Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo Water Sheen to silnie metaliczny, jasny błyszczyk, którego składniki mają za zadanie realnie powiększyć usta poprzez ich lekkie podrażnienie.
Maxi Lip przywraca gęstość skórze właściwej - zwiększa objętość ust nawet o 40%, poprawia kontur ust, nawilża i pielęgnuje. Usta stają się nawilżone i gładkie. W eleganckim opakowaniu kryje się pędzelek, dzięki któremu można dokładnie "wylakierować" usta.

Lubiłam go

Lubiłam ten błyszczyk do ust. Szkoda, że już go nie ma.
Po nałożeniu błyszczu na usta pojawiało się lekkie mrówienie. Błyszczyk dobrze nawilżał usta. Może nie dawał tego efektu powiększenia ust, ale nie oczekiwałam akurat tego. Bardzo ładnie pachniał i błyszczał się na ustach. Niestety minusy to takie, ze nie utrzymywał się na długo i sposób aplikacji - na spodzie zostawało dość sporo jeszcze błyszczyku, ale w żaden sposób nie dało się go wyciągnąć.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Świetnie mrowi i chłodzi usta

Plusy:
-efekt mrowienia i chłodzenia ust,
-nawilżenie,
-ładny zapach,
-wydajny,
-efekt zdrowych ust,
-nabłyszcza,
-wygodnie opakowanie.

Minusy:
-klei się,
-nie daje efektu powiększenia ust.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nie był zły

Fajny, tani błyszczyk który rzeczywiście nie jest najgorszy...a nawet powiedziałabym że dobry ;)
Ma przyjemny zapach gumy do żucia, delikatnie mrowi i nadaje połysk. Nie jest jakoś specjalnie trwały. Ma przyjemna konsystencję, dobrze kryje i ma wygodny pędzelek.
Fajna rzecz.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Moze byc :)

Kupowalam ten produkt gdy bylam mlodsza i gotowki na kosmetyki bylo wtedy malo.To cudo kosztowalo grosze i chetnie je kupowalam Ok 1.5 roku temu chcialam przypomniec sobie jaki byl ten blyszczyk i rzucilam go do koszyka.Duzym plusem jest napewno super zapach gumy do zucia :) Z czasem moze byc lekko drazniacy.Blyszczyk nie lepi sie,jest dosyc rzadki.Mialam w dosc cielistym kolorze,który lekko usta rozjasnial.Co do efektu mrowienia nie przeszkadzal mi za bardzo.Jak dla mnie to byl raczej chlod niz mrowienie.Blyszczyk nie utrzymywal sie zbyt dlugo na ustach:( Mysle ze ok godzina to szczyt jego mozliwosci.Opakowanie bardzo szybko sie odrapalo i wygladalo okropnie.Dosc wydajnyMozna sprobowac,tani jak barszcz:)

Używam tego produktu od: znam go ok 7 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5

Koszmarny

Używałam tego błyszczyka w różowym odcieniu nr 2.

PLUSY:
- zapach gumy do żucia dla dzieci
- pędzelek
- usta są nawilżone
- cena
- chłodzi usta

MINUSY:
- okropny metaliczny błysk. Jest więcej tego błysku aniżeli koloru. Zawiera dużo brokatu - wygląda to po prostu tandetnie.
- niezbyt trwały
- nie powiększa ust
- zbiera się w kącikach
- bardzo się klei
- za rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: dawna

przyzwoity

Ja posiadam odcien ciemnego brązu(w opakowaniu) na ustach kolor jest bardzo ladny ponieaz podbija naturalny pigment ust, delikatnie je przyciemniajac. zapach ma idealny, jest wydajny, dlugo sie utrzymuje na ustach i delikatnie faktycznie je powieksza. jestem oczywiscie na tak, ale razej do nich nie wrocę bo mysle ze chce sprobowac czegos innego.

Używam tego produktu od: 1 rok

Fajnie mrowi

Oceniam kolor: Jasny róż.

-OPAKOWANIE
Małe,prześwitujące, srebrna zakrętka. Mieści się do do każdej kosmetyczki. Świetny pędzelek z włosia.

-ZAPACH
Pachnie różową gumą Orbit dla dzieci:)

-APLIKACJA
Skusiłam się na niego tylko i wyłącznie ze względu na pędzelek gdyż takie uwielbiam:) a dodatkowo rewelacyjnie rozprowadza błyszczyk po ustach.

-KONSYSTENCJA
Kolor taki jak odcień błyszczyka. Klejąca się, gęsta, płynna.

-EFEKT
Po nałożeniu czujemy natychmiastowe uczucie mrowienia. Usta są pełniejsze i mamy wrażenie że są większe. Utrzymuje sie góra godzine także porażka. Fajny gadżet ale ze względu na swoją trwałość już nigdy go nie kupię.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 6ml

Średniak.

Efektu 3D raczej nie daje, aczkolwiek sprawia, że usta wydają się "soczyste".
Przyjemny zapach, smak już mniej.
Po nałożeniu delikatnie mrowi.
Nie lubię pędzelków w błyszczykach, dlatego aplikacja produktu nie należy do najprzyjemniejszych dla mnie czynności.

Dobry.

Używałam go kilka lat temu. Mama odstąpiła mi go, ponieważ nie pasował jej kolor, taki jasny róż. Był kupiony w Biedronce, pod nazwą BeBeauty (kosmetyki tej marki były produkowane przez Wibo) . Ładnie pachniał, po nałożeniu go przyjemnie mrowił w usta, co bardzo lubię. Jednak pędzelek uniemożliwiał umalowanie się nim bez lusterka, w przypadku tego błyszczyka jest niezbędne. Dodatkowo lubił się rozwarstwiać w opakowaniu. Ale i tak lubię go za efekt mrowienia i rozświetlenia ust.

Używam tego produktu od: dawna

Fajny Fajny

Plusy:
+cena
+małe opakowanie
+uczucie mrowienia
+dobry pędzelek
+fajna konsystencja
+naturalne delikatne kolory

Minusy:
-trwałość

Fajna sprawa :)

Nigdy nie przepadałam za błyszczykami. Ten dostałam w prezencie. I jest bardzo przyjemny! Faktycznie powiększa usta - daje przy tym przyjemne wrażenie mrowienia i chłodzenia. Błyszczyk ma śliczny zapach - pachnie jak guma owocowa! Konsystencja bardzo przyjemna, łatwo rozprowadza się na ustach. Aplikator ma kształt pędzelka co bardzo ułatwia malowanie. Przyjemne i estetyczne opakowanie :) Warty swej ceny i godny polecenia nie tylko miłośniczkom błyszczyków :)

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

świetny błyszczyk!

Nie jestem jakąś fanką błyszczyków jednak ten mnie urzekł :)

plusy:
-cena
-przyjemne mrowienie
-ładny zapach
-fajnie wygląda na ustach
-jest wydajny
-duży wybór kolorów
-łatwo dostępny

minusy:
-na razie nie zauważyłam ;)