Avon, Solutions, Pure Pore-Fection, Skin Refining Mask (Głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy)

Oczyszczająca, odświeżająca i matująca maseczka przeznaczona dla osób o cerze tłustej, mieszanej, świecącej i z rozszerzonymi porami.
Maseczka delikatnie, ale bardzo dokładnie usuwa zanieczyszczenia oraz obumarłe komórki z powierzchni skóry, obkurcza pory i pochłania nadmiar sebum. A dodatkowo działa ściągająco, poprawia ukrwienie oraz koloryt skóry. Doskonale wpływa na zanieczyszczoną cerę o zatkanych porach, gdyż znacznie ogranicza produkcję sebum.
Maseczka jest hypoalergiczna, testowanana dermatologicznie. Nie wywołuje zmian trądzikowych, nie zatyka porów.

krótko działa

Daje efekt gładkiej, matowej cery zaraz po zmyciu. Po godzinie skóra wygląda tak, jakbym w ogóle jej nie użyła. Wykorzystałam całe opakowanie do końca. Efektów na dłuższą metę brak. Szkoda kasy. Jedyny plus - nie uczuliła mnie jak prawie wszystkie kosmetyki z Avon\'u.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

nie bardzo

kupiłam ja ze względu na swoja bardzo tłustą cerę. jednak nie powala mnie na kolana. nie czułam żadnego zmatowienia czy oczyszczenia dłużej niż kilka minut. po jej użyciu skora jeszcze bardziej się błyszczała, mocno przesusza. miałam wrażenie ze mam po niej jeszcze więcej czerwonych krostek niż miałam. podrażnia. za mocny zapach. nie polecam

dla mnie super

Najlepsza tego typu maseczka jaką miałam.
-bardzo dobrze oczyszcza pory i je zamyka
- redukuje błyszczenie
- poprawia kolor cery

Mam naprawdę tłustą cerę, pełno zaskórników i rozszerzone pory, a ta maseczka na mnie działa jak mało który kosmetyk! Polecam .

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:sporo

jedna z ulubionych

Jest to jedna z moich ulubionych maseczek. Mam cerę tłustą/mieszaną, wiem co to zaskórniki, rozszerzone pory i błyszczenie skóry. Maseczka, wraz z innymi kosmetykami, pomaga mi normalizować sytuację na twarzy ;)
Nakładam grubszą warstwę kolistymi ruchami - drobinki zawrte w maseczce dbają o peeling - którą zostawiam potem do wyschnięcia, ok 15-20 min. Z maseczki robi się skorupka, dla mnie niestety niezbyt przyjemne uczucie, ale warto się "przemęczyć" bo efekty po zmyciu produktu są widoczne gołym okiem. Pory są oczyszczone i zdecydowanie mniej widoczne. Skóra pozostaje matowa do trzech godzin, jest oczyszczona i ma ładniejszy koloryt.
Zapach jak dla mnie troszkę za świeży, wolałabym coś spokojniejszego lub owocowego, ale nie ma co narzekać :) Jest to bardzo dobry produkt!

Polecam !

Kolejny świetny kosmetyk firmy Avon.
Maseczka z peelingiem.
Moja twarz po zastosowaniu jest miękka, niedoskonałości cery są mniej widoczne, czuję się pewniej :)
Maseczka wysokiej klasy za niską cenę.
Warto wypróbować!

Wspaniała

Super sprawa :)

Plusy:
-wydajność
-ciekawa kremowa formuła z drobinkami
-dobra do szybkiego wstępnego peelingu :)
-miły zielony kolor
-wspaniale oczyszcza pory!
-matuje
-podsusza niespodzianki

Minusy:
-robi się z niej skorupka na twarzy co utrudnia zmycie
-lekko wysusza

Używam tego produktu od:paru lat

Mój KWC wśród maseczek!:)

Używam tej maseczki namiętnie od pół roku i zaraziłam nią wszystkie koleżanki! Maseczka ma granulki, które robią za peeling przy wmasowywaniu jej w twarz przy nakładaniu oraz zmywaniu. Dzięki temu skóra jest gładziutka:-) Maseczka dość szybko zasycha i u mnie przy regularnym stosowaniu zauważyłam nawet że się tak nie błyszczy ;) Odnotowano nawet minimalne zwężenie porów - choć niestety efekt nie jest długotrwały. Ale maseczkę i tak warto stosować, chociażby na jej oczyszczające właściwości :-)

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo przyzwoita maseczka

To bardzo dobra maseczka, ale nie będę się powtarzac. Oczyszcza, odświeża, przysusza wypryski, jakby "odtłuszcza cere", zwęża pory, a efekt jest widoczny jeszcze na drugi dzien (nakładam maseczke wieczorem). Wypróbowałam wiele innych, ale zawsze do niej wracam. Oczywiscie nie jest to magiczy srodek, nie usunie wypryskow i zaskornikow jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale takiego produktu jeszcze nie znalazłam. Ta maseczka to po prostu świetny kosmetyk. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: dobrych kilku lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

jest ok.

lubie ta maseczke, troche to chyba znaczy ze działa.
skora jest gładziutka, napięta i syfów brak.

tylko 3 gwiazdki ze względu na to okropne szczypanie !!!

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Bez sensacji

Produkt bez rewelacji, podobne kosmetyki mogą działać lepiej. Szczypie przy nałożeniu po peelingu, co może wywołać dyskomfort (i niepokój, czy nie działa niszcząco na skórę).

+ można nią wykończyć to, co zaczęło się peelingiem
+ jakieś działanie oczyszczające i napinające widać
+ skóra po użyciu jest gładka

- właściwie niewiele różni się od peelingu
- szybko zasycha, ale w następnej kolejności pęka (przy cienkim nałożeniu), w dziurkach pomiędzy oczywiście już nie "pije" z porów, zaś grubsze się nie opłaca, bo nie wyciągnie wszystkiego nie wysychając.
- jest gorsza od podobnego produktu Eris (tamta nie pękała, naciągała skórę i dokładnie przylegając wysysała z porów zanieczyszczenia ładnie je zamykając.

skuteczna

Wygładza skórę i oczyszcza - po jej zastosowaniu zniknęła mi spora część zaskórników. Cera wygląda lepiej, jest świeża, gładsza, bardziej jędrna i jakby "lżejsza". Oczywiście nie jest to permanentna zmiana, jednak przy regularnym stosowaniu widać poprawę.

Jedna uwaga: maseczka jest mocna - trochę jak peeling, drapie i mocno wysusza, więc dobrze mieć pod ręką krem, który zniweluje to wysuszenie.

+ działa wygładzająco
+ walczy z zaskórnikami, oczyszcza
+ działanie widoczne od razu po zastosowaniu

- może wysuszać skórę
- jest silna (u mnie nie wywołała podrażnień)

Bardziej peeling niż maseczka

Wydaje się być dosyć mocna, szczypie, piecze po nałożeniu dając wrażenie solidnego oczyszczania, ale nie jest ono faktycznie aż tak silne. Efekt po jej zastosowaniu zbliżony jest do zrobienia peelingu (którym po części ta maseczka jest za względu na zawarte w niej drobinki ścierające) - skóra jest gładka, martwy naskórek złuszczony, ale nie powiedziałabym, że jest głęboko oczyszczona.
Nie zauważyłam aby wysuszała skórę (używam jej nie częściej niż raz w tygodniu) ale skóra po zastosowaniu jest ściągnięta i wymaga dobrego nawilżenia.
Zapach, po tym jak ulotni się już bardzo slina (zatykająca wręcz) woń alkoholu jest bardzo przyjemny - świeży, cytrusowy.
Maseczka, po wykonaniu nią peelingu zasycha dosyć szybko i łatwo się zmywa, ale w zasadzie zastanawiam się czy jest sens zostawiać ją na skórze, czy po prostu używać tylko jako peelingu...

Używam tego produktu od: kilku tygodniu