Pierre Rene, Waterproof Mascara (tusz wodoodporny)

Pierre Rene, Waterproof Mascara (tusz wodoodporny)

Tworzy na rzęsach warstwę ochronną tworząc efekt elastyczności i blasku. Zawiera wyciąg z alg morskich i protein, a także specjalne wyciągi z sybstancji odżywczych i nawilżajacych. Idealny na deszczowy dzień. Hipoalergiczny.

Cena: 13zł/ 10ml

REWELACJA

BARDZO ŁADNY KOLOR, JAKOŚĆ RÓWNIEŻ DOBRA. NIE ROZMAZUJE SIĘ, DOBRZE ROZDZIELA RZĘSY, POGRUBIA I LEKKO PODKRĘCA. Utrzymuje się cały dzień na rzęsach. Nie uczula.

Używam tego produktu od: rok używałam

Odpowiedni dla mnie.

Używam już jakiś czas i uważam, że to całkiem dobry tusz. Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy, lekko podkręca. Nie zaobserwowałam grudek, ani sklejonych rzęs. Uwielbiam go za estetyczne opakowanie w pięknym kolorze i jego delikatny zapach. Szczoteczka dość klasyczna, ale mi odpowiada.

POLECAM osobom o naturalnych, ładnych rzęsach, które dodatkowo chcą podkreślić, nie oczekując spektakularnych efektów.

Kosztował 17 zł.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

nie jest zle

Bardzo przypomina mi Coty, Miss Sporty, XX Long Mascara . Jest tak samo naturalny i delikatny, jak tamten. Latwo sie rozprowadza, ale niestety szybko zaczyna osypywac. Zdarza mi sie go uzyc, ale nigdy na wieksze wyjscia, bo jest po prostu za malo widoczny nawet, jesli nalozy sie kilka warstw. Pamietam, ze kiedys uwielbialam jego brazowa wersje. Miala bardzo ladny - nie za ciemny i nie za jasny kolorek.

Używam tego produktu od:uzywalam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:okolo 10

Może być

Używałam go jakieś 5 lat temu. Pamiętam, że wtedy mi odpowiadał. Był gęsty, ładnie rozdzielał rzęsy i wystarczała jedna jego warstwa, żeby były ładnie podkreślone.
Niestety dość szybko wysycha i tworzą się grudki. Raczej dla niewymagających.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 3 może 4

taki sobie

Tuszu tego używałam dość dawno
Pamiętam że ma gęstą konsystencję
Pod koniec opakowania tworzyły się grudki
Miał skłonność do szybkiego wysychania
Pogrubiał rzęsy lecz niestety występowała również tendencja do sklejania ich
Muszę przyznać że są lepsze tusze za taką cenę

Używam tego produktu od:1999

słabizna

W przeciwieństwie do kredki,ten tusz jest wodoodporny nie tylko z nazwy,ale niestety osypuje się.Szybko wysycha w środku.Ani nie pogrubia ani nie wydłuża,ale tego akurat nie oczekiwałam,tylko,że on szarzeje na rzęsach po kilku godzinach.
Jest taki wybór tuszy wodoodpornych na rynku,że nie warto się z nim męczyć.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:1/2

Marny

Nie zbyt miło wspominam ten tusz. Nie robił z rzęsami nic oprócz dodania im koloru - nie pogrubiał, nie wydłużał.
Nie był też wodoodporny, pod koniec dnia i pod wpływem korektora pod oczy rozmazywał się.
Szkoda pieniędzy

Używam tego produktu od:miałam go ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

No - zwykły tusz.

Kupiłam go w desperacji w osiedlowej perfumerii.
Od dłuższego czasu szukam tuszu, który, nie wydłuża, nie pogrubia, i jest wodoodporny. Jedyne, co ma robić, to dokładnie rozdzielać rzęsy. Ten także tego nie robi...
Wygląda umiarkowanie naturalnie - moim zdaniem ciut zwiększa objętość rzęs, ale może to dlatego, że odkąd używam odżywek moje rzęsy stały się gęściejsze i dłuższe - trudno się do tego przyzwyczaić. Nadal jednak układają się w takie "pęczki" i ten tusz tego nie zmienia, niestety.
Ogólnie tusz niewiele różni się od tych ze średniej półki. Nie rozmazuje się, nie osypuje, ma ładny, czarny kolor i daje względnie naturalny efekt przeciętnie gładkich rzęs.
Na co dzień dla Pani lub Panienki o średnio zasobnym portfelu - jak najbardziej może być.

Używam tego produktu od: użyłam z 10-12 razy