L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Lumino Contrast (Maska nadająca blask włosom z pasemkami)

Odżywka regenerująca do włosów z pasemkami. Maska odżywia włosy i je regeneruje, aby przywrócić optymalny poziom lipidów wewnątrz włókna włosa. W rezultacie włosy są lśniące, uzyskujemy większy kontrast pomiędzy pasemkami i reszta fryzury, włosy odzyskują witalność i siłę.

efekt wspaniały, ale powierzchowny

+ włosy są po niej gładkie, ujarzmione, puch znika
(ale efekt trwa u mnie jeden dzień)
+przyjemny zapach
+ gęsta konsystencja, wydajna
+ pasemka delikatnie podkreślone
+dba o blond

- efekt jest ale tylko podczas stosowania tej maski. Gdy użyłam zwykłej odżywki drogeryjnej, od razu włosy wyglądały gorzej, choć nie powinno być takiej dużej różnicy, jeśli maska faktycznie regenerowałaby włosy.

Niemniej nawet dla powierzchownego efektu, pewnie do niej czasem wrócę.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

rewelacja

boska!!! świetnie pachnie, nawilża, rozświetla włosy... jeden z moich faworytów wśród masek fryzjerskich...
co ważne nie obciąża moich delikatnych włosów i nie sprawia, że jest ich mniej.... regeneruje je...... mozna używać ją często... osobiście jeszcze lubie absolute repair

Ilość zużytych opakowań: 5, duże

bardzo dobra maska

Jestem bardzo zadowolona z tej maski......Zaczne moze tak...ja mam wlosy cienkie,zniszczone bo ciagle cos na nich robie (jestem fryzjerka) rozjasniane bardzo czesto cos zmieniam,dokladam :)a to jakies ciemniejsze pasemka,za tydzien juz mi sie nie podoba to rozjasniam,a to potem jakis rudy odcien i tak w kolko...a wiec sa zniszczone,ale po tej masce wizualnie tego nie widac bo nadaje super polysk na wlosy przez co wygladaja na zdrowe ;-)....jest wiele dobrych masek do wlosow ktore bardzo mocno go regeneruja,ale przy moich cienkich wlosach sie nie sprawdzaja bo wlos jest oklapniety,przy nasadzie na drugi dzien (mimo ze nie nakladam na skore glowy)sa tluste.... Seria Lumino Contrast jak dla mnie jest bardzo udana,pasemka ktore posiadam w kilku tonacjach przy tej masce naprawde sie wyrozniaja,bo wlasnie polysk wlosa to podkresla.Uzywalam wiele produktow z lini profesionalnych,ale ten lubie najbardziej!!!

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Całkiem okey

Na początku zaznaczę, ze nie mam pasemek lecz dluugie , dosyć cienkie ciemne włosy, które strasznie się rozczesują. I z tego ostatniego powodu właśnie ją kupiłam zachwycona efektami u fryzjera.

PLUSY:
* Ładnie rozczesuje włosy,
* Jest lekka, nie obciąża włosów,
*Nadaje połysk i miękkość włosom

MINUSY:
* raczej mało wydajna

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: całe 2 :)

Dobra :)

Dobra maska.
Cena na allegro do przeżycia:)
Stosuje całą serie. Ta maska pięknie pachnie, jest megawydajna. Pięknie wygładza i nabłyszcza włosy chociaż może obciążyć jeśli da się jej za dużo lub położy na skóre głowy. Dzięki niej włosy się pięknie rozczesują i cudnie pachną do następnego mycia. Dobrze nawilża - włosy są sypkie a końcówki nie odstają i nie przesuszają się.
Jestem z niej zadowolona ale planuje wypróbować inne serie L\'oreal expert

Używam tego produktu od: maj 2011
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 500ml

dla niewymagajacych

Słabiutka maseczka, która nie daje żadnych spektakularnych efektów, no może oprócz odchudzenia portfela. Nie wiem w czym magia tego kosmetyku, ale na mnie nie zadziałała. Włosy rozczesują się i po maseczce za 20 zł, więc uważam, że nadawanie tej serii nazwy professionel czy hasło Expert to po prostu śmiech na sali. Dysponuję próbkami otrzymanymi w autoryzowanym salonie, więc nie ma mowy o podróbkach, a efekt- taki sobie. Moje włosy są w perfekcyjnym stanie, więc maska nie miała zbyt trudnego zadania przed sobą, a mimo to efekt był po prostu zerowy.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek takie słoiki

Super!

Po odchudzaniu włosy zaczęły mi wypadać i zrobiły się bardzo matowe i koleżanka (fryzjerka) poleciła mi tą maskę - jak dla mnie bomba! Włosy pięknie się błyszczą, pachną cudownie, mięciutkie, nie plączą się - efekt jak po farbowaniu włosów no i bardzo wydajna. Mam opakowanie 75ml - stosuję ją co 2 dzień i jeszcze nie zużyłam jej do końca!

Używam tego produktu od:października
Ilość zużytych opakowań:3/4 pierwszego opakowania

dobry produkt

Maseczka bardzo dobra. Nie mam wprawdzie pasemek, ale kupiłam ją, aby nie mieć problemu z rozczesaniem po myciu moich długich włosów. Nie zawidołam się. Maseczka bardzo ładnie pachnie, jest wydajna i rzeczywiście pomaga w rozczesywaniu włosów. Włosy po niej są delikatne i błyszczące.
Nie wiem, jak wpływa na włosy z pasemkami.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy na zmianę z innymi produktami
Ilość zużytych opakowań: kilka małych ( 30ml )

Nie jest to cud kosmetyki

Nie wiem jak ocenić ten produkt. Z jednej strony ma wiele zalet: aksamitna konsystencja, ładny zapach, włosy są miłe w dotyku i błyszczące (tzn. lepiej wyglądają).

Z drugiej: obetnica wyeksponowania pasemek to totalna bzdura, która powoduje zapalenie czerwonej lampki w głowie już przy zakupie. Osobiście nie zauważyłam specjlanych właściwości pielęgnacyjnch włosów farbowanych - a z takim zamiarem go zakupiłam.

Używam tego produktu od: rok temu

no 1 wśród masek l'oreal

Od jakiegoś czasu konsekwentnie wypróbowuję maski profesjonalne loreala by znaleść swojego faworyta. Najpierw był IR, potem AR a teraz LC - IR dała dobry efekt, nie była idealna, ale zadawalająca, AR - rozczarowała mnie, włosy były ciężkie, ale wcale nie lapiej odżywione, wręcz ich wygląd sie pogorszył, teraz LC stosowany w komplecie z szamponem i serum na moje średniej długości, blond włosy z balejażem to jest to! Już sam szampon bardzo dobrze im zrobił, czułam, że włosy dałyby się śpokojnie rozczesać bez odżywki, co przy dopiero co rozjaśnianych włosach nie jest takie proste.... Po wysuszeniu widzę, że włosy są leciutkie, sypkie (bardzo lubię ten efekt - dodaje świeżości), ładnie błyszczą, są miękkie. Daję maksymalną ilosc gwiazdek, bo w tym segmencie cenowym nie ma nic lepszego :)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

słaba regeneracja

Maski używałam w ubiegłym roku latem razem z szamponem z tej samej serii.
Miałam wtedy świeżutki balejaż i maseczka świetnie podkreślała kontrast pomiędzy jaśniejszymi i ciemniejszymi pasemkami.
Niestety poza tym podkreśleniem pasemek nic wielkiego nie robiła.
Blasku nie dodawała, z regeneracją też było kiepsko.
O włosy bardzo dbam, a i z natury mam mocne, bez tendencji do wypadania, rozdwajania się czy przesuszania. Zwykle wystarczy mi dobry lekki szampon i odżywka. Nawet po farbowaniu włosy nie są sianowate. Ta maseczka robiła jednak z nimi coś dziwnego - były jakby lekko przesuszone, a jednocześnie dosyć mocno je obciążała.
Miałam ogromne kłopoty z ułożeniem fryzury.
Stanu moich kosmyków w widoczny sposób nie poprawiła. Ciężko się spłukiwała i, jak już wspominałam, obciążała włosy.
Nie przedłużyła też trwalości farby, ani nie zabezpieczyła koloru przed blaknięciem.
Zużylam bez zachwytów, bo szkoda mi było wyrzucić.
Generalnie za tę cenę spodziewałam się czegoś więcej.Używam tego produktu od: używałam przez ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka plus pełnowymiarowe opakowanie

hmmmm

zachęcona szamponem z tej serii ( jest rewelacyjny) zdecydowałam się na maskę .Odyzwia bardzo dogłęvbnie ,włoski są niesamowicie mięciutkie , nie puszą się ..jednak włosy cienkie i delikatne (takie jak moje) lekko obciąża , po kilku godzinach staja się przyklapniete ..maska ma zbyt ciężką konstystencje ..no ale cos za coś..aha i żadnego podkreślenia pasemek to ja w ogole nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od:miesiaca