Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Formuła Aqua Mirror tworzy na ustach gładką warstwę, zapewniając idealny lustrzany blask. Dzięki niemu połysk ust jest wyraźniejszy, kolor świeży i soczysty. Zawiera witaminę E i aż 75% składników nawilżających, które dbają o usta, dając niezwykłe uczucie lekkości i nawilżenia. Zmiękczające olejki sprawiają, że usta stają się niewyobrażalnie gładkie i delikatne. Dostępna w 20 kolorach.

Cena: ok. 20 zł

Piękne kolory!!!

+ kolory - po prostu cudo w szczególności miedziany i różowy
+ długo utrzymujący się brokatowy połysk
+ zapach
+ konsystencja

+/- przeciętna wydajność

- trochę nietrwały kolor
- lekko wysusza usta
- cena (chociaż kiedyś widziałam ją na internecie za 8zł)
- dostępność (od jakiegoś czasu nie mogę jej nigdzie znaleźć)

Kupię ponownie tylko gdy będzie poniżej 10 zł ;) gdyż za 20zł oczekuję czegoś więcej.

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie zachwyciła mnie

Na tę szminkę chorowałam długo, w końcu kupiłam ją za 5 zł. Kolor różowo - czerwony, bardzo drobinowy, o mocnym efekcie nabłyszczenia. Taka pomadka - błyszczyk. Bardzo nietrwała, miała tendencję do wysuszania ust. Na rynku jest dużo fajniejszych produktów tego typu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

jest naprawde w porzadku

Uwazam ze ta szminka jest jak najbardziej w porzadku. Mam rozowy odcien i czerwony i wiem jedno ze w zaleznosci od koloru zalezy efekt nablyszczenia.

Rozowa wyglada jak delikatny blyszczyk z drobinkami natomiast na czerwonej zdecydowanie widac ten efekt nablyszczenia.

Tak naprawde nie mam nic do zarzucenia tej szmince. Jest po prosto ok.

Metaliczna?

Mialam ta szminke z jakiejs promocji w biedronce :) Dodawali ją do jednego z moich ulubionych balsamów i stwierdziłam że zrobie deal 2 w 1.Okazała sie bublem:( Nie pamietam już jaki miałam kolor.Na jego wybór nie miałam wplywu.Był to jakiś jaśniejszy.Na ustach nie zostawiała koloru takiego jak w opakowaniu.Strasznie tępo na ustach sie rozprowadzała i zostawiała tylko takie metaliczne drobinki:/Usta po jej aplikacji były mocno przesuszone :/ Po godzinie nie było juz po niej sladu,bardzo szybko sie zjadala.Byla niestety wydajna :P

Używam tego produktu od: mialam ok 2 lata temu

bardzo fajna

Oceniam kolor Beige blace 02 ( lekki perłowy brudny róż).
To jedna z moich ulubionych pomadek zwłaszcza na okres wiosenno letni.Jest taka delikatna, perłowa. Nie jest to szminka bardzo rzucająca się w oczy, raczej taka z rodziny natural look. I ja właśnie takie lubię,
Sama szminka jest nawilżająca, chociaż lubi podkreślać suche skórki, lekko się błyszczy.Co bym sie przyczepiła to jej trwałość- max 3 godzinki.
Nie wiem jak z ceną i dostępnością. Ja dostałam swoje w prezencie.

Jak błyszczyk

To najlepsza szminka jaką miałam do tej pory. Podoba mi się ze względu na to, że jest jak błyszczyk, a konsystencja prawdziwej szminki jakoś mnie nie przekonuje. miałam kolor PEACH JUICE 51.
+piękny kolor
+nie wysusza
+ładnie lśni- efekt wilgotnych ust
+daje naturalny, subtelny kolor

- jest niestety nietrwała i cena powinna być bardziej adekwatna do trwałości:)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: trzy

Lustrzany efekt, mój ulubiony ;) .

Ogólnie szminka fajna, podobał mi się efekt nabłyszczenia, jaki dawała. Ale chyba znowu nie trafiłam z kolorem, bo miałam taki różowy, raczej nie na co dzień. Nie miała zapachu. Opakowanie eleganckie, miłe dla oka. Kupiłam ją kilka lat temu, jeszcze w trochę innym opakowaniu, bo teraz trochę je zmienili (moja mama też ją ma) .

Używam tego produktu od: dawna

Ideał:)

Jak dla mnie - ideał!!! Candy Pink - tego kolorku używałam:) Ciągle do niej powracam, ciężko ją dostać:(, niestety. Połysk, kolor, trwałość, konsystencja - same plusy!!! No i można nakładać bez lusterka;D A to dla mnie ważne:) Szybko, łatwo i usta są śliczne:) Aha - i nawilża:) Wydajna niesamowicie:) Minusów brak:)

Używam tego produktu od: hmmm z 5 lat?:)
Ilość zużytych opakowań: 7-8:)

ulubiona

Mój kolor to 50 Candy pink. Jest po prostu idealny dla mnie, Delikatnie podkreśla usta, ale nie rzuca się za bardzo w oczy. Może ta szminka nie należy do najbardziej trwałych, ale zawsze mam ją w kieszeni żebym mogła ją poprawić ;) Nie wysusza ust, może pełnić jednocześnie funkcję pomadki ochronnej. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego

Stosunek ceny do jakości - kpina!

Pamiętam, gdy będąc jeszcze w gimnazjum zobaczyłam ją po raz pierwszy. Wtedy kojarzyła mi się z czymś luksusowym, niedostępnym, z czymś, co w magiczny sposób przeniesie mnie błyskawicznie w dorosłość (ależ człowiek bywa głupi w tych latach :D). Bardzo zapragnęłam mieć tę szminkę. Przeszkodą wtedy była, oczywiście, cena. Później jakoś o niej zapomniałam (a może zmądrzałam? :D) i zapewne nie zwróciłabym na nią już nigdy uwagi, gdyby nie pewna promocja 4 lata temu.

Kupiłam Water Shine za wprost niewiarygodną cenę (5 zł!) na jakimś stoisku kosmetycznym przed likwidacją i szczerze powiedziawszy, nie kupiłabym ponownie nawet za złotówkę. Nie wiem, jak można wypuścić na rynek tak kiepskiej jakości kosmetyk za niewspółmierną do jakości cenę, a to wszystko sprytnie kamuflować kampaniami reklamowymi i ładnym opakowaniem. A fee, nędzna zagrywka!

Najbardziej zatrważająca w tej pomadce jest trwałość. Szminka znika z ust dosłownie w kilka minut. Kwadrans to dla niej szczyt możliwości. Dodatkowo, nie zauważyłam żadnej pielęgnacji. Dobiła mnie również wydajność - sztyft jest trochę miękki, co z koniecznością częstej aplikacji daje nam wyjątkowo nieekonomiczny produkt, a to wszystko za cenę powyżej 20 zł co jest wg mnie ewidentnym nadużyciem!

Dla porównania, Water Shine nie różni się (no, może tylko ładniejszym opakowaniem) od np. szminek Essence kosztujących połowę mniej.

Plus za opakowanie, chwilowy efekt i neutralny zapach, ale ogólnie jestem na NIE!

NIEładnie, panie producencie!

Używam tego produktu od: kiedyś przez miesiąc nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Same problemy

Mam kolor 103, jaśniutki róż.
Miałam z tą szminką same problemy. Po nałożeniu wygląda jak błyszczyk, co mi nie przeszkadza. Niestety wałkuje się, spływa z ust i podkreśla suche skórki. Ponadto jest bardzo droga przy niskiej jakości.

nie

Dla mnie ta szminka to jakaś masakra, kupiłam ją w Rossmannie bo opakowanie mi się spodobało (xD), była tania i kolor mi się spodobał za to dwie gwiazdki. Mimo tak obiecujących początków :p okazało się, że pomadka bardzo nieładnie pachnie (jakąś chemią) a smakuje jeszcze gorzej. Oddałam ją w końcu bo nie mogłam się przemóc żeby jej używać ;/

Używam tego produktu od: Nie używam
Ilość zużytych opakowań: zero