Sephora, Colorful 4 Palette

Sephora, Colorful 4 Palette

Paleta 4 cieni do powiek, do stosowania na sucho i na mokro, wyposażona w wygodną, dwustronną "pacynkę". Wystepuje w 12 zestawieniach kolorystcznych. Cienie wzbogacono o ekstrakt z zielonej herbaty wpływający łagodząco na skórę powiek.

szkoda kasy

bardzo słabo napigmentowane, twarde
najciemniejszy kolor z mojej palety to wielokrotnym mizianiu pędzlem wyglądał na powiece jak srebrna poświata.. a dwóch skrajnych nigdy nie udało mi się "ruszyć", po prostu się nie nabierały na pędzel..

szkoda nawet tak nieswielkiej kasy na tego bubla - lepiej dołożyć i kupić coś lepszego

Używam tego produktu od: używałam może z rok potem - kosz :)

Przekłamujące kolory, dziwna sprawa

Mam kolory camel leon n. 12. Ogólnie najjaśniejszy cień średnio napigmentowany, i najciemniejszy. Ale dwa pozostałe to w ogóle nie da się ich nałożyć. Zeschniete były od razu czy co? Sama ne wiem. . Ale kolory inne są w opakowaniu, a inne na powiecie, więc za to minus :). A jeżeli chodzi o trwałośc to może być, dośc długo nawet. Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

plusy i minusy....

Paletka ładnie wygląda, cienie są mega wydajne, aplikacja to czysta przyjemność dla powiek ponieważ cienie są jedwabiście delikatne ale....
...tak sobie myślę i porównuję, że w tej cenie lub nawet niższej są po prostu lepsze produkty tego typu o dużo wyższej trwałości i ładniejszych kolorkch.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Dobrze, że się przeterminowały, mogłam wyrzucić z czystym sumieniem

Miałam dwie paletki, jedna w odcieniach złota i brązów, a drugą taką jak jest na zdjęciu w opisie. Doprawdy nie wiem co mnie zaćmiło, że po jednej, z której nie byłam zadowolna postanowiłam dać szansę następnej. Chyba liczyłam na jakiś cud. Cudu nie było...

Plusy:
> palety są ładnie skomponowane kolorystycznie
> nieprzyzwoicie wręcz wydajne, niedawno je wyrzuciłam, bo mogły się już przeterminować, ale zużycia po nich nie było widać wcale
> dość trwałe, nie zauważyłam osypywania się, ani rolowania na powiekach

Minusy:
> cienie metaliczno-perłowe (dwa środkowe w paletkach) dało się jeszcze jako tako nałożyć na pędzelek, ale cienie skrajne - brokatowe były tak twarde, że miałam wrażenie, że zniszczę pędzel przy nabieraniu
> słaba pigmentacja - i tu znowu metaliczne jeszcze jakoś dawały radę, ale brokatowe - dramat
> ... no właśnie, cienie brokatowe - to były prawdziwe bryły brokatu, a nie ładne, małe połyskujące drobinki
> cienie baaardzo opornie poddawały się blendowaniu
> dołączony aplikator - do czego to właściwie miało slużyć?!

I pomyśleć, że za cenę tych dwóch zestawów mogłam kupić 8 wkładów do mojej palety Inglota... aż żal ściska :P

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwie paletki

Przeciętniak.

Dostałam paletkę bardzo przypadającą mi do gustu kolorystycznie - odcienie brązu & beżu, przełamane złotem & delikatną zielenią. Na początku myślałam, że moja współpraca z produktem będzie przemiła, ale troszkę się pomyliłam.

+ kolorystyka - naprawdę dobrze dobrane barwy w palecie
+ opakowanie - solidne, estetyczne, z całą pewnością górnopółkowe, choć nieprzesadzone
+ nie najgorsza pigmentacja, choć za tę cenę wymagałabym jednak czegoś lepszego
+ beż jest naprawdę mega przyjemny, ładnie rozświetla & dobrze się go nakłada

- trzy z czterech kolorów są twarde jak kamień & trudno nałożyć je czymkolwiek
- najciemniejszy kolor jest cieniem-widmo, ciężko wydobyć z niego właściwą barwę, jest toporny w konsystencji
- wydajność! po średnio intensywnym używaniu beżu przez miesiąc została z niego zaledwie połowa!
- cena jak na taką jakość jest definitywnie wygórowana

Ogólnie zachwycona nie jestem. Spodziewałam się czegoś znacznie lepszego po obiecującym wyglądzie. Naciągana trója.

Używam tego produktu od: lipiec 2011

Szału nie ma

Dostałam cienie w prezencie, kolory niebieskie.
- bardzo wydajne
- dobrze się aplikują
- ale zauwazyłam że sie wcieraja w siebie tworzac jakby takie tłuste plamy co powoduje ze nie da sie ich aplikowac
- cena nie adekwatna za bardzo bo szału nie ma z nimi

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: 1 kończe

dobre cienie

kupilam je wpromocji za 20 zl , trafila mi sie paletka model taupe i sa super miekkie ,pudrowe dobrze sie trzymaja ,
za to moja znajoma kupila apricot jam i safari i sa tragiczne ,twarde i malo napignmentowane i da sie je uzyc tylko na mokro wtedy wygladaja ok

W porządku, ale bez rewelacji

Posiadam paletę z kolorami: bladoróżowy, łososiowy, karmelowy, brązowy. Ogólnie są to cienie, które spokojnie można zamienić na tańsze i nie będzie wielkiej różnicy.

Plusy:
- trwałe, wytrzymałe opakowanie
- ładne kolory (ale tylko w opakowaniu)

Minusy:
- cena
- nietrwałe gąbeczki pędzelka ( mnie jedna zniszczyła się już po miesiącu użytkowania, po prostu się rozdarła)
- kolory wyglądają nieciekawie na powiekach (ładnie połyskują, ale kolor jest inny niż na palecie i zdecydowanie nietrwały, szybko się ściera)

Używam tego produktu od: 3 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tragedia.

Posiadam dokładnie tę samą wersję kolorystyczną, która znajduje się w zgłoszeniu, czyli w odcieniach niebieskości.
Zacznę od zalet: solidne, trwałe, niepsujące się opakowanie.
Przejdę do wad: Te cienie są tragiczne i jestem tym faktem zdziwiona i rozczarowania, bo posiadam ogrooomną paletę z Sephory (Oh my gold- edycja limitowana), w której znajdują się 84 cienie i to jest zupełnie inna, nieporównywalna jakość, choć ta sama firma.
Ta mała, 4-kolorowa paletka właściwie od samego początku nadaje się do wyrzucenia. Pierwszy, biały cień jest praktycznie jedynym, który da się zaaplikować pędzelkiem, ale co z tego, skoro zawiera tandetne, osypujące się, wielkie kawałki brokatu. Reszta cieni jest tak twarda, że nie sposób je zedrzeć, chyba jedynym sposobem byłoby zdrapanie ich czymś. A jeśli już jakimś cudem uda mi się nałożyć je na powiekę, to okazuje się, że są bardzo słabo napigmentowane i zupełnie nietrwałe. Nie wylądowały w śmietniku tylko dla tego, że najciemniejszym, granatowym cieniem jestem w stanie przy pomocy fixera w płynie i pędzelka do eyelinera narysować nienajgorszą kreskę. Poza tym są do niczego.
Naprawdę, o wiele lepsze cienie można znaleźć w ofercie Inglota, Joko, My Secret, Essence czy nawet Golden Rose. Coś o tak słabej jakości wstyd by mi było sprzedawać ludziom za 40zł.

Używam tego produktu od: coś ponad rok

Całkiem fajne

Paletkę dostałam w prezencie (a raczej 2) i ogólne jestem zadowolona, ale tylko z jednej z nich.
Cienie się ładnie nakładają, mają delikatne pastelowe kolory, całkiem nieźle się trzymają na powiece. Jedyną wadą może być to, że kolory sa dość mało intensywne, no i cena, ale, że ja owy produkt dostałam to się na ten temat nie wypowiadam.
Druga zielono-fioletowa natomiast jest jakaś wadliwa czy coś bo w ogóle nie da se prawie zaaplikować cieni na powiekę, są twarde jak kamień i o intensywnych kolorach juz na pewno nie ma mowy. Na pewno gdybym sama ją kupiła to poszłabym z reklamacją, a tak to po prostu lezy samotnie w kącie...

Ogólnie cienie fajne, choć pewnie za tą cenę sama bym ich nie kupiła

Używam tego produktu od: 1,5roku

Oj, słabiutko ...

No i zawiodłam, cienie wyglądają ładnie - niestety tylko w opakowaniu.

Plusy:

:) ładne, estetyczne opakowanie

Minusy:

:( odcienie nie ładnie wyglądają na powiekach
:( krótko utrzymują się na powiekach

Sephora powinna ogranić się do sprzedaży innych marek!

Co do cieni, mam paletę nr 03. Trzy z 4 kolorów na powiece niczym się od siebie nie różnią, są prawie białe, czwarty- ciemny, ujdzie. Dostałam te cienie w prezencie, sama nie kupiłabym już nic tej marki. Najgorsze jest to, że konsultantki z sephory zawsze namawiają klientów na ich produkty, wychwalając je pod niebiosa i ja niestety kilka razy dałam się "złapać" m.in. na maskarę, korektor i kredkę do brwi - bardzo kiepska jakość tych produktów. Może mają jakieś dobre produkty, ale wolę nie ryzykować.
Często brak w sklepach sephory popularnych i sprawdzonych marek, ale oni wolą obstawić pół sklepu swoimi badziewnymi kosmetykami.