Uroda, Melisa, Pomadka do ust pielęgnacyjno-ochronna z filtrami UVA/UVB (stara wersja)

Pojemność 4,2 g

Pomadka do ust pielęgnacyjno-ochronna z filtrami UVA/UVB, naturalnymi woskami pszczelim i z liści palmy, lanoliną oraz witaminami A i E troszczy się o naturalne piękno ust. Pomadka z filtrami UVA i UVB wspomaga ochronę delikatnej skóry ust przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.Dodatkowo formuła z witaminami A i E oraz naturalnymi woskami: pszczelim i z liści palmy Karnauba pomaga chronić usta przed wysuszeniem i pierzchnięciem. Zawiera również lanolinę o właściwościach nawilżających. Ma przyjemny zapach, który zapewnia uczucie komfortu podczas stosowania. Idealnie rozprowadza się na ustach.

Bardzo dobra

Pomadke poleciła mi pani w drogerii.
Posiadam obecnie dwie pomadki z Labello, jedną z Blistex (cuchnie okrutnie czyms mdłym i słodkawym) i ta z Urody Melissa. Muszę powiedzieć,że ta jest najlepsza z wszytskich i najtańsza.
Zalety:

- zmiekcza usta

-dobrze nawilża

-ma idealna konsystencje, ani za twardą ani ciapowatą, chociaż na samym początku może wydawac odrobinę za twarda, ale to sie zmienia po kilku stosowaniach

- cena

-bardzo ładny nienahalny delikatny zapach

- polski produkt

Minusów nie zauwazyłam

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno i pewnie nie ostatnie

dobra

Pomadkę Melisy dostałam od mamy.

Plusy:
+ ładny zapach, taki kremowy, specyficzny, ale nie wiem z czym mi się tak naprawdę kojarzy
+ dobrze chroni i wygładza usta
+ ma odpowiednią konsystencję, nie jest zbyt twarda, ani za miękka
+ ma filtry
+ nie zostawia białego nalotu, a usta nią posmarowane ładnie błyszczą, prawie jak po błyszczyku
+ kosztuje kilka złotych

Minusy:
- słabe opakowanie, popękało mi w ciągu tych kilku miesięcy przewalania się po torebkach, samo się otwierało
- z dostępnością bardzo różnie

Jest to dobra pomadka ochronna, bez jakiegoś fenomenalnego zapachu, efektu czy działania, sprawdzi się na codzień. Nie wiem czy do niej wrócę, bo na rynku jest tyle różnych mazideł do ust, Melisa jest jednym z tych bez efektu WOW (jak dla mnie).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Bardzo fajna pomadka

Na pomadkę skusiłam się dlatego, że już od dość dawna nie stosowałam takich specyfików. Według mnie ta pomadka radzi sobie jak Pan Bóg przykazał.

- ładny zapach
- nawilża
- zmiękcza usta
- chroni
- nie łamie się
- nie roztapia
- niska cena

Jedynym minusem jest opakowanie. Od częstego używania się wyrabia i samodzielnie otwiera, także musimy na nią uważać:)

Przyjemny produkt

+ nie łamie się
+ nie rozmięka
+ dobrze nawilża, długo się utrzymuje
+ jest wydajna
+ ma estetyczne opakowanko bez ozdobników

- ma trochę za mocny dla mnie zapach, perfumowy, wolę coś bardziej neutralnego na ustach

Niemal najlepiej nawilżająca pomadka ochronna jaką miałam. Polecam.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Szczerze polecam. Najlepsza pomadka ochronna, jaką miałam.

Pomadka bardzo dobrze się rozprowadza, świetnie chroni usta. Po jej użyciu znacznie poprawia się ich stan. Chroni przed mrozem.

Zalety:
-bardzo dobra konsystencja
-brak drażniącego zapachu
-odporna na wysokie temeparatury, nie topi się łatwo
-świetnie chroni usta przed mrozem i wiatrem

Wady:
-brak

dobra pomadka

Pomadka dostępna jest w osiedlowej drogerii, na dworcu, lecz nie ma jej w sieci drogerii Rossmann. Przynajmniej ja jej tam nie spotkałam.

Opakowanie śliczne zielone, ładny zapach, ziołowy, łagodzący, dobrze nawilża usta, koi, chroni, nie zostawia na ustach woskowego filmu, jak BeBe, której nie cierpię. Wydajna. Cena - między 5 a 7zł.

Ulubiona z przeszłości

Bardzo lubie kosmetyki marki Uroda są dobre jakościowo, niedrogie i mają ładny desing. Szkoda, że jest ich tak mało.

Podoba mi się w niej wszystko:
+cena
+działanie - miękkie usta, odpowiednio nawilżone, natłuszczone i chronione na długo.
+konsystencja - nie rozpływa się.
+tekstura
+opakowanie
+kolor
+ a zapach jest dla mnie po prostu cudowny, nie wiem co w nim jest takiego niezwykłego lecz jest przyjemny a przy tym naturalny, nie czuć grama chemii.
Wyglądem przypomina trochę zwykłą woskową świeczkę, to pewnie przez kolor(jest lekko żółtawa). Mi to nie przeszkadza ponieważ nie jest tępa jak wosk tylko gładka, łatwo posmarować usta. Jest bezbarwna, nie pozostawia żadnego nalotu, nie roluje się i nie kruszy.

Niestety jest dość trudno dostępna(tak myślę)ja po raz pierwszy i ostatni(nie wiem czemu)kupiłam ją w osiedlowym kiosku, muszę o nią zapytać.

Kosmetyki Uroda z serii Melisa od dawna można kupić w Naturze lecz nie mają tej pomadki, co jest dla mnie dziwne.

Używam tego produktu od: Kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Bardzo dobra!

Zalety:
-ładnie nawilża
-pozostawia lekki film ochronny
-nie klei i nie zalepia ust
-łatwa w użyciu przy każdej temperaturze ( nie topi się i nie zamarza)
-pomaga w pozbyciu się suchych skórek z ust ( ja smaruję czasami na noc)
-cena

Wady:
-niektórym może nie odpowiadać zapach, ale mi pasował
-opakowanie szybko popękało i zatyczka spadała

Nie nie nie !

Uroda to firma z długoletnią tradycją, kosmetyki na naturalnych substancjach, bez zbędnej chemii. Bardzo to cenię na ogół.
Ale w tym wypadku nie umiem uwolnić się od uprzedzeń, więc od razu Was Drogie Panie uprzedzam, że jestem subiektywna i dziwne rzeczy mam do zarzucenia tej pomadeczce.

Głownym dla mnie mankamentem jest jej potwornie irytujący zapach, nie potrafię znieść go na ustach. Kojarzy mi się z tanimi pomadkami z kiosku, których używałam jako mała dziewczynka. Zapach ten czuje się też w posmaku, taki tani trochę ziołowy, słodkawy posmak.

Poza tym konsystencja - jakby woskowa, nie przepadam za uczuciem rozprowadzenia jej na ustach, są takie... nawoskowane właśnie. Nie znajduję innego określenia.

Prócz powyższych zarzutów nie dostrzegam innych negatywów.

Cena jest ok, dostępnośc także, opakowanie solidne całkiem.
Ale zapach i smak od razu ją dyskwalifikują. Niestety, pomadka nie dla mnie.

super

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na jej temat. Pierwszy raz kupiłam ją dawno temu przez przypadek i okazała się naprawdę świetna. Przede wszystkim ma niską cenę, dobrze nawilża usta, dosyć długo sie utrzymuje i ma przyjemny zapach. Naprawde warto.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Wspaniała za niewielkie pieniądze

Pomadkę tę używam od dość dawna. "Zaraziłam" się nią od mojej cioci, która zawsze miała ją w torebce.
Pomadkę tą stosuję pod zwykłą szminkę i również ratuje mnie ona w czasie mrozu.

+ nawilża
+ nie uczula
+ ładny zapach
+ cena

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Genialna!

Ta pomadka kosztuje 4-5 zł, a działa na moje usta lepiej niż inne pomadki w cenie powyżej 10 zł.

Nawilża, lekko natłuszcza, ochrania.

Spełnia wszystkie swoje zadania, jest wydajna i ma przyjemne, estetyczne opakowanie.

Jestem na TAK! :D

Używam tego produktu od: jakiś czas, kilka msc
Ilość zużytych opakowań: jedno albo dwa :D