Oriflame, Face Specialists, Even Out Face Cream SPF 20 (Krem do twarzy rozjaśniający przebarwienia SPF 20)

Skóra odzyskuje jednolity, świeży koloryt. Ekstrakty z lukrecji i szczawiu oraz witamina C, zamknięte w liposomach, rozjaśniają przebarwienia i powstrzymują nadmierną pigmentację. Filtry SPF 20 pomagają spowolnić proces pigmentacji i zapobiegają starzeniu się skóry, a witamina E nawilża ją i chroni.

Beznadziejna

Kremik kupilam juz jakis czas temu ale pisze teraz recenzje zeby inne dziewczyny nie nabieraly sie na obietnice zlozone przez producenta powyzszego kremu.
Ten krem nie robi praktycznie nic:
-nie rozjasnia przebawien,
-nie nawilza,
-nie zauwazylam jakiejkolwiek ochrony.
Czyli produkt do niczego,szkoda pieniedzy,czasu i plonnych nadzieji,ze cos pomoze.

Używam tego produktu od: jakis czas

Nie rozjasnia

Nie zauważyłam jakiejkolwiek zmiany kolorytu - żadnego rozjaśnienia, a wg opisu właśnie takie działanie powinno być. Dodatkowo zawarte w tym kremie nie chronią zbyt mocno. Ma dość gęstą konsystencję, ale mnie nie zapycha. Bez rewelacji

Używam tego produktu od: 4 m-cy

zapychacz

Miałam akurat sporo próbek tego i kremu i coś mnie podkusiło, żeby zużyc je na własnej twarzy. Tydzień używania i porażka - moja twarz, od kilku miesięcy bez żadnych pryszczy, zareagowała na niego pojawieniem się niespodzianek w postaci małych pryszczyków oraz wielkiego, bolącego wulkanu. W tym czasie nie zmnienialam pozostałych kosmetyków, diety, trybu życia itp., więc ten krem to jedyny winowajca. Z tego powodu musze go odstawic, więc niestety nie sprawdzę, czy jest skuteczny w walce z przebarwieniami. A z pozostałe odczucia, to pozostawienie troche lepkiej wartwy na twarzy i wzmożone blyszczenie sie skóry. Nie dla mnie - nigdy więcej.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbki

nie pasuje mi

To kolejny krem, który męczę. Stanowczo mi nie podpasował, w szczególności jako krem na dzień. Mimo tego, że jest dość lejący i radki nie nadaje się według mnie pod makijaż. Trochę za długo się wchłania i pozostawia na kilkanaście minut twarz świecącą. Nie umiem malować sie na tak przygotowanej twarzy.
Krem stosuję na noc mimo filtrów, tylko po to by się go pozbyć. Do tego nie mam cierpliwości by używać tylko tego specyfiku więc o rozjaśnianiu na pewno nie moze być mowy, ale tu winę biorę na siebie.
Nałożony na noc jest ok - rano twarz wypoczęta, o równym kolorycie, nawilżona, odżywiona. Tylko, że krem nie jest do tego - dlatego taka niska ocena.

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

trudno powiedzieć...

Walka z przebarwieniami to kilka miesięcy, a czasami nawet lat, trudno więc oceniać skuteczność takiego specyfiku po jednej tubce. Tym bardziej, że wystarczyła mi na miesiąc, bo kremy z filtrami nakładam grubą warstwą. Krem ma lekką konsystencję, jeżeli nałoży się go w normalnych ;) ilościach. Nałożony grubo - daje nieco lepką warstwę. W zasadzie to trudno mi stwierdzić, czy przebarwienia są po tym kremie jaśniejsze, wydawało mi się czasami, że tak, ale jeśli nawet, to różnica jest minimalna. Krem ma specyficzny, nieco intensywny zapach, ale nawet przyjemny.

Używam tego produktu od: ok. 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w szafce ;)