Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pogrubiająca maskara do rzęs o lekkiej, kremowej formule. Doskonale pogrubia rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Okrągła szczoteczka idealnie rozprowadza maskarę, nie powodując sklejania rzęs. Zawiera keratynę i panthenol. Idealna dla cienkich, osłabionych rzęs. Hypoalergiczna. Innowacyjna formuła zmywalna samą wodą.

hipoalergiczna
Efekt
pogrubiające
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Dobry tusz ma jednak swoje wady

Produkt zakupiony w drogerii Natura zamknięty w pastelowym opakowaniu tusz ma klasyczną szczoteczkę dobrze wydłuża pogrubia rzęsy nie skleja ich ma średnią trwałość. Efekt na rzęsach jest ładny naturalny a jie mocny tzw sztucznych rzęs.

A ja go lubię

Mam brązową wersję, już drugie albo trzecie opakowanie. Dość szybko schnie i rozpuszcza się w wodzie, ale za to pięknie wydłuża, ma naturalny kolor, wygodną szczoteczkę i się nie osypuje. Ciężko mi znaleźć lepszy tusz w brązowym kolorze. Kupuję go najczęściej na promocji.

Gorzki zawód

Od dłuższego czasu rozglądam się za brązowym tuszem do rzęs. Zależy mi na autentycznie brązowym produkcie, a nie na absurdalnych wynalazkach w styli "black-brown". Miałam nadzieję, że tusz Pierre Rene stanie na wysokości zadania, ale niestety gorzko się zawiodłam.
Tusz znajduje się w jasnoniebieskim opakowaniu i ma dość gęstą szczoteczkę. Niestety, szczoteczka często nabiera aż za dużo produktu i muszę ostrożnie pozbywać się nadmiar. Tusz na szczoteczce wygląda na ładny, ciemny brąz.
Przy aplikacji zaczynają się schody. Tusz skleja rzęsy i wbrew zapewnieniom producenta, nie powinien nazywać się pogrubiającym. Porównywalne pogrubienie uzyskuję przy tuszach wydłużających.
Największą wadą tuszu jest szybkie wysychanie. Produkt schnie momentalnie i osypuje się jak słaby cień do powiek. Łatwo się rozmazuje.
Na szczęście produkt nie podrażnia oczu i łatwo się zmywa. Największą zaletą produktu jest chyba cena, ale niestety nawet tych pieniędzy nie jest wart. Używałam już wielu produktów w podobnej cenie, które sprawdzały się o niebo lepiej.
Jestem niemal pewna, że nie sięgnę już po ten produkt.

Ciekawy produkt

Kosmetyki mojej młodości, które odkryłam na nowo. W wakacje lubię eksperymentować z makijażem. Tusz do rzęs ma piękny, niebanalny, chabrowy kolor, który przełamuje klasyczny make up. Odmladza, dodaje uroku. Mascara podkreśla rzęsy, jednak nie wydłuża, nie pogrubia. Tusz jest dość suchy, przez co mało wydajny. Nie podrażnia oczu. Nie osypuje się. Atutem jest korzystna cena oraz dostępność w Hebe

Tusz Pierre Rene

+ oryginalny, chabrowy kolor
+ ładnie prezentuje się na rzęsach
+nie osypuje się
+ nie podrażnia
+ nie wywołuje reakcji alergicznych
+ korzystna cena
+ łatwa aplikacja
+ bezproblemowy demakijaż

- niska dostępność
- nie wydłuża rzęs
- nie pogrubia
- jest suchy
- mało wydajny

Bajeczny kolor ale gorszy efekt...

Ostatnio polubiłam się z kolorowymi mascarami. Mam odcień Sky blue.
Cudowny, nietuzinkowy odcień, który na pierwszy rzut oka wydaje się być czarny ale w rzeczywistości jest to granat.
Szczoteczka tradycyjna-wolę silikonowe ale dałam jej szansę no bo ten KOLOR.

Po otwarciu wydaje się, że szczoteczka jest mocno oblepiona produktem, więc pierwsza moja obawa-oby nie było grudek i posklejanych rzęs. Nadmiar zbiera się również na końcu szczoteczki. Trzeba więc uważać żeby się nie upaćkać.Potraktowałam rzęsy zalotką, nałożyłam to cudo i... NIC. Totalnie NIC.
Rzęsy jakby prześlizgywały się pomiędzy włoskami szczoteczki. Zero wydłużenia już nie mówiąc o pogrubieniu. Efektu nie zmieniły kolejne warstwy co było dla mnie dużym szokiem. Moje rzęsy z natury są cienkie ale są takie mascary, które robią z nich wachlarz rzęs. Tutaj rozczarowanie na całej linii. Kolor ledwie widoczny bo i rzęsiska zostały prawie gołe, jakby w ogóle nie pomalowane!

Nie wiem co mogło pójść nie tak ale ten brak jakiegokolwiek efektu załamał mnie. Bardzo liczyłam na cudowny efekt granatowych,mocnych rzęs. A tu takie rozczarowanie. Inne tanie mascary potrafią u mnie zdziałać cuda. Jednak nie tym razem...

Królestwo za ten kolor! A maskara? Też daje sobie radę!

Nie wybrałam tego tuszu dlatego, że miał super opinie czy też, że był tani. Ale dlatego, że nie ma na rynku ładniejszego koloru chabrowego lub kobaltowego, jak kto woli, od 05 Sky blue Volume Rich, marki Pierre Rene.

Na kobalt w makijażu rzęs nie wpadłam jednak przypadkowo ani samodzielnie. Doradziła mi ten nieoczywisty kolor wizażystka, od której dowiedziałam się, że makijaż oka w takim odcieniu odmładza spojrzenie. Zgadzam się z nią w stu procentach. Nie było osoby, która nie zwróciłaby uwagi na ten tusz na moich oczach. Dwie z koleżanek nawet go zakupiły. Szczególnie pięknie wygląda w słońcu.

Zanim jednak zakupiłam ten tusz przeszukałam chyba cały Internet i pół miasta w poszukiwaniu odpowiedniego koloru. A cel był tak blisko, bo w drogerii Natura:). I to jeszcze nie w cenie małolitrażowego auta:). Maskara Pierre Rene nie jest bowiem droga, można ją kupić za 12 zł. w promocyjnej cenie.

Nawet gdybym chciała być nieobiektywna, bo patrzę na nią przez pryzmat koloru, to nie mam jej nic złego do zarzucenia. Szczoteczkę ma poręczną, okrągłą choć nie silikonową. Nabiera odpowiednią ilość tuszu. Dobrze sunie po rzęsach i co najważniejsze, nie powoduje ich sklejania. Ma też bardzo ładne opakowanie, w kolorze mięty.

Maluję nią rzęsy dwa pełne razy, by uzyskać ładny kolor. Tusz ma w swoich zadaniach pogrubiać rzęsy i to robi. Nie jest to efekt WOW, ale mi do szczęścia wystarczy chabrowe spojrzenie, które rzeczywiście dodaje uroku. Maskara jest na rzęsach trwała, nie osypuje się i dobrze się zmywa. Nie podkręca za to moich rzęs, ale trudno uznać to za jej wadę, skoro nie ma tego w swoich obowiązkach. Ale za to wydłuża rzęsy, choć też nie spektakularnie.

Jedyną jej wadą jest to, że po kilku tygodniach użytkowania, gdy w moim odczuciu jeszcze się nie kończy, lubi wysychać i trzeba kupić kolejną. Co przy innych tuszach, po takim samym czasie użytkowania, mi się nie zdarza.

Polecam ją jednak niezmiennie do odmładzających oko makijaży, jeśli ktoś lubi tego typu zabawę i zmiany. Ja lubię, więc często gości na moich oczach. Choć na co dzień używam też maskary w kolorze czarnym.

Fajny tusz

Tusz ten zakupiłam na promocji w drogerii natura za 12 zł,więc nie oczekiwałam cudów. Gdy zobaczyłam szczoteczkę to się załamałam , ponieważ używam JEDYNIE tuszów z sylikonowymi szczoteczkami. Ale postanowiłam dać mu szansę i się nie zawiodłam. Nie wiem dlaczego ale ten aplikator mimo że nie jest silikonowy idealnie rozdziela rzęsy, aplikuje odpowiednią ilość tuszu i zapewnia naturalny efekt przy ładnym podkreśleniu. Jeśli chodzi o tusz to ma od odpowiednią konsystencję dzięki czemu nie odbija się na powiece i nie pozostawia efektu nóg motyla (czy tam pająka). Jest trwały i o dziwo łatwo się zmywa. W ciągu aktywnego dnia nie kruszył się i nie rozmazał.

Suchy i się kruszy....

Rety już dawno nie pamiętam kiedy miałam taki slaby tusz. Może po prostu nie jest on dla mnie.
Tusz nie daje żadnego efektu na rzęsach. Nie wydłuża. Nie pogrubia. Nic nie zauważyłam. Kolor jest wyblakły. Strasznie suchy. Gdy go otworzyłam , to wyglądał jakby już miał swoje lata zużycia za sobą.
Szczoteczka jest w porządku, ale co ona ma nabierać? Suche kawałki produktu? Już po nie długim czasie, po aplikacji widziałam osyp pod oczami. Nawet w trakcie, a raczej jego probie nakładania bardzo się osypuje, jak slaby cień.
Plusy to nie podrażniająca formuła i cena.
Użyłam go z 3 razy i dałam sobie spokój.

Zawiodłam się

Niestety, niewiele dobrego mogę napisać na temat tego tuszu.
Kupiłam go na promocji w Naturze, skuszona ceną i wyglądem, który muszę przyznać, bardzo do mnie przemawia, ale ledwo zaczęłam używać a już było coś nie tak.
Tusz jest faktycznie bardzo głęboką czernią ale nic poza tym. Skleja, szybko zasycha, jakoś tak dziwnie osiada na szczoteczce, że trudno ściągnąć jego nadmiar. Na moich rzęsach robią się brzydkie, wręcz rzucające się w oczy "pajęcze łapki" i nie mogę ich nawet specjalnie rozdzielić.
Ogólnie rzecz biorąc, słaby tusz.
W tej cenie można znaleźć lepsze.

Zalety:
>opakowanie
>może trochę wydłuża ale nie jakoś spektakularnie

Wady:
<szczoteczka
<tusz zasycha
<skleja rzęsy

Słabiak

Bardzo słaba mascara. Piękne opakowanie, nic poza tym. Tusz okropnie skleja rzęsy, ciężko je rozdzielić, szczoteczka jest bardzo dziwna, Faktycznie tusz pogrubia, ale bez rzadnych spektakularnych efektów. Nie moge powiedziec zeby byl jakis zachwycajacy, po prostu normalny tusz bez zbytnich rewelacji.

strzał w 10

Jestem mega wielką fanką tego tuszu. Juz zuzyłam kilka opakowań i bede do niego chetnie wracać. Bardzo łatwo zmywa sie z oczu a na tym mi zależało. Fajnie podkręca moje dość proste i odporne na skręt rzęsy. Jest bardzo wydajny i nie zasycha, nie obsypuje się. Cena jest bardzo przyzwoita. Ogolnie jestem wierną fanką tej firmy i większosc produktów mi się sprawdziła , zwłaszcza tusze. Używałam również wersji w kolorach i są dokładnie takie same jak opisałam powyżej,