Sephora, Body, Super Hand Scrub (Dwufazowy peeling do rąk)

Sephora, Body, Super Hand Scrub (Dwufazowy peeling do rąk)

Dwufazowy peeling do rąk. Dzięki połączeniu olejki i ścierających drobinek zapewnia natychmiastowy efekt - dłonie są odżywione, wygładzone. Przed użyciem należy wstrząsnąć w celu zmieszania 2 warstw, masować dłonie przez minutę , po czym dokładnie spłukać.

superaśny

chociaż nie kupiłam go jeszcze to recenzuję bo miałam okazje dobrze wypróbować.

Jest to produkt bardzo przyjemny w użyciu i ma same plusy:

-ładny zapach,
-ciekawa konsystencja (cukrowe drobinki ścirające i natłuszczający olejek)
-estetyczne opakowanie
-umiarkowana cena
-zostawia skóre pachnącą, wygładzoną i natłuszczoną z lekkim połyskiem, ale bez uczucia lepkości
Świetny...Używam tego produktu od:użyłam ze 2 razy, ale już sie zakochałam
Ilość zużytych opakowań:

polecam

zalety:
+ przyjemny zapach
+ złuszcza naskórek
+ nawilża dłonie
+ szybki efekt delikatnych dłoni
+ opakowanie ładne, ale niepraktyczne

wady:
- wysoka cena
- trzeba dość długo mieszać, żeby połączyć dwie fazy (olejek wycieka, zostaje reszta)
- krótkotrwały efekt

Dla gadżeciarek

Mój pierwszy i ostatni produkt robiony dla Sephory.

Zacznę od minusów :
-cena ! do takiej jakości to znaczna przesada..
-wydajnośc( przez to że leje się bez opamiętania, starcza na pare użyć)
-wylewa się z butelki
-ściera za bardzo, moje dłonie podrażnia i... wysusza !
-nie ma żadnych właściwości regenregujących, absolutnie

plus za co daję gwiazdkę - zapach , przyjemny , delikatny i typowy dla tej Marki.

Używam tego produktu od: miesiaca

przecietniak

jestem fanka wszelkiego rodzaju peelingow.
ten, mimo pochlebnych recenzji okazal sie bardzo, bardzo przecietny.
zluszcza, ale nie wystarczajaco. po uzyciu nie czuje aby moja skora byla wypielegnowana.
przecietniak.
jakosc w ogole nie adekwatna do ceny.
nie warty polecenia

Drogie pseudo cudo

Ten produkt „made by Sephora” jest bardzo kiepski. Ale najpierw skład:

Skład: Sodium Chloride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Parfum (Fragrance), Tocopherol, Limonene, Citral.

Początek to sól kuchenna - by zwiększyć działanie pieniące/ ścierające i drobinki pochodzą właśnie z soli kuchennej czyli chlorku sodu. Potem oleje - z winogron, słodkich migdałów i awokado. Zawierają one witaminy i są mocno natłuszczające i odżywcze. Pomagają skórze dłoni zachować gładkość, dzięki czemu nadal pozostają młode (bo im suchsze dłonie tym większa skłonność do problemu przedwczesnego starzenia się dłoni). Potem standardowo : zapach, witamina E 2 konserwanty.

Skład nie zadziwia przy wyglądzie konsystencji produktu - jest wybitnie tłusta, mocno oleista. Drobinki - soli - są małe, ale wyczuwalne. Nie rozpływają się. Niestey zostawia przez co tłustą powłoczkę – przez co dłonie wymagają umycia, bo się do wszystkiego lepią. Dodatkowo fazy w opakowaniu bardzo szybko się rozłączają, pod koniec stosowania musiałam dolewać wodę by się udało cokolwiek (sic!) usunąć z opakowania, bo praktycznie cały olej wyciekł. Dodatkowo wycieka z opakowania. Opakowanie wiecznie było umazane olejem – naklejka się bardzo szybko odkleiła. Zapach niezbyt uprzyjemniał stosowanie – olejowy, szczerze powiem, że taki sobie. Cena zdecydowanie to przegięcie – działanie ok, ale męczące mieszanie warstw, wiecznie umazane opakowanie, przymus dolewania wody by wydobyć resztki. No i twardy plastik opakowania, przez co resztki ciężko było wydostać. Zostało mi go trochę, ale powędrował do kosza. Mordęga znim jest zdecydowanie nie jest warta ceny w Sephorze.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe – resztka powędrowała do kosza

nie! nie! i jeszcze raz, nie!

To nic wiecej niz mieszanka olejow z sola kuchenna, ktora mozna sobie przygotowac w domu, chciazby z oliwy z oliwek.

Nie podoba mi sie zapach.
Nie zrobil dloniom nic dobrego, lepsze efekty uzyskuje domowym sposobem.

Dostalam, uzylam pare razy, oddalam mamie, ktora tez go nie chciala, nie znalazlam mu zadnego zastosowania w domu, az w koncu go wyrzucilam.

Nigdy wiecej!

Używam tego produktu od: stal na polce rok
Ilość zużytych opakowań: jedna setna jednego opakowania

ślicznie pachnie!

zalety:
+ ślicznie pachnie
+ przyjemnie się go stosuje
+ złuszcza naskórek
+ nawilża dłonie
+ ładne opakowanie, ale dozownik mógłby być inny

wady:
- cena
- trudno miesza się dwie fazy, obecnie mam więcej drobinek, niż olejku, który wycieka jako pierwszy
- efekt się krótko utrzymuje

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Lubię.

Bardzo dobry peeling, ale chyba trochę za drogi.
Ma mocno zdzierające i trące drobinki. Wrażliwszej skórze mogą przysporzyć więcej szkody niż pożytku.

Bardzo przyjemny zapach i fajna konsystencja. Dłonie po zastosowaniu są rzeczywiście gładkie i miękkie. Efekt utrzymuje się rzeczywiście krótko, ale myślę, że to kwestia mroźnej i niesprzyjającej skórze pogody i taki czy inny peeling niewiele tu pomoże. Zauważyłam też, że mniej mi się rozdwajają paznokcie, chyba dzięki olejkowi migdałowemu.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

super produkt

Dość mocne drobinki ścierają martwy naskórek a oliwka cudownie je natłuszcza i nawilża... Owszem te dwie warstwy dosyć ciezko się miesza ale ja to traktuje jako dodatkowe ćwiczenie na ramiona :)

Produkt bardzo wydajny, wart swojej ceny

Moje dłonie nie były nigdy tak mięciutkie, byłam dosłownie w szoku po pierwszym użyciu:)

Ilość zużytych opakowań: zużyłam dopiero 1/6 pierwszego opakowania

Zdzierak- wersja hard

Lubię gruboziarniste peelingi, szorstkie gąbki i drapanie po plecach, ale tutaj odpadłam z zawodów już na samym początku.

Peeling bardzo trudno wymieszać, dwie fazy nie chcą się zbyt szybko połączyć. Drobinki w nim zawarte są ogromniaste i takie jakby sztuczne, plastikowe, co mnie dodatkowo odstraszyło.

Nie było mowy o minutowym masażu dłoni- musiałam zmyć po krótkiej chwili, gdyż masaż był nieprzyjemny. Szukam czegoś delikatniejszego.
Zapach ładny, cena zdecydowanie nieładna i odstraszająca.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: nie zmęczyłam jednego, poleciało dalej

Świetny

Ten peeling jest po prostu rewelacyjny. Bardzo ładnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Wystarczy mała iść na dłonie. Świetnie nawilża, a zarazem ładnie wygładza dłonie. Odejmuję pół gwiazdki za długi czas mieszania dwóch faz. Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: około pół roku

Rewelacja!

Długo szukałam czegoś odpowiedniego do peelingu rąk. Wcześniej używałam do tego zwykłych scrub-ów do ciała. Dopóki nie odkryłam tego cudeńka! Jego recenzję wypatrzyłam na stronie dourody.pl, a po jej przeczytaniu szybko pobiegłam do sephory.

Peeling świetny! Nie dość że świetnie wygładza to jeszcze pięknie pachnie cytrusami. Nawet mój mąż go polubił i podkrada mi raz w tygodniu ;) co do wydajności to jest ok, chociaż mogłoby być lepiej. Sporo go trzeba nałożyć na dłonie żeby był dobry efekt.

Ilość zużytych opakowań: pół

fajny

Peeling bardzo fajny, b.ładny zapach.Dostałam go kiedyś.
Szkoda, że efekt gładkich rąk utrzymuje się bardzo krótko. 40zł to trochę dużo jak na peeling do RĄK, taki sam mogę sobie z cukru i oliwy zrobić, więc dlatego go nie kupię!

Używam tego produktu od:co jakiś czas