Golden Rose, Holographic Color

Golden Rose, Holographic Color

Lakier do paznokci, szybkoschnący, holograficzny.

Już jedna warstwa wystarcza do uzyskania bardzo ciekawego efektu (w świetle dziennym jak i sztucznym lakier mieni się setkami barw). Niewielki pojemniczek i dość krótki pędzelek, ale lakier dobrze się rozprowadza. Dostępny w około 20 odcieniach. Ładnie prezentuje się na ciemnym lakierze.

Cena: 8zł / 6ml

Lubię go

Zawsze kiedy pomaluje nim paznokcie wpatruję sie w nie co chwilę jak głupia ;)
+ niesamowity efekt
+ dobre krycie
+ nie gęstnieje w butelce
+ cena
+ szybko schnie
+ nie ma problemów z nakładaniem

- zbyt krótki pędzelek
- strasznie szybko ściera się na końcówkach! już tego samego dnia

posiadam 2 numerki: 114 i 106. Często goszczą na moich pazurach. Polecam

tak, tak, tak!

nie rozumiem zupełnie tak słabych opinii , każdy spodziewa się super efektu za tak niską cenę! lakier owszem czasem różni się od tego na buteleczce dlatego warto sprawdzić wcześniej kolor na płytce dostępny w drogerii, ja posiadam 4 kolory i tylko z jednego nie jestem zadowolona- ten kolor to rudy, bardzo brzydko wygląda na paznokciach.

jedyną wadą lakieru jest to , że w świetle sztucznym z dalek nie wygląda tak ładnie jak z bliska , nie ma się co dziwić , że odpryskuje po kilku dniach , w końcu to nnie lakier chanela o.O. nigdy nie zdażyło mi się żeby lakier ścierał się tak jak koleżance poniżej mimo iż używam tego lakieru dość często.
pędzelek owszem trochę krótki ale nie zauważyłam żeby lakier szybko zasychał.

poza tym cena lakieru w stoiskach firmowych jest znacznie niższa -coś koło 4-5 zł

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po połowie

paskuda a nie lakier

Miałam go tylko raz i całe szczęście !
Zużyłam buteleczkę jednak nie do końca bo bardzo szybko zaczął zastygać a pędzelek nie był w stanie dosięgnąć resztek i już za to muszę zabrać gwiazdki.
Kolory zupełnie inaczej prezentują się na pazurkach niż w buteleczkach, trudno przewidzieć efekt końcowy.

Po nałożeniu jednej warstwy na bazę pod lakier - zaczął się ścierać jeszcze TEGO SAMEGO DNIA !
Dla mnie to skandal bo lakier nie jest przecież najtańszy na rynku.
Po nałożeniu drugiej warstwy powstają paskudne smugi i wygląda to fatalnie.Próbowałam nakładać go bez bazy a wtedy zafarbował mi paznokcie :(
Nie dam wyższej oceny bo na to nie zasłużył !

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno nie pełne bo zaschło

Niestety nie !

Niestety nie jestem zadowolona z tego lakieru bo :

- lakier po trzech dniach odpryskuje całymi płatami i ściera się przy końcówkach.

- drobinki mocno trzymają się paznokci i trzeba się uzbroić w cierpliwość, aby go dokładnie usunąć.

- pędzelek jest dość długi, ale niestety samego dna buteleczki nie sięga.

-lakier gęstnieje bardzo szybko i nie należy do wydajnych.

-konsystencja jest także dość gęsta i trzeba go w sporej ilości nakładać na pędzelek, aby nie robiły się smugi.

-przebarwiła mi się od niego płytka paznokcia ;(

-lakier, który w buteleczce sprawiał wrażenie intensywnego okazał się wręcz transparentny,

-odcień, mimo dwóch warstw, nadal nie był tak intensywny jak w opakowaniu.

Lakier mnie rozczarował i więcej go nie kupię :nie:

Używam tego produktu od: wiosną
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie...

Wcale nie wygląda tak ładnie po pomalowaniu... szkoda pieniędzy i paznokci.
Zapach – standardowo – nieprzyjemny.
Według mnie lakier jest mało wydajny i słabo się rozprowadza.
No i szybko odpryskuje. Za szybko !
Kiepsko się rozprowadza i tydzień po otwarciu gęstnieje w buteleczce :(
Przy końcówce lakieru malowanie nie jest wygodne, bo wiąże się z każdorazowym dokręcaniem nakrętki, by nabrać trochę kosmetyku na pędzelek.

Wytrzymuje najwyżej 2 dni i to jeszcze gdybym nic nie robiła.
Nie polecam, chyba ze ktoś lubi codziennie malować paznokcie ;)

bardzo dobry

naprawdę świetny lakier za grosze. posiadam dwa kolory. lakier dość szybko schnie, trwałość też dobra, jednak aby pokrył w 100% paznokieć potrzebuje 3 warstwy. jeśli chodzi o nakładanie go na inny lakier to raz spróbowałam i efekt nie wyszedł za ciekawy (nałożyłam jedną warstwę na taki średni róż), ale myślę, że lepiej będzie wyglądał na jakimś ciemnym kolorze. ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: ok 3tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

....................................................................................................

śliczny:)

miałam szczęście, bo dorwałam ten lakier w promocji :)
posiadam kolor różowy (zdarł mi się numerek)
*ślicznie się mieni
*dość płynna konsystencja, nie za gęsty nie za lejący
*wygodny pędzelek
*trwałość przeciętna, nie odpryskuje tylko delikatnie się ściera

jak tylko będę w pobliżu GR na pewno kupię sobie jeszcze kilka kolorów :D

kwc

Jestem na tak!!! Lakier spełnił moje oczekiwania. Łatwo się nakłada, w miarę szybko schnie, jest dość trwały i kosztuje calkiem niedużo. Poza firma ma bardzo dużą gamę kolorów a lakiery są dostępne nawet w kiosku.

Używam tego produktu od: ok 1 roku
Ilość zużytych opakowań: dużo

średni

Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o ten lakier. Owszem, bardzo podoba mi się holograficzny efekt, jaki daje na paznokciach. Owszem, już jedna warstwa całkiem nieźle pokrywa paznokcie. Niestety, lakier ten ma jednak zasadniczą wadę: dość trudno się go rozprowadza, zdarzają się smugi i - co najgorsze - trudno nałożyć cienką warstwę. Efekt jest taki, że po wyschnięciu lakieru na paznokciach uwidaczniają się nieestetyczne pęcherzyki powietrza, które psują cały efekt.
Mam 4 buteleczki tego lakieru w różnych kolorach i ze wszystkimi jest niestety to samo (bez względu na kolor).

Używam tego produktu od: niecałego roku

Polecam!

Witam! próbowałam już wielu lakierów do paznokci. Wiele z nich po dwóch dniach już odpryskują. Lakiery Golden Rose są moim zdaniem bardzo dobre. Nie utrzymują się może przez 2 tyg - chyba że nie wkładasz przez te dwa tygodnie rąk do wody-ale jak za taką cenę to są super!. W ofercie mamy do wyboru mnóstwo kolorów, z brokatem i bez, matowe i perłowe. Od długiego już czasu kupuję lakiery tylko tej firmy. Nie pozostawiają smug, długo utrzymują właściwą konsystencję, łatwo schodzą zmywaczem. Wg mnie to najlepszy produkt w tym przedziale cenowym!

Ilość zużytych opakowań: dużo;)

bardzo okej

mam nr 173 - piękna, intensywna czerwień, po dwukrotnym pomalowaniu identyczny jak w buteleczce. jedna warstwa to zdecydowanie za mało, jest zbyt transparentna, ale każda z warstw bardzo szybko schnie, za co plus. poza tym jest to chyba najdłużej utrzymujący się lakier jakiego używałam i za to go lubię. aha, cena również przystępna, co jak dla mnie jest bardzo ważne (nie lubię wydawać pieniędzy na drogie, firmowe lakiery, których kolorystyczne odpowiedniki przy większym wysileniu się można spokojnie znaleźć na niższych półkach sklepowych). jednym słowem lakiery GR bardzo przypadły mi do gustu!

Używam tego produktu od: mniej więcej roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1