Astor, Anti Stress & Lift, Concealer Corrector (Korektor w płynie)

Astor, Anti Stress & Lift, Concealer Corrector (Korektor w płynie)

Korektor w płynie do wszystkich rodzajów cery. zawiera multiaktywny kompleks B-Liftox. Dzięki temu nie tylko doskonale kryje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia , ale także wygładza zmarszczki, liftinguje oraz poprawia kondycję skóry. Dostępny w 2 kolorach.

Cena: 25zł/ 10ml

Ciężki i nie pod oczy

Rzeczywiście bardzo wydajny korektor, ale z nimi już tak mam,że starczają mi na długo. Ten miałam mimo niedużej pojemności chyba z rok.
Nazwę ma nieco mylącą ,nie powiedziałabym, że jest w płynie, jest dość raczej gęsty i ciężki w rozprowadzaniu.
Pod oczy się nie nadaje z racji ciężkiej konsystencji, podkreśla nią nawet malutkie zmarszczki. Przebarwienia i wypryski kryje, ale nie aż tak dobrze jakbym chciała, niby jest cięższy i kryjący, ale nie utrzymywał się cały dzień na twarzy.
Miałam odcień 2 i okazał się zbyt ciemny odrobinę, jednak wybór kolorów jest niewielki bo tylko są tylko dwa.
Tubka fajna i poręczna do czasu, bo pod koniec dość dużo zostaje na dnie i ściankach i trzeba ciąć opakowanie jak się chce wydobyć resztę. Ogólnie za tę cenę można mieć coś lepszego. Ale na odcień jaśniejszy może się jeszcze skuszę. Anty stres i lifting?hmm może następnym razem osądzę.

całkiem dobry...

Naprawdę dobry ,wydajny korektor...Żałuję bo po zużyciu zamieniłam go na bardziej chwalony korektor i żałuję bo ten astora był o niebo lepszy...Ładnie krył moje cienie pod oczami i niedoskonałości,może trochę wchodził w zmarszczki ale po paru godzinach ...Wrócę do niego po zużyciu obecnego korektora-najlepszy do tej pory jaki miałam...

Używam tego produktu od: ponad rok go miałam...

nie narzekam!

Kupiłam go ponad rok temu i używam go po dziś dzień. Jest cholernie wydajny, wydaje się jakby miał się nigdy nie skończyć. Biorąc pod uwagę, że mam fabrycznie straszliwe cienie pod oczami, z którymi radzi sobie mało jaki kosmetyk muszę stwierdzić, że całkiem fajnie kryje (łącznie z lekkimi zaczerwienieniami) i ładnie rozświetla mimo lekkiej konsystencji. Bywały chwile, kiedy miałam tylko jego w torebce i używałam go jako podkład i nawet z tym dawał sobie radę. Konsystencja fajna, zapachu brak..

Dlaczego więc nie max? Po pierwsze trochę się roluje, wchodzi w zmarszczki i z dwudziestolatki starzeję się w oczach o co najmniej pół wieku. Także z tym "liftem" to średnio. Druga sprawa, jest niezbyt trwały, po godzinie czy dwóch znów przypominam pandę. Trzecia sprawa, mam jasną cerę o lekko żółtawym odcieniu i jestem pewna, że nie będzie pasował osobom o alabastrowo-różowych licach.

Nie zauważyłam żeby wysuszał skórę, czy podkreślał suche skórki, zwłaszcza, że zwykle mam z tym problem..

Używam tego produktu od: około roku

Dobry, ale nadal poszukuję najlepszego

Korektor używam od dłuższego czasu, mniej więcej od 1,5 roku. Plus za to, że jeszcze się nie zważył przy tak długim codziennym użytkowaniu. Korektor używam do zatuszowania cieni pod moimi oczami, które niestty mam od zawsze - taka moja przypadłość.
*Jest trwały, jadąc na uczelnie na godz. 13:00 wygląda dobrze prawie do 20:00 czyli 7 godzin. Chociaż nieskazitelnie to on wytrzyma z 4 h.
*Dobrze kryje cienie pod oczami - to również zdecydowany plus.
*Jest bardzo wydajny, czasami nawet mnie to wkurza, bo wolałabym aby już się skończył aby móc wypróbować coś nowego :)
*cena dość przystępna

Minusem jest to, że jeśli nałoży się go odrobinę za dużo to od razu to widać. Nieestetycznie zaznaczają się wtedy zmarszczki (chociaż ciężko mówić o zmarszczkach w wieku 23 lat - jednak te naturalne linie się odznaczają). Dodatkowo odciska się pod oczami w wewnętrznym kąciku tusz/kredka. Jednak nie wiem czy nie jest to raczej minus tuszu/kredki a nie korektora.

Używam tego produktu od: mniej więcej 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1/2 tubeczki

Średniak

Mój pierwszy korektor i teraz, z perspektywy czasu mogę go obiektywniej ocenić:

+Na pewno bardzo wydajny
wygodna aplikacja
dość dobrze krył cienie pod oczami, na pewno nie jest to produkt widmo

-Niestety,
kolor nie do końca dobrze si,ę zgrał z moją karnacją( bardzo jasna)

widoczny, po jakimś czasie zbieraał się w najmniejsych załamaniach skóry
-ogólnu efekt końcowy nei powalaUżywam tego produktu od: używałam rokIlość zużytych opakowań: jedno

Pomimo pewnych wad, w swoimj przedziale cenowym -dobry, mogłabym go polecić mało wybrednym ;)

ZAWSZE W MOJEJ KOSMETYCZCE

Używam go od wielu,wielu lat i ciągle jestem mu wierna;).Osobiście uważam,że jest świetny,wydajny i bardzo dobrze kryje(ja również (tak jak kasandra82)mam taki typ urody gdzie sińce pod oczami są zawsze obecne:( ).Polecam.

Używam tego produktu od:od bardzo,bardzo dawna...
Ilość zużytych opakowań:dosyć sporo

Jak poniżej

Długo zwlekałam z recenzją, bo nie wiem, co napisać o tym korektorze. Powołam się na Wizażankę poniżej, z którą się zgodzę.
Krycie średnie, pod oczy taki przeciętny - rozjaśnia spojrzenie, ale zbiera się od razu w drobnych zmarszczkach. Nakładam go na fluid/puder, żeby lepiej się trzymał. Lepiej też kryje dzięki temu i wystarczy mniejsza ilość - nie widać go mocno. Czerwonych wyprysków nie maskuje, niestety, potrzeba na nie czegoś mocniejszego.

Koszmarnie wydajny, mam go od wakacji 2009, używam CODZIENNIE i ciągle mam co wyciskać.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1!

OK

Całkiem dobry, ale nie rewelacyjny. Bardziej nadaje się do retuszu jakichś drobnych przebarwień niż do korekcji krostek albo większych blizn. Ma średnie krycie. Bardzo wydajny - w tubce jest o wiele więcej korektora niż w wersjach w sztyfcie. Kolor dosyć dobrze zlewa się z naturalnym odcieniem skóry.

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Ładnie kryje niedoskonałości a zwłaszcza cienie pod oczami ale również zaczerwnienienia. Dobrze się rozprowadza, nie wazy się, nadaje się dla tłustej cery. Duża zawartość pigmentu - stąd skuteczność lepsza niż przy korektorach w sztyfcie i kredce. Jak dla mnie - super. Polecam.

Mam niezbyt duże sińce pod oczami, korektor sobie z nimi radzi. Ładnie też zakrywa wszelkie niedoskonałości skóry, zaczerwienienia.
Konsystencja OK, zapach neutralny. Nie wałkuje się, na twarzy wytrzymuje zazwyczaj przynajmniej pół dnia, czasem poprawki robię dopiero pod wieczór. Nie wysuszył mi skóry. Ale też nie zauważyłam by poprawiał kondycję skóry czy wygładzał zmarszczki - jak obiecuje producent. dlatego 4 gwiazdki

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

KWC

Mam duze since pod oczami ktore nie wynikaja z niewyspania, poprostu taka moja uroda. Probowalam wielu z dostepnych tego typu produktow na rynku, jednak zaden inny nie spelnil moich oczekiwan. Korektor sprawuje sie znakomicie. Tuszuje since i zaczerwienienia pod oczami, utrzymuje sie wiele godzin, mimo ze nakladam gruba warstwe nie "walkuje" sie i nie wazy. Jest praktycznie niewidoczny. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: ok 10

Taki sobie

Używam tego korektora od około 1 roku i nie widać końca, a sprawdza się jako tako - całkiem nieźle maskuje pojedyńcze niedoskonałości skóry. Natomiast nie polecam stosowania go pod oczy. Ktoś już wspomniał, że uwydatnia zmarszczki - to prawda. Nie rozprowadza się też dobrze na skórze, niestety.

Używam tego produktu od: 1 roku