Johnson's Baby, Soothing Naturals, Balsam nawilżający

Johnson's Baby, Soothing Naturals, Balsam nawilżający

Nowa linia Johnson`s Baby Soothing Naturals to udowodniona łagodność Johnson`s wzbogacona ekstraktem z liści drzewa oliwnego, czystą witaminą E oraz minerałami niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania skóry.

cudnie pachnie

Bardzo ładnie pachnie, jak zresztą większa część kosmetyków tej marki. Szybko się wchłania, skóra jest po nim bardzo miękka i nawilżona. Idealny zarówno dla mamy jak i dla dziecka:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Mój ulubiony

Świetnie nawilża, ma bardzo fajny zapach(który długo czuć), szybko się wchłania
Dobrze sobie radzi z moją suchą skórą, jego stosowanie to przyjemność :D
Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Najlepszy pod słońcem

Najlepszy balsam do ciała jaki posiadałam (a było ich dużo). Ma nietłustą, lekką formułę. Nawilża po prostu perfekcyjnie. Ma śliczny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Opakowanie na 5+. Ogólnie- KWC.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: trzy

Podstawa

Jako, że staram się wyeliminować kosmetyki z chemią w mojej pielęgnacji, to przerzuciłam się na te w większości z naturalnymi składnikami a często przeznaczonych dla dzieci. Od czasu gdy zaryzykowałam kupno tego balsamu już nie kupuję żadnego innego.

+ dobrze nawilża
+ całkowicie i szybko się wchłania nie pozostawiając przy tym dziwnej nieprzyjemnej bądź lepkiej warswty
+ przyjemnie pachnie
+ wydajny
+ dobra konsystencja

- nie da się wycisnąć co do kropli tego balsamu z butelki, która jest dość twarda.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

bardzo zadowolona

wielki plus za zapach, od tego sie zaczęło. ma fajną konsystencje, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. mam suchą skóre i potrzebowałam czegoś co pomoże i ten balsam właśnie to zadanie spełnia. jestem bardzo zadowolna. a no i dodam że jest wydajny, cena ok

Używam tego produktu od:sierpień 2010

bardzo go lubię

Bardzo lubię ten balsam :)

Plusy:

- ślicznie pachnie
- ma miłą, nietłustą konsystencję
- skóra jest po nim gładka i matowa
- nie podrażnia
- dobrze nawilża
- skóra jest po nim miękka
- jak dla mnie bardzo wydajny

Używam tego produktu od: styczeń 2010

kocham!

Jest to najlepszy balsam do ciala, jakiego uzywalam. Skora po nim jest miekka, nawilzona, matowa, zapach jest delikatny, owocowy. Nie podraznia delikatnej skory, nie szczypie. Nawilzenie nie utrzymuje sie godzinami, wiec w przypadku skory mocno wysuszonej trzeba powtarzac czynnosc co jakis czas. Ulga skory jest natychmiastowa!

Ta seria J&J naprawde sie udala. Rewelacja!

Używam tego produktu od: 2-3 miesiecy

KWC! najlepszy balsam!

Zawsze miałam szybko przesuszającą się skórę i wypróbowałam już wiele różnych balsamów. Postanowiłam spróbować również tych przeznaczonych dla niemowląt z nadzieją, że może trafię wreszcie na odpowiedni. Odkąd kupiłam ten balsam ani razu nie zamieniłam go na żaden inny i jest dla mnie zdecydowaniem KWC! Jedyną jego wadą jest mało praktyczne opakowanie i średnia wydajność jednak za jakość jestem w stanie mu wszystko wybaczyć!:) Odkąd go używam skóra jest doskonale nawilżona, zdrowa i połyskująca a nie matowa i nieprzyjemna. Dodatkowo jest tak mięciutka, że aż się chce jej dotykać;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo:)

bez wad!

Wszystko mi się w nim podoba! Śliczny, nienachalny zapach, wydajność w stosunku do ceny, ciekawa i poręczna butelka, no i skóra.. po jego użyciu jest fantastycznie nawilżona, mięciusia jak u dziecka i odżywiona. Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań:1/3 butelki

boski

Ten balsam zagosci u mnie na dluzej. Uzywanie go jest sama przyjemnoscia.
Ma ladna buteleczke. Nie lubie takich wielkich butli, a ta jest mala i zgrabna. Latwo tez zaaplikowac sobie potrzebna ilosc balsamu- zawartosc sie z niego nie wylewa jak w przypadku wielu innych balsamow. Pieknie pachnie!!! Slodko, ale nie nachalnie. Skora jest po nim bardzo gladka i delikatna, naprawde cudowna. Polecam wszystkim doroslym :)

Używam tego produktu od: kilku dni

idealny...nie tylko dla dzieci

Moja siostra kupiła go przez ten zapach ....dla mojej 4 -letniej córeczki. Jest po prostu niesamowity, jakby wanilia zmieszana z delikatną wonią rumianku. Słodki, a jednoczesnie delikatny i nie drażniący. Super konsystencja - niezbyt gęsta, ale też nie za rzadka. Wchłania się szybko, nie pozostawia tłustej warstewki.
Cudownie pachnie na skórze mojego dziecka dłużej niż 12 godzin. Skóra jest miękka i doskonale nawilżona. Najlepszy kosmetyk z dziecięcych jaki kiedykolwiek stosowałam. Jedyny minus to butelka - choć wygląda bardzo ładnie - to robi się wklęsła po zużyciu połowy zawartości, co trochę utrudnia użytkowanie. Ale jestem w stanie wybaczyć wszystko gdy tylko czuję ten zapach.

Super!

Tak, jestem w pełni świadoma, iż jest to balsam dla dzieci, ale cóż:)Pierwsze co mi się spodobało w tym balsamie to jego cudowny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Balsam szybko się wchłania, ma dobra konsystencje, bardzo dobrze nawilża. Jedyny minus to słaba wydajność, ale i tak znów go kupie:D
Używam tego produktu od: rok temu