiek.

Ostatnio przekonuję się do marki AA Oceanic: mam krem, dwa żele do mycia twarzy i to mleczko/tonik/płyn.

Wart polecenia

Nie zaminię na żaden inny :)

Mam skórę tłustą z tendencją do pekających naczynek sezonowo (zima). Odkąd używam tego kosmetyku nie pojawił mi się nowy pajączek ;)

Całkiem nieźle zmywa makijaż nie podrażniając oczu. Nie zapycha porów, nie ściąga skóry i jej nie wysusza.

Moja skóra po użyciu jest świeża, czysta i nawilżona. Produkt jest wydajny, przyjemny w użytkowaniu. Polecam do skóry tłustej - naczynkowej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Łagodne dla buzi,bezwzględne dla makijażu :)

Specyfik ten kupiła moja mama,która ma cerę naczynkową.
Ja jako tako nie mam tendencji do pajączków.
Mimo,to kosmetyk mi nie szkodzi w żadnych stopniu.
Jego konsystencja jest ok,nie spływa z płatka kosmetycznego.
Mleczko jest delikatne dla oczu,dobrze zmywa tusze i mascary nawet wodoodporne,nie podrażniając przy tym,nawet jak odrobinę dostanie się do oka.
Nie szczypie i nie wywołuje podrażnień w innych partiach twarzy.
Nie wysusza i nie pozostawia uczucia ściągnięcia na buzi.
Bezzapachowe,wygodne opakowanie,które możemy postawić na zamknięciu,aby resztki kosmetyku spłynęły.
Ponadto jest bardzo wydajne-używam raz dziennie już prawie 1,5 msc .
Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.
Nie tylko świetnie zmywa makijaż,ale i dba o buzię :)

Używam tego produktu od: prawie 2 msc

znakomity

Na samym początku zaskoczyła mnie konsystencja mleczka. Gęsta, kremowa jak śmietana. Ostatnie mleczka, które testowałam były zbyt rzadkie. A tu proszę - piękny kleksik na wacik i nic nie spływa. Potem zapach - nic, ale to nic nie czuć. Jak obiecuje producent.
Zmywa bardzo dobrze, nie podrażnia. Oczy nie szczypią a rano nie ma worów.
Nie zauważyłam żadnych zmian jeśli chodzi o moją cerę naczynkową. To znaczy wróć... Nowe naczynka nie popękały. A to już plus. Nie łudzimy się przecież, że to co już się czerwieni usunie płyn do demakijazu.
Polecam wszystkim. Z fajne pieniądze świetny produkt.

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy

Sprawdzony od lat!

Jest to jak do tej pory najlepszy kosmetyk usuwajacy makijaz, jaki stosowalam.

Plusy:
- delikatny, nie podraznia
- mily, lekki zapach
- wspaniale usuwa makijaz oczu i nie podraznia ich, nawet jesli kosmetyk dostanie sie do oka
- przystepna cena
- ladnie zahamowuje pekania naczynek i delikatnie lagodzi wczesniej powstale zaczerwienienia

Minusy:
- mimo, iz jest 3 w 1 to musze go usunac z twarzy woda a pozniej czasem uzywam toniku ale nie zawsze

Ogolnie nie jest to KWC ale tak trudno mi znalezc kosmetyk doskonaly a ten ze wszystkich, ktore przetestowalam na mojej wrazliwej, naczynkowej buzi, ze traktuje go jak KWC i raczej nie zamienie na inny. No chyba, ze ktoregos dnia KWC wpadnie w moje lapki :)

Używam tego produktu od: kilku lat

ciężko powiedzieć

Ciężko wystawić jednoznaczną opinię na temat tego mleczka.
Minusy:
- nie wpływa na naczynka w jakikolwiek sposób (przynajmniej widocznie),
- pozostawia twarz tłustą (muszę użyć potem toniku), a podobno miało to być 3w1 żeby nie trzeba było zmywać tonikiem potem twarzy.

Plusy:
+ nieźle zmywa makijaż,
+ nie podrażnia, nie powoduje alergii,
+ ma przyjemny zapach,
+ jest wydajny.

Jednak ja osobiście będę szukała czegoś innego - pod lupę wezmę inne mleczka/mleczko-toniki AA.

Używam tego produktu od: 5msc.

OK :)

Plusy:
+ma lekką konsystencję
+dość dobrze zmywa makijaż
+nie zostawia tłustego filmu
+nie podrażnia cery
+skraca czas przebywania w łazience
Minusy:
-nie zauważyłam, aby mój problem z naczynkami zmniejszył -się choć troszkę
-obecność toniku jest bardzo wątpliwa

Podsumowując dobry od czasu do czasu, kiedy nie mamy czasu lub sił na tradycyjne zmywanie makijażu.

Używam tego produktu od:2 m-cy

nie warto

Używam tego produktu od miesiąca i stwierdzam, że nie różni się on niczym od mleczko-toniku za 6 zł. Jeśli chodzi o demakijaż oczu to kompletna porażka, nie radzi sobie nawet z usunięciem zwykłego tuszu.

Używam tego produktu od:miesiąca

sama nie wiem

Nie jestem przekonana czy mi do końca odpowiada.
Bo tak: - ma przyjemny zapach
- konsystencja ok.
- łagodzi skórę
- dobrze oczyszcza
- fajnie nawilża ale,
- nie zauważyłam żeby miało jakiś wpływ na moje naczynka
- po użyciu do oczu wydaje mi się że przez noc mi puchną i są podrażnione dlatego nie stosuję do ich demakijażu.
Słyszałam o mleczku Yves Rocher do cery wrażliwej że jest super i jak tylko mi się skończy AA mam zamiar spróbować tamtego.

Używam tego produktu od:1 m-ca

Zwyczajne mleczko, żadne 3w1.

Bardzo nie lubię konsystencji gęstych mleczek do demakijażu. Polecam tym osobom, które takie preferują.

Kolejny raz naiwnie zaufałam etykiecie. Spodziewałam się rzadkiego połączenia mleczka + toniku, a to jest po prostu bardzo, bardzo gęste mleczko.

Zmywa makijaż dość dobrze, bez rewelacji, przyjemny prawie niewyczuwalny zapach, przystępna cena, bardzo wydajne.

Używam tego produktu od:3 m-cy

3w1?

Zupełnie czego innego się spodziewałam: że będzie miał lżejszą konsystencję, taki zżelowany płyn do zmywania oczu, dodatkowo nawilżający i tonujący. A tu zwykłe mleczko, której to konsystencji nie lubię, ponieważ często migruje mi do oczu (co oznacza łzawienie + pieczenie).Twarz oczyszcza dobrze, ale zazwyczaj nie mam makijażu (jedynie puder). Po użyciu skóra twarzy jest miękka i gładka - pewnie przez silikon w składzie. Miałam obawy przed stosowaniem na całą twarz bo rzeczywiście jest problem z jego usunięciem, jednak po ok. miesiącu stosowania pół/pól z wodą i żelem stwierdzam, że żadnych niespodzianek nie ma. Choć przyznam, że nieprzekonana tonikiem 1z3 stosuję jeszcze "bezalkoholowy" tonik na naczynka z Flos-leku (coby usunąć nadmiar mleczka).
Oczy zmywa dobrze, wg mnie sporo lepiej niż mający dobre recenzje zielony Garnier.
Trudno mi ocenić wydajność: do dem. oczu starczy na baaardzo długo, a na twarz to krócej bo dziwnie wsiąka i trochę go schodzi na jeden raz.

Używam tego produktu od: dobre parę miesięcy

Dobry kosmetyk

Jestem bardzo zadowolona z tego mleczka.Jest delikatne, bezzapachowe przez co nie podrażnia skóry, bardzo dobrze usuwa makijaż z twarzy i oczu, a co do naczynek to redukuje zaczerwienienia po kilku dniach stosowania. Nie zostawia tłustego filmu. Polecam

Używam tego produktu od:ponad pół roku