Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Mariza, Active Sun, Olejek przyspieszający opalanie

Olejek ułatwia opalanie, pozwalając na uzyskanie równomiernej i naturalnej opalenizny. Dzięki zawartości naturalnych filtrów UV (beta- karoten, olej z orzecha włoskiego) chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olejek znakomicie pielęgnuje skórę, zmiękcza ją i wygładza. Wspomaga naturalne procesy zatrzymania wilgoci w skórze, jednocześnie lekko ją natłuszczając. Polecany dla każdego rodzaju skóry w czasie kąpieli słonecznych jak również zabiegów opalających w solarium.

Przyspiesza

Lubię ten olejek jest tani i faktycznie przyspiesza opalanie, trochę ciężko z dostępnością tego olejku. Jest wydajny, dobrze nawilża i przyjemnie pachnie najlepszy na słoneczko polecam ;)

Działa!

Ciężko go obecnie upolować! Ale gra jest warta świeczki.

Bo to bardzo tani i bardzo dobry kosmetyk.
+ma postać olejku-dobrze się nakłada, rozprowadza, zmiękcza, natłuszcza i nawilża ciało
+faktycznie widocznie przyspiesza opalanie :)
+chroni przed zniszczeniami skóry wywołanymi przez słońce
+nadaje się i dla suchej skóry
+przyjemnie pachnie
+bardzo, bardzo wydajny

Przydatna rzecz na wakacjach :)

Spełnia swoją rolę

Olejek otrzymałam w prezencie i bardzo przypadł mi do gustu, ma piękny zapach, zdecydowanie przyśpiesza opalanie, a kolorek skóry jest taki ładny czekoladowy i naturalny. Również bardzo ładnie nawilża skórę i szybko się wchłania, mam tą mniejszą buteleczkę, mimo to jest bardzo wydajna. Jest tani i łatwo dostępny. Fajnie się spisuje również na wyjście do solarium.Polecam

Szybciej opala, ładna opalenizna.

Plusy:
Przyśpiesza opalanie
Opalenizna po tym olejku ma łady brązowo czekoladowy kolor
Przyjemnie pachnie
Wydajny
Łatwo dostępny
Pozostawia efekt "mokrego ciała "
Minusy:
Długo się wchłania

Rewelacyjny

Kupiłam sobie tą większą buteleczkę jadąc dwa lata temu na wakacje. Pomyślałam "przecież takie produkty idą jak woda, szczególnie nad wodą", jakże się pomyliłam. :D Buteleczkę mam do tej pory niemal pełną. Na wakacjach, na które został ten olejek zakupiony, używałam go dzień w dzień przez miesiąc, 1-3 razy dziennie na całe ciało (powierzchnię użytkową mam sporą ;) ). Ilość zużycia? Wręcz znikoma. Zapach jest przyjemny i co najważniejsze - przyspiesza opalanie! Ponadto sprawia, że opalenizna jest piękna, brązowa, a nie jak się czasem zdarza taka "brudna". Moja ciocia, której skóra opala się z ogromnym oporem, po tym olejku opaliła się aż nazbyt mocno. :D Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z kąpielami słonecznymi, bo można się przypiec. :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

polecam!!

póki co to jest mój kosmetyk do opalania numer 1. ma przyjemny zapach, bardzo szybko łapie się po nim promienie słoneczne a i opalenizna jest ładnego koloru i utrzymuje się długo. mały minus, że na dekolcie tego samego dnia wyskakują krostki ale na krótko no i jak to olejek się klei ale to nic w porównaniu jakie są efekty po zejściu ze słońca :) jedno opakowanie wystarcza mi na sezon.

Ilość zużytych opakowań: małe cztery

Nie ma tragedii.

Kupiłam ten olejek zachęcona pozytywnymi recenzjami właśnie tutaj, jednak mnie na kolana nie powalił.

Plusy:

- może troszkę przyśpiesza proces opalania, ale przy leżeniu plackiem przez kilka dobrych godzin na słońcu

- po posmarowaniu ładnie eksponuje opaleniznę, ale to właściwie tylko zasługa tego, że się świeci - jak to olejek

- może być używany do opalania w solarium (właściwie też dlatego go kupiłam, jednak nie wypróbowałam)

-wydajny: mam go ponad rok, przy każdym opalaniu smaruję całe ciało, a nadal mam prawie całe opakowanie

Minusy:

- konstystencja: strasznie tłusty, nie nadaje się na plażę, nie wchłania się wcale, po opalaniu natychmiast chciałam wszystko z siebie zmyć

- zapach: z tego co tu czytałam ponoć owocowy, choć ja wcale czegoś takiego nie poczułam. Dziwnie śmierdzi - jakieś połączenie pomarańczy z czymś, co razem przypomina mi zapach wymiocin ;/

- nie zapobiega czerwienieniu, ale w sumie czego się spodziewać przy braku filtrów

- dostępność: w żadnej drogerii nie znalazłam, musiałam kupować w internecie

Co do ceny - dla mnie neutralna, ani drogo, ani tanio. Kupiłam go za 17 zł razem z przesyłką.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania - bo wydajny

Nie kupujcie!!!

Zdecydowanie odradzam wszystkim zakup tego olejku. Ja skusiłam się na zakup, czytając dość dobre opinie na KWC. Nie zauważyłam, żebym opaliła się szybciej. Olejek jest bardzo tłusty i zapycha pory. Po kilku dniach stosowania, na plecach pojawiły się krostki. Bardzo brudzi ubrania. Jedyny mały plusik za przyjemny, owocowy zapach.

Używam tego produktu od: ubiegłych wakacji
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego

świetny

I właśnie tak wyobrażam sobie prawdziwy olejek! Gęsty i treściwy. Zapach który mnie nie drażni na plus. Świetne, praktyczne i klasyczne opakowanie. Świetny dozownik. Efekt o wiele szybszy niż bez olejku. I ciało wygląda seksownie. Fantastyczny!

Używam tego produktu od: niedawno
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Opalenizna z tropików

Dowiedziałam się o tym olejku oczywiście z KWC. Miałam go juz kupic ok temu,ale nie mogłam go nigdzie dostać,a po zatym miałam jeszcze do wykonczenia spray z Zaji. W tym roku jednak,przed wakacjami postanowiłam wkońcu go kupić i sprawdzić, czy jest taki rewelacyjny jak piszą. Zamówiłam przez allegro wersję w mniejszej butelce. Gdy dostałam paczkę, pogoda sprzyjała opalaniu więc od razu przystąpiłam do testowania :) Pierwsze wrażenie- kuszący zapach, aż chciało się nim smarować.

Plusy:
-juz po pol godzinnym seansie na słońcu mam piękną, brązową opaleniznę, która trzyma się dłuzej niz bez uzycia tego olejku
-nie brudzi, wchlania sie dosyc dlugo jak kazdy olejek, ale nie jest klejący
-zawiera duzo olejkow-kokosowy,z orzecha włoskiego
-pieknie pachnie
-tani

co tu wiecej pisac? Olejek jest boski, opalenizna piękna i trwała, a do tego jaka szybka! Polecam gorąco :)

Używam tego produktu od: czerwiec 2013

Nie nadaje się dla mojej skóry. Nie polecam.

Testowałam jedną butelkę przez wakacje. Po użyciu tego olejku opalenizna jest dobra, brązowa i jednorodna. Pod tym względem efekt jest dobry. Niestety głównym składnikiem tego olejku jest parafina, która zapycha pory i fatalnie na mnie działa. Po opalaniu z tym olejkiem na mojej skórze wyskakują wypryski i zaczerwienienia. Stosowałam inne olejki opalające i po nich nie miałam takich problemów. Ten olejek nie nadaje się dla mojej skóry. Nie polecam.

działa

Jestem osobą o jasnej karnacji i bardzo ciężko jest mi się opalić. Olejek z marizy jest dla mnie wybawianiem. Faktycznie przyśpiesza opalanie,może nie jest to jakiś spektakularny efekt ale zawsze coś ;)Olejek zmiękcza skórę i chroni ją przed nadmiernym promieniowaniem.W moim przypadku mimo,że na słońcu spędziłam kilka godzin obyło się bez podrażnień i oparzeń. Jest tani,dostępny i bardzo wydajny.
Gorąco polecam ;)